Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
30. júl 2009

kamka....tak som si ťa privolala 😀 😀

komarik........ukludni sa prosim......jednoducho....lahnut, nohy hore, pustit telku alebo dobry film, alebo knižku....a počkat do obeda......
určite je ťažke nad tym nerozmyslať, ale.......čo si tým pomožeš, ked ešte aj nervy budu pracovat??? no nič..len horšie to potom može byt....... tak preto, čo má byt sa stane....a u teba to bude vsetko OK...uvidiš.... !!!!! 😉 😉

orsulka
30. júl 2009

hihihih mzuzka........ potvrdim, ked sama týmto prejdem 😀 😀 😀 😀

vsetko najlepsie ty osemnástka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

komarik
30. júl 2009

len aby, len aby 😒

komarik
30. júl 2009

baby, nechám vás tu lebo by som vám len kazila náladičku. Zatiaľ sa majte.

orsulka
30. júl 2009

komarik...ale fakt uznaj...nemám pravdu s tym stresovaním......no povedz...čo si tým pomožeš????? okrem ineho ťa bude bolieť zaludok a možeš zas vracať, bolesť hlavy a nemožes brat ani žiadne tabletky.....
tak už len preto......klud...klud.....
ten vytok je tmavy????????? akože špinenie??? alebo??????

tija28
30. júl 2009

dobre ranko bambulky 😀 😀 😀

dneska ideme do banoviec na kupko.....................sa tesim 😀 😀 😀

wolfskinka
30. júl 2009

mzuzka gartulujeeeeeeeeeeeeemmm vsetko dobre k narodeninam 😵 😵 😵 a jedno jedine prianie ... 2 zdravych svistikov

tija ahoj zober ma zo sebou ☹

orsulka
30. júl 2009

komarik.......ale nechod, my ti tu pokecame a rychlo ti to ubehne....... 🙂

tijuska.......caves 🙂))))))) tam je pekne kupko???????????? tiež to nemame daleko......

tija28
30. júl 2009

mzuzi - aj ja sa pripajam k Tvojej 2x18-kovej narodeninovej party 😀 😀 😀 vsetko najlepsie tehulka maminka 😀

wolfi - jasne, ze Ta vezmem...............................pod 😎 😎 😎

kiara15
30. júl 2009

pekny den vsetky rannu davku mam za sebou trochu skor ale musim ist nieco vybavyt do mesta tak som si to pol hodku pichl skor dufam ze to neva? 😒

lucula73
30. júl 2009

mzuzka tak všetko naj...naj...naj.....k tej 2x18 -ke 😀

komarik neboj,všetko bude ok 😉

tijka tak sa pekne vyčľapkaj a neutop sa nám...

kamka ahoj

wolfskinka
30. júl 2009

tija no keby to bolo take jednoduche to ma musis prist vypytat od sefa

mzuzka
30. júl 2009

komarik, ak je spinenie hnede ,alebo az cierne, je to vraj dobre. dokonca je to lepsie ako ked nie je ziadne. mne doki povedal, ze pokial je to takejto farby, znamena to, ze si tam svistici upratuju a vyhadzuju z tela to co tam nema byt. zbytky po stimulacii, pri ktorej ked naraz narastu vajecniky, praskaju steny ciev, krv ssa tam usadza a zostava. takisto zbytky poslednej maternicou planovanej menzes a pod... ked to vynde von, je to lepsie, ako ked sa to vstrebe do placenty,alebo plodoveho kolaca, lebo je to proste nahromadeny odpad. ja spinim uz druhy tyzdne a stale to bolo hnede ako stolica, s takym slizom a robili mi z toho aj ster a ked som bola v pondelok na kontrolu, povedal, len nech to ide prec vsetko, nech to nerobi zbytocne problemy vnutri. svisti vraj budu poriadkumilovni 😉

wolfskinka
30. júl 2009

mzuzka ale komarik otehotnela normalne bez stimulky

lucula73
30. júl 2009

mzuzka a ty si na PN?alebo som to tu nepochopila....

tija28
30. júl 2009

wolfi - pre Teba vsetko na svete 😀 aj od sefa Ta vypytam 😀 😀 😀

mzuzka
30. júl 2009

wolfi, to nevadi, aj tak tam moze mat zbytky poslednej menzes, alebo popraskane cievy z roztahovania maternice spred tyzdna dvoch. proste pokial je to tmave, tak je to dobre.

lucul ahoj, ano som PN, oddychujem uz aj ja, predsa, 2x za den narodky, to ta premoze 😀 😀

mzuzka
30. júl 2009

dakujem dakujem za gratulacie, autogramy az na letisku 😉

komarik
30. júl 2009

mzuzka aj ja sa pripájam ku gratuláciám 😵

mzuzka
30. júl 2009

baby, ja som sa chcela uz viackrat opytat, co je s tinkouza? ona stimulovala tak so mnou a ja som vtedy bola na nete tak sporadicky a teraz vlastne ja ani neviem ako to dopadlo. vari nie dobre ked sa odmlcala? ved ona mala take krasne vajka, ci prave preto ze dobre, tak sa odmlcala?

tija28
30. júl 2009

no bambulky, tak ja uz sa odporucam.............idem sa chystat k vode, este musim najst nejake zostihlujuce plavky v skrini a ide sa nato 😀 😀 😀

tak pekny slnieckovy den prajem vsetkym tehulkam, maminkam, snazilkam 🙂 🙂 😎 🙂 🙂

mzuzka
30. júl 2009

uzi si to tijuska aj za mna.

mzuzka
30. júl 2009

aj ja sa chystam k vode, mam plny dres riadu 😀

orsulka
30. júl 2009

mzuzka...tak co ja viem, tak to bolo negativne.....a možno tiež potrebuje pauzicku a oddych od konika.....ja to chapem...🙂)))) ale pisala to tu, že sa odlmči , a rozlucila sa....možno viac baby zilincanky .....

tak a ja som si vcera kupila nove topanky, take sportove super....a este jednu gumnne sandale komplet žlte do chorvátskeho mora.....teraz potrebujem žlté plavky!!!! ovod na kupenie novych, okrem ineho, že sa mi tak trochen zmenila postava 🙂))))) a este jednu 3/4 teplaky, kt. vyzeraju aj ako gate....takže aj na cvicenie aj na večeru .-))))))))

mzuzka
30. júl 2009

jooooj orsul nedrazdi!!!!!

tija28
30. júl 2009

mzuzi - budem sa clapkat teda aj za Teba a aj za svistov 😀

orsul - tak Ty mas veru inu vybavicku do chorvatska 😉 😉 😉

tak ja uz utekaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀

kamka17
30. júl 2009

orsul...nákupná horúčka ?? ja som si kúpila včera super pásikavé ponožtičky 😀 😀 a nechala som si v sekáči odložiť jednu dlhú sukňu, dnes mi ju kamoška ohodnotí a ... plavky dvojdielne by som veru tiež potrebovala, len aj tak nikam nepôjdeme a ani sa mi nechce chodiť po obchodoch...tak

mzuzka...všetko naj..naj..k tej 18-tke 😎 😎

mzuzka
30. júl 2009

dakujem kamka.

ja som zas opacny pripad, ja mam nakupovanie ako uchylku 😀 😀

orsulka
30. júl 2009

ale to sme behali po obchodoch kvoli drahemu, lebo potreboval veci na ten splav.....no a on si ledva ledvaaa kupil gumenne sandále do vody......hihihih...a hned tri veci......ale fajn, lebo jeho dostat do mesta na nakupy len v tom najnutnejsom pripade .-)))) tak som to aj patricne využila 🙂)))

a wolfi...cvicenie necvicenie o spol siestej ked sme dorazili domov a nic navarene...sup ho tam objednavka na dve pizze....!!!!!!!! no a čo!!!!!! dnes a zajtra to vypotim .-))))))))

orsulka
30. júl 2009

a to by som este potrebovala nejake super tricko s madonou alebo takk....na ten koncert...musim niečo pohladat .-))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre