Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
31. aug 2009

tak ja zas balenie ako tak......ale to vybalovanie....a este ma to len čaká, lebo vcera ked sme vecer dorazili, tak sme len kufor do kuta postavili a cakaa tam stále 🙂)))))))))

janicca
31. aug 2009

orsul - ja viem aj mne už poriadne tykajú biologické hodiny tiež nie som najmladšia 😉 musím sa znova naštartovať myslím že už som zregenerovaná dosť 😉

janicca
31. aug 2009

wolfi - aspoń sa premôžeš a ideš sem tam na to stretko ale ja radšej budem doma sedieť a do steny hľadieť a to som si povedala že hneď ako dáte stretko sa pridám aj ja k vám aspoń prídem na iné myšlienky a to už ste sa stretli minimálne 5 krát........ 😉

orsulka
31. aug 2009

janicca......no tak babula, ale to by si mala dojst....je to vždy velmi povzbudzujuce, a aj zabavne......pokecame oroznych veciach, poradime si a tak.....určite na dalsie stretko chod!!! 🙂 🙂

minka051
31. aug 2009

ahojte
Tak idem vám oznámiť smutnú správu. Stopli mi stimuláciu lebo neám dobré výsledky z krvi. Hormony mi klesajú a mali by stúpať.Vraj je na vine asi tá cysta no neviem. Tak už pichať nemám mám počkať na menzes, potom po mám prísť na UTZ a ividia či cysta zmizla a ak nie tak ju odsajú. A potom sa uvidí či sa dám na to ešte raz.

janicca
31. aug 2009

orsul - hneď ako dajú žilinčanky stretko sa pridám a to si vravím stále ale teraz už určite 😀 však wolfi vždy pri fontáne 😵

orsulka
31. aug 2009

minka.....kuuurnik sopa.....!!!!!!! ale nič to, mne sa stalo skoro to iste, ja som akurat nemala cystu, aj tak boli vysledky zle a museli to stopnut, aby som si zbytočne neminala lieky, kedže som tiež platila vsetko sama.....
a o mesiac som sla na to znovu....a potom už bolo vsetko OK.....
tak verim, že cysta zmizne a nebude viac robit problemy!!!! 😉 😉

orsulka
31. aug 2009

janica...beriem ťa z slovo!!!! 😀 😀

minka051
31. aug 2009

orsul
Ja som nikdy ysty nemala. Narástala mi pri stimulke. Tak teraz sa načakám asi dva mesiace. lebo po tej mrške čo teraz príde a skončí tak mám príst na UTZ či tam je alebo nie.a uvidí sa. takže ak sa rozhodnem íst do toho znovu a dovolia tak asi až na tú dalšiu.

kuspitka
31. aug 2009

Ahojte.ako sa mate??
orsulka ako sa mas moja?co mas nove?

meli3
31. aug 2009

Minka-je mi ľúto že ťa stopli, viem aké to je, aj mňa stopli cca.2týždne tomu ja som sa zas veľmi rýchlo rozbehla takže mi tiež zrušili inj. a celú stimulku. Držím ti palce, aby tá cysta bola preč už,keď pójdeš. Ja teraz tiež čakam na ďalší menzes a mám si hneď začať aj pichať a začínam krát.protokol. Takže v skratke držím ti palce moja, drž sa spolubojovnica 😵 😵
A všetkým kočandám tu prajem pekný dník 😀 😀

lucula73
31. aug 2009

ahojte babulky,
ja na skok,nestíham všetko dočítať,ale to napravím...

minka,aj mne stopli vo februári stimulku,tiež som mala cystu a klesli mi všetky hormony,doki vravel,že to sa stáva...nemali by ti dať vyššiu dávku od začiatku?zatiaľ sa držkaj,nech aj cysta zmizne a v ďaľšom cykle to skúsiš ešte raz 😉

orsulka vitaj,dúfam,že si dobre oddýchnutá.... 🙂

pozdravujem aj ostatné dievčatá...

kiara15
31. aug 2009

no ahojte moje helinky vsetky pozdravujem a hlavne j nove co sa knam pridali 🙂 🙂 🙂
janica dakujem za lichôtky ved ty si tiez take zlate ziena a vysmiate 🙂 🙂 🙂 velmi som bola rada ze som ta spoznala 😉

no a ku mne dnes som urcite neni moc vysmiata ☹ takze rano mi dal Krajko nadej ale teraz mi volali ze vysledky su negatyvne tak bohuzial zase to nevyslo neviem co v tom je 😒 som stoho na nervy ☹ ☹ ☹

dufam ze som vam az moc nepokazila naladu 😒

kiara15
31. aug 2009

cikytka este som chcela k tej tvojej fotecke neni tam nijaky urivok k fotto len cisto fotka a zase som sa sa nou pokochala aka je tam zlatunka 🙂

domika9
31. aug 2009

kiara ☹

minka051
31. aug 2009

Dakujem babulky za podporu. Dnes som trochu mimo. ☹ ale príde mi o chvílku polovička domov, už o tom vie a tiež je smutný, ale viem že u neho mám velkú podporu. nemať jeho tak to nezvládnem.

Tak sa budem snažiť to prekonať a aby som bola o chvílu späť ale už len s dobrými správami. Vštkým ostatným držím palčeky nech sa im všetko podarí.

kiara15
31. aug 2009

domi co uz ale este su mraziaciky nanuciky tak im musim verit 😉

sisula32
31. aug 2009

chcela by som poprosiť o radu po E .transf. mi nebolo dobre vlastne už mám 14 po a ešte stále sa necítim dobre v stredu by mi mali v Heliku povedať na čom som, len by som chcela vedieť ako Vám je po embrio transfere ,ak by som mohla poprosiť. Tiež by som chcela pozdraviť kiaru15 chvíľku sme sa bavili v heliku (odber)

janicca
31. aug 2009

sisula - ahoj a vitaj medzi nami 😉 ja som po ET nemala žiadne nežiadúce účinky ,cítila som sa normálne akurát sa dostavila mrcha a nevyšlo to ale u každej z nás je to individuálne ...možno si už tehu neskúšala si testnúť 😉 ?

romy01
31. aug 2009

Ahojte babule
Ja som dnes bola posledný deň v práci a od zajtra som na PN. Nakoniec som sa rozhodla nezobrať ten job a radšej byť doma. Dnes som zabrala prvé dve tabletky provery - inak asi 2 hodinky po prvej tabletke ma neskutočne začal bolieť pravý vaječník - stalo sa to niektorej z Vás? Myslím, že ak to zajtra neprejde budem volať do heliku.

romy01
31. aug 2009

zdá sa že sem vždy prídem až na záverečnú - to je na nervy. 😒

romy01
31. aug 2009

A mám ešte jednu otázočku - keď ste začínali s dekapeptilom - prvú injekciu ste si pichli sami alebo pod dozorom sestry v heliose?

cikyta
31. aug 2009

Ahojte všetky.
Tak Kiarka ☹ je mi to tak luto...A dakujem za odpoved ku fotke.(Mohli tam ten text dať)
Sisul-Janica má pravdu.U každeho je to po ET individuálne.Každe telo inak reaguje.
Romy-S tým vaječníkom sa mi to nestalo a druhá odpoved:
Decapeptyl si pichneš sama doma.

domika9
1. sep 2009

tak dievčata vstavame 😉

komarik
1. sep 2009

dobré ránko, tak ma napadlo že ako dopadla wolfskinka. Ktorou spoločnosťou má letieť na dovolenku. Dúfam že nie SkyEurope-om.

komarik
1. sep 2009

romy, pri bratí provery som mala búšenie srdca, bývala som zadýchaná a mávala som aj bolesti podbruška. Prvý decapeptyl mi pichla susedka ktorá je zdravotná sestra ale tekutinu som si vytlačila sama. Bol so mnou drahý a ostatné 3-4 injekcie mi pichal on. Potom išiel do služby tak som si pichala sama. Nič to nie je len treba nájsť odvahu. 😉

janicca
1. sep 2009

dobré ránko prajem babule

tak dúfajme že naša wolfskinka už šnorchluje v červenom mori 😉 ináč tá spoločnosť skyEurope tak to je iná káva koĺko už pretrvavajú finačné problémy a stále naťahuje klientov až kým nezbankrotovala.....😠

kiara15
1. sep 2009

pekny den vsetkym!!! 🙂 🙂 🙂

sisula32 ahoj tak si tebe to jedinej vide znas drzim ti palceky na stredu daj vediet ako si dopadla lebo ja nie ani ta druha co snami bola snou som sa stretla 😒

ciky neni zac teraz ked som tam bola tak som pozerala dookola ale nic som nevidela ze by bolo pisne 😉

janica ahoj srdiecko 🙂 🙂 🙂

tija28
1. sep 2009

ahojte bambulky 🙂 🙂 🙂 tak my sme boli vcera na jednej oslave a som sa opila pod obraz bozi,..........no hruza so mnou - a teraz sa davam dokopy, ale nejako tazko to ide.............ach tie roky 😀 😀 😀..........a to ideme o hodinu na moravu pracovne, ufffff, som si to poriadne dneska zavarila 😒

orsul - no vitaj doma cestovatelka 😉 je super, ze vam dovolenka vysla a paradne si si oddychla......clovek predsa potrebuje nejaku tu zmenu raz za cas 😉 ..........ja som sa mala tiez vynikajuco - zazitkov mam plne vrece, hihihi, ale to uz je do inej temy - s hviezdickou 😀 😎 😀 ...............v PD som bola vcera, ale som sa velmo ponahlala, tak som sa ani neozvala,........v pondelok idem znova, len to pojdem zase aj s muzom, takze zatial tolko 😉

minka - nevadi, ze Ti to teraz stopli, aspon si si usetrila lieky, a ved ci uz budes tehotna o mesiac skor, ci neskor - na tom predsa nezalezi 😉

kiarka - poplac si, ale hlavne to este nevzdavaj, pretoze ked clovek chce, vsetko ide 😉 tak sa drz hviezda 😉

ostatnym helinkam prajem krasny slnieckovy dnicek 😀

kiara15
1. sep 2009

tijuska ahoj mojko som rada ze si si to uzila ved aj ja som vcera si vysla skopytka 🙂

snazim sa schopit ale nemozem to vsetko pochopit ze preco?ale este mam mraziacikov tak tym musim verit 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre