Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
9. sep 2009

dobré správy minka 🙂

kuspitka
9. sep 2009

minka tak je super,ze praskla cysta.aspon mozete ist zas.dufam,ze ti nebude meskat pride cim skor

orsulka
9. sep 2009

minka...tak aj toto su skvele spravy!!!!!!! som rada, že sa cysta umudrila a odišla sama.... 😉
uvidiš, že druhý pokus už bude OK, a uplne v poriadku...velmi držim plačeky .... 😵 😵
ked mne stopli stimulku, tiež sa k tomu nevedeli vyjadriť, že preco to neslo viac hore.....asi to je fakt velmi ťažko povedat, ludský organizmus je nevyspytatelny.... 😉 😉

kiara15
9. sep 2009

lucul super este to povec janule ak snou budes ak snou budem tak jej dam ja vediet 🙂

orsul zatial pondelok plati 🙂 🙂 🙂

komarik diky za drzkanie palcokov 😉 😉 😉

orsulka
9. sep 2009

jeeeeeeeeeeej..!!!!! tak super...v pondelok teda - klasika...Extrem????? ci kde??????? a o kolkej????
tak ja by som mohla cca okolo 16,30 - 17,00 ????? neviem ako vy.....
JANULA........prides tiež????

a este niekto na PD stretko????????? 🙂 🙂 🙂 mzuzka....?????????????????????? 😀 😀

kuspitka
9. sep 2009

juj dievcata rada by som sa svami stretla apson raz.to by bolo super

orsulka
9. sep 2009

kuspi....dobehenete??????????????????? to by bolo teda...len keby ste to nemali tak daleko..... 😒
ale pre teba asi lepsie si vegetit takto doma...... 😉

minka051
9. sep 2009

Kuspitka

No to dúfam aj ja ale doki povedal že ak by meškala týžden mám prísť. Teraz si ju mám rátať od 1.9 to som začala po tom stopnutí stimulky krvácať a nie od tej čo som mala pred stimulkou. tak je možné že pride ani neviem kedy a možno aj skôr. Povedal že nevadí. 😉

komarik
9. sep 2009

minka, super, takže môžeš pokračovať. 🙂

romy, o tomto som ešte nepočula, ale viem že sa dá urobiť aj nejaké sono kde sa všetko na bábänku kontroluje, len ak sa potvrdí že bude postihnuté tak to už je vážna vec.Väčšinou to potvrdia z tej plodovej vody a výsledky ti povedia po konci 5 mesiaca. A potom už nie je možné dať si zobrať dieťatko, musíš ho donosiť a vychovávať. Je veľmi ťažké sa vyrovnať s tým že celý život sa budeš starať o postihnuté dieťa. Nechce sa mi o tom ani rozprávať.

kuspitka
9. sep 2009

orsulka chyba mi to stretavat sa takto.
ale dufam,ze pojdeme s Durkom raz cez PD ked pojdeme domkov a poviem mu nech sa zastavime a potom sa dahodneme kedy.
len neviem kedy to bude,ale verim ,ze raz ano

kuspitka
9. sep 2009

minka mne stale meskala mms a ked mi pichodl tak mi neprisla ani za 2tyzne.
ale ja som este nemala stonutu stimulku.
romy ani ja.viem ,ze len s polodovej vody.

orsulka
9. sep 2009

komarik...tak to su velmi smutne veci a nad takymi netreba ani premyslat.....radsej.....ale vy ste OK a to je hlavne!!!! 😉 😉 😉

kuspitka
9. sep 2009

komarik podla mna aj ,keby som mala postihnute dieta nedam si to zobrat.testy ma zle aj tak krvne a nechcela som ist na odber plodovej vody.
idem varit pridem neskor

romy01
9. sep 2009

hej ale toto je uplna novinka a vraveli ze to stoji dost penazi, ja o tom uz uvazujem ze keby bolo treba tak sa na to opytam, ale nebavme sa o tom, nech nic neprivolavame 🙂

komarik
9. sep 2009

kuspi, musí všetko dobre dopadnúť. Ja by som na odber tiež nešla - mám z neho zlý pocit.

romy, presne tak. Netreba sa zamýšľať nad tak smutnými vecami.

kiara15
9. sep 2009

orsul kludne moze byt 16.30hod extrem zatial orsul,kiara,lucul,janula a kto sa prida.....???? 🙂

orsulka
9. sep 2009

kiari...dohodnute 🙂))))) tešim tesim tesim tešim tesim tesim tešim tesim tesim tešim tesim tesim tešim tesim tesim tešim tesim tesim tešim tesim tesim tešim tesim tesim tešim tesim tesim 😀 😀 😀

kiara15
9. sep 2009

orsul aj ja hurraaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

domika9
9. sep 2009

ahojte bambulky 😉
romy ja som si minuleho roku objednala časopis dieťa na cely rok a to som ani netušila že budem tehu ale bolo to mimomat. teraz som si predplatila mama a ja a predstav si našla som si // takže ti to rovnako možno prinesie šťastie a posielala som sms ako šialena do suťaže o postielku tak snad ma vytiahnu - musia
aj v časopise dieťa som vyhrala raz detsky krem na opalovanie potom som ho darovala a mala som z toho radosť ale postielku už nedam 😀 😀 😀

romy01
9. sep 2009

😀 😀 😀 jeeej tak to teda hej, ani ja by som nedala 😀 😀 😀

orsulka
9. sep 2009

ahoj domi 🙂)))))) takže ty si si vlaste to tehu predplatila????? 😀 😀 😀 😀

domika9
9. sep 2009

tak tak orsul takto to funguje predplatíš si časopis a otehotnieš vyskušajte 😉

orsulka
9. sep 2009

domi...... 😉 😉 😉 inak ja domov nekupujem vobec žiadne časaky.....dokonca ani na TV program.... 😀 😀 žeby som nejakú zmenu urobila???????????? 😉 😉

domika9
9. sep 2009

skus určije je v tom pes zakopany 😀
je to celkom dobre čítanie a dokonca bonznem že mama a ja číta aj mm 😉
minule mi vraví či viem ako zistím či je babätku zima -že mu priložím dlan na nos 😀

domika9
9. sep 2009

a hned to skušal na mne lebo ja som taka zmrzlinka -zamrznuta

orsulka
9. sep 2009

domi...že aký zlatýýý 😀 😀 😀 inak ja som tiež zmrzlina...ja aj v lete doma ležim pod dekou 🙂)))))))

romy01
9. sep 2009

vážne? to je milé 😀

orsulka
9. sep 2009

romy....tak aj ty ten tvoj nenapadne polož niekde v obyvačke na stol, nech aj tvojho zaujme 🙂))))))))

romy01
9. sep 2009

veru dnes mu ho nenapadne naservirujem 😀 😀 😀 😀
len aby sa necitil ze uz o nicom inom sa neviem bavit ☹

orsulka
9. sep 2009

romy....no to už musíš vedieť ty....... 😉 😉 😉 šak my ženy vieme ako na tých našich .-))))))) či????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre