Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

denis19
2. nov 2009

Romy
jasan, nandej jim to!!!!!!
Dobré ráno preji!

orsulka
2. nov 2009

ahoj denis.....

volala som s Kiarkou.......zajtra by mala ist na UTZ, vsetko je OK, miminko je na mieste....a vsetky Vas pozdravuje 🙂

mia1983
autor
2. nov 2009

Dobré ránko babulky, po dlhšej dobe som sa prišla na vás pozrieť a pozerám to je tu teda nových tehuliek som rada, že to takto pekne pokračuje. Idem si vás dopredu trošku počítať aby som bola v obraze. Ja už od dnes oddychujem doma na PN a tak troška nuda, ale ja si už nejako zvyknem 😀 . Tak pekný dník všetkým

domcek
2. nov 2009

Ahojte,
Ja prave ranajkujem. 😝

mia1983
autor
2. nov 2009

Ahoj domcek pozerám, že ty si 2tt predo mnou. Môžem sa opýtať či aj teba tak talčí bábätko niekedy dole?? Neviem ako to opísať, no ja tam mám dve tak to možno preto 🙂 .

domcek
2. nov 2009

Ahoj mia,
no ono je mozne ze ta tlaci jedno z mimi predsa len uz maju menej miesta.
Mna mimi trosku tlaci do pravej strany a dole ale to aj koli tomu citim ze mam placentu na prednej strane a dolu.

slavulilienka
2. nov 2009

mia ...gratulujem...dávaj na seba pozor, ležkaj, oddychuj, vychutnávaj... 🙂

surviver
2. nov 2009

Pekne ranko 🙂
Orsulka vdaka za infošky o Kiare,to je fajn,že sa jej to lepši,ak s nou budeš hovorit,tak ju pozdrav,že na nu myslime a posielame vela pozitivnej energie pre oboch...

orsulka
2. nov 2009

ahoj survi.......ano poviem jej urcite.....aj ked, myslim, že aj ona to vie ... 😉

domcek
2. nov 2009

survi ahoj,
Aky bol vikend?

romy01
2. nov 2009

baby som späť a urobila som si radosť - mám prvé tehu riflicky - to je úlava, ked ma nic na brusku netlací - teda vám poviem že byt tehu nie je lacna zálezitost 😀 😀
orsulka pozdrav kiarku, som moc rada že je OK.
čaf debis 🙂

domika9
2. nov 2009

ahojte , dnes som mala hroznu noc vobec som nemohla zaspať boli 2 hod. rano a ja ešet stale svieža a potom rano vstať je problem
no kiari super myslím navas nech všetko dobre dopadne 😉

romy01
2. nov 2009

domka aj ja som mala tazke sny - miesaju sa mi v hlave kadejake filmy s reklamami - musim obmedzit telku, to je jasne

domika9
2. nov 2009

ja telku teraz moc ani nepozeram väčšinou sedím pri pc 😀

surviver
2. nov 2009

ahojte ...domček no vikend bol v celku fajn,relax a prala a žehlila som vecičky pre drobčeka...stihli sme aj cintorin,aj superstar....a vy ako ?ešte ste dooslavovali Šimonka 😉

orsulka a Ty si v praci,či ešte doma?

romy no tehu nohavice su fajn 🙂 a nekukaj tolko telky a nečitaj negativne temičky ...budeš len helikovat a papkať a bude Ti fajn 😉

domika cauko 🙂

surviver
2. nov 2009

asi som znova prišla ,ked tu nikto nie je 😠 tak sa zatial majte fajn 🙂

domika9
2. nov 2009

survi 😉

orsulka
2. nov 2009

survi...v praci....... som...keby som bol doma, tak stiham aj odpisat......skor...... začiatok mesiaca....u mna.....veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela...veeeeeeeeeeeeeeeela ☹

romy01
2. nov 2009

surbi tie nakupy to bude ten pravy liek na depky - 😀 😀 😀 a samozrejme helikovske kamosky 😀
aj ked tie nakupy nie su lacna zalezitost 😲

surviver
2. nov 2009

romy,no hej ,zda sa mi ,že všetko čo suvisi s tehu alebo s malymi detičkami ma zavratne ceny...obchodnici využivaju,že babetkam chcu rodičia dopriat všetko//samozrejme,každy v ramci svojim možnosti...// tak tie ceny su take nadsadene...ale čo už,peniaze boli a snad aj budu... 😉

komarik
2. nov 2009

ahojte,
dnes sme sa vrátili domov. Všetko je už ukončené. Samotný pôrod nebol až taký zlý ale vyvolávanie áno. Najhoršie sú teraz výčitky svedomia a ľútosť nad všetkým. Nechcem sa viac rozpisovať viac nájdete v téme NT hodnoty. Ďakujem všetkým za podporu. Na dlhšiu dobu sa potrebujem odmlčať.
Nech si každý myslí svoje ale je to náš život a mi ho budeme žiť so všetkým čo nás postretlo a so všetkým čo nás ešte čaká. 😢

domika9
2. nov 2009

komarik netreba si nič vyčítať je to aj pre malu lepšie , velmi vela síl vam prajem , držte sa

janicca
2. nov 2009

komárik úplne s tebou súhlasím je to vaše rozhodnutie a váš život a myslím že ste sa správne rozhodli jedoducho to tak muselo byť ja by som urobila to isté keby som bola na tvojom mieste a nech si každy myslí čo chce....čas je najlepší liek tebe aj tvojmu manželovi prajem veľa síl.....

romy01
2. nov 2009

komárik si velmi silná žena a som presvedčená, že ak pôjdeš ďalej, dočkáš sa úspešn=ho konca

mzuzka
2. nov 2009

ahojte babulky, my sme uz odtajneni, su to dvaja chlapci.marcus a risko. ked sa narodia v jeden den, tak sme aj mena hladali pri sebe.

kiarka, moja ved vies, drzkaj sa...

orsul, nezabudni, ze tam hore je to vybavene, tak uz len technicky to dotiahnut tam kam treba....

komarik, tazko napisat, je to vsetko zial sucast nasich zivotov a tie tazke rozhodnutia sa robit musia. vase rozhodnutie bolo velmi tazke a mozno by sa tak chcelo rozhodnut vela zien, ale nemaju odvahu, preto nie odsudenie, ale skor obdiv si zasluzite, ze ste sa postavili krutej pravde tvarou. drzkam palceky, nech sa date po psychickej stranke dokopy a zivot zijete dalej.

vsetky ostatne spokojne tehulkujuce tesiiiiim, ze su aj tehulky co si to uzivaju a cakatelky drzkam palceky k najkrajsim vianocnym darcekoooom

domi krasne ti to tam naskakuje, nakupna horucka vrcholi......

mia, mna jeden svist tiez tlaci na mechur a pravy vajecnik , niekedy ho musim postuchat, aby sa pootocil a uvolnil tlak, lebo to az boli. poradil mi to lekar, jemne celou dlanou par krat zatlacit z boku na spodu , to ho vyrusi a pomrvi sa a zmeni polohu. a celkom to funguje.

jajulaa
2. nov 2009

Komarik, aj ja si to myslím, že je to vaše rozhodnutie. A myslím, že si nemáš čo vyčítať, podľa mňa je to pre dieťatko "vykúpenie".
Držím palce nech sa čím skôr máš trochu lepšie.

wolfskinka
2. nov 2009

ahojte .. cely den som sa sem nedostala ... zajtra mi baby drzte palce na odber nech tam je apson 1 vajicko ...

dakujem

domika9
2. nov 2009

mzuzka ešte nič nenakupujem akurat s ciky som spravila jeden obchod 😉 a to je zatial všetko a nejako nemam kedy ked som cele dni doma a ked niekam idem tak behame po inych veciach , tak zatial nemam skoro nič

wolfi na zajtra držím pazduriky bude dobre uvidíš

wolfskinka
2. nov 2009

domi dakujem .. spomente si na mna okolo 8,00 nech ma krajko alebo gatova sikovnu ruku a nech vylovia odtial nejake tro kindervajce

gabika24
2. nov 2009

ahojte, ja len na skok...
wolfi, držkaj sa, tak ti posielam bábätkovské vírusy, nech sú tie kinderká a potom bábenká 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre