Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
18. jún 2009

ciky, ďakujem a pošli boštek Silvinke 😵

wolfi, tak si to teda zvládla s tou pani zo socky. Teším sa s tebou 😵

lucula73
18. jún 2009

komarik - ja ti neviem,podľa poslednej mrchy by dnes mal byť 5tt+3dni...no včera nebolo veľmi vidieť tú dutinku,nedalo sa to dokimu zaostriť dobre,ale povedal,že by to mohlo byť ono...a keď mi volali poobede,tak povedali,že je to ok,o týždeň idem zas na sono...

komarik
18. jún 2009

lucula, ja som vraj tiež približne v 5 a pol tt. Neviem ako to mám napísať ale asi ma pochopíš. A pôvodne chceli aby som prišla v utorok ale dohodli sme sa na pondelku. Tak sme skoro na tom rovnako. A HCG nevieš koľko si mala?

lucula73
18. jún 2009

komarik - hcg bolo 1907.....a na 31.DC......ty si kolký deň cyklu dnes???

komarik
18. jún 2009

ako rátam, tak rátam je to 41 deň cyklu. To je dáke divné. A obidve sme v 5 tt. Rátala si dni aj s menzesom, však? Lebo ja áno. No a ovulku mávam neskôr nie na 14dc. Nerozumiem tomu.

lucula73
18. jún 2009

komarik a kto ti povedal,že v 5tt?alebo kedy si mala poslednú mrcu?ja 18.5.....podľa toho sa ráta..1.deň mrchy=začiatok cyklu,nie? 😒

lucula73
18. jún 2009

...a možno som to zle ja pochopila....................

orsulka
19. jún 2009

dobre rano....tak dnes na siestu rano, a o 14-tej padaáááám......🙂))) dnes mam vystupenie tanečne, tak sa tešim aj trosku bojim ako vždy......ale tak hádam bude vsetko OK 🙂))))

komarik...gartulujem, a verim, že to bude vsetko v poriadku a v pondelok može v "trojici" odletiet na dovolenku...!!!!!!!!!

ciky.....škoda, že nie si blizko nas, žeby si prisla aj so Sisi ☹ ☹ no nič to, asi sa vyberieme my za tebou 😀 a pojdeme na kofcu u Vas 😀

wolfskinka
19. jún 2009

dobre ranko ... ja som v praci a na 8.00 ideme do toho Navratu, drzkajte palceky aby to dobre dopadlo ...

komarik mojko drzim palce a vcera som to spominala aj muzovi a aj on drzi palce ... pamata si ta z heliosu ...

brmbolcek
19. jún 2009

zelam pekne ranko,

idem si vas precitat od utorka ci pondelka neviem co sa tu deje , vobec nestiham tak teraz idem na to ....

brmbolcek
19. jún 2009

tak som trosku pozadu z info ale pomaly vas isto dobieha , citam ze sa tu pisalo o Egypte pravda wolfi 😉 😉 , co by som k nemu dodala je to krasne miesto a schvalujem ho na in dovolenku by som uz ani nesla ... boli sme tam 2 krat a to raz sarm a potom hurgada a teraz otvorili sa mi zda nejaku novu lokalitu vola sa to Makata alebo Makati tak nejako ale je tam vzdy zarucene pocasie stale svieti slniecko a je to super 😉 😉 bola to moja svadobna cesta hurgada 🙂 🙂 🙂 ...stale na to dobre spominame je to krasne odreagovanie a popritom vseliake zajazdy ako napr: safari..... suoer alebo delfiny na ktore sme sli pozriet na zivo .... natacali sme to aj na kameru ale na zivo je nazivo! kto moze nech ide a nevaha ! a faraonovu pomstu sme nemali ani raz ... 😉 😉

cikytka
dnes som si asi zo 3 krat prezerala tvoj albumcek o Silvinke je to nadherne dieta aj ked nespinkava ale casom sa to bude zlepsovat , uz je taka mala jahodka 🙂 uz ju tak bude volat s tvojim dovolenim lebo mala krasne jahodkove oblecenie , no pozor aby si do nej nezahryzla 😉 😉 🙂 🙂 , tes sa z kazdej chvile ze ju mas co aj verim ze robkas , zelam vsetko dobre drzkajte sa ...
Tijuska - drzim palce ......................................................................... 😉 😉 😉
Surviver- ako sa mas ? ako pokracuju prve tyzdne tehu,, pisala si ze uz to pomaly ustupuje tie tazkosti.... 😉 😉

tija28
19. jún 2009

dobre ranecko............. 😀 😀 😀

komarik - neboj, dopadne to absultne super - Ty nasa dalsia tehulka 😉 drzim palce 🙂 🙂 🙂

surviver
19. jún 2009

Pekne ranko,aj ked v Ziline je pod mrakom 😉
brmbolček no hej je to už lepšie 🙂 tak hadam to tak aj ostane,už mi aj chuti jest,lebo doteraz som jedla,ale len preto,aby mi nebolo zle...a Ty ako v novej praci už si si zvykla? a domček ako pokračuje,už mate kuchynu??

ahoj Tija,tak aky bol včerajši hrašok? 😀 a čo dnes porabaš?

brmbolcek
19. jún 2009

komarik- drzim palce nech to vide dnes je piatok a 16.30 sa blizi ... tak myslime nateba .... 😉 😉

lienka - zdravim ta u nas .... 🙂 🙂

cholare- dufam ze uz je lepsie a vyhla si sa heliku a bolesti pomynuly....

snecka- nedaj sa vytocit koli sefovi, ak mas povahu ze vybuchnes tak sa odventiluj a hod to za hlavu.... viem ze sa to lahko pise ale poznas to ... iba inteligent ta rozhadze..... 😉 😉 😉 😉 koli praci to nestoji sa rozculovat !

brmbolcek
19. jún 2009

ahoj veva----- vitam ta u nas a nboj aj ty na budes poznat .... 😉 😉 😉 😉

kuspitka ahoj- mate krasny mesiac narodenia na babbetko , krany mesiac december, tesim sa s vami 😉 😉

brmbolcek
19. jún 2009

lucula ahoj 🙂 - krasna spravicka a verme ze to dopadne dobre ...... krasne su tam tie ciarocky 🙂 ale aj podlahu mas paradnu xixi 😉 😉 a na nej je este viac ciarociek.....xixixixi, pevne verim ze vsetko ti dobre dopadne , drzkaj sa 😉 😉 😉 😉 😉 !!!!!!

cikyta
19. jún 2009

Brmbolček-dakujem pekne za krásne slová. 🙂
Kuspitka má tento rok najkrajší darček pod stromčekom! Nádhera,ako to vyšlo. 🙂
Ježiši...ahojte všetky inak....

Orsulka,no mojko....Prídete-kočky si daju pifčo,ty ako vodič kofču a ja ako dojka vineu 😀

cikyta
19. jún 2009

Jéj Lucul.Už som ti kukla album a tie // su velmi velmi velmi krásne!!!!!!!!!

brmbolcek
19. jún 2009

wolfiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 -- tak ako dopadla navsteva zo socialky ?????? kukali cez okna na krasny vyhlad tvojej cistoty 😀 😀 😀 ved si sa snazila aby boli co najviac najprehliadnejsie eeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 ale vecer asi nic nevideli iba ak mozno citili vonu tvojho upratovaniaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😉 😉 😉 😉 😉

minka ahoj - tak ako ? zabrala vyvolavacka ?????? 🙂 🙂 🙂

kamka17
19. jún 2009

dobré ránko všetkým prajem...ehm...niektorým už vari aj dobrý deň...aj fajne sparný 😎 😎

ciky, žeby sme dali nakoniec mega stretko v martine aj s tebou a Silvinkou??? no to veru nie je zlý nápad, veď ty si najviac so vštkých zaslúžiš nejakého to odreagovanie...baby, čo vy na to ???

wolfi si užíva prvé hodiny rodičovskej prípravy, tak hádam to prežije tak ako včera tú tetu sociálnu...wolfi, daj nám nejaké info, aby sme aj my boli pripravené na rodičovstvo. xixi

my dnes inak máme veľký deň, moj drahý má dnes narodky...a ja pre neho nič nemám...ale povedal, že ja som najvačší darček na celý život 😀 😀

cikyta
19. jún 2009

Kamka 😀

cikyta
19. jún 2009

Kamka-mužíkovi všetko NAJ-lepšie !!!

brmbolcek
19. jún 2009

teeeeeeeeeeeeeeeeeeeda mam co robit aby som vas docitala xixi este som len na 57 straneeeeeeee...
tak vam to tu davam na etapy a trosku spatne info pisem kym sa dopracujem k tej 77strane 😀 😀 😀 .. aspon sme v obraze .....

wolfi ty kokso - to je cela socialka ... oni su taky ze sa niekedy nemusia ani ohlasit a prekvapia tak ze ani nechapes .. a uz si potom iba spisuju ich zaznami stretnutia z ich pohladu, je to niekedy na nervy ale vy ste silny cakajte teraz z kazdej strany bumerang lebo oni niektory so socialky nemaju cit .... maloktora socialna pracovnicka ma dobre srdce , dufam ze na taku natrafite a zlo vas bude na 100km obchadzat.... mate este dost kilometrov pred sebou tak nech vas uz tolko netrapia nech sa otoci arabelin prsten a zacnete sa spolocne radovat ..... 😉 😉 drzim vam palce a pevne nervy so zeleza ktore budete potrebovat 😉 😉

cikyta
19. jún 2009

Orsul 😀 Kde si prchla?
Čo smrdím? 😀

tinkaza
19. jún 2009

ahojte žienky.... 🙂 🙂

tinkaza
19. jún 2009

kamka - tak peknú oslavu... 🙂

kamka17
19. jún 2009

ciky...to potom smrdíme viaceré... 😀 😀 😀 asi má doležitejšiu prácu ako sme my,ale my jej to odpúšťame 😉

kamka17
19. jún 2009

tinka hoooooj...

tinkaza
19. jún 2009

dnes je tu nejako mrtvo, ale chapem, ja som dnes ako praštená, nič sa mi nechce....najradšej by som veru buvinkala... 😎

cikyta
19. jún 2009

Kamka,čo môže byť dôležitejšie ako MK.
(Pre Orsulku jedine tanec-v tom prípade by mala odpustene aj u mna 😀 )
Inak ahojte.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre