Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
9. jún 2010

orsulik dobre ranko ... no tak ja som uz hore od 5,00 ale som vylihovala v posteli ... inac som sa dnes celkom v pohode vyspala v ramci moznosti na to ako spavam ... dnes mam maraton ... idem na nakup, musim dat urobit kluce, potom do roboty zaniest ukoncenie PN a v robote oslavuju tak ma tam caka kolacik ...

janula18
9. jún 2010

ahoj je som tu tiež 😉

janicca
9. jún 2010

tak teda dobrý deň ... 😉

už som tu asi po 150 - tý krát idem písať a stále ma tu niekto otravuje . 😉
tak pekne po poriadku

@cikyta tak ako že si to ty tak si nebudem hlavu zmývať aby si videla ten môj výtvor ale vôbec to nie je také strašné ako to vyzeralo kolegyňa skonštatovala že to môže byť..... 😉 😉

a dnes idem do lekárne objednať lieky tak že už to bude tutofka .. 😵

@orsulka ako dnes je to už lepšie či bola ranná grcka???? 😀 😝

Wolfi tak že od kedy si oficiálne na MD ??? 😵 😵

orsulka
9. jún 2010

janicca......dnes a držim bez......ale fakt nič moc...... bojujem bojujem statočne 😉

wolfi......dnes mas behačky, ale verim, že autickom to rychlo obehnes....🙂)))) keby som ja tak vedela ležať v posteli.... 😒

janulka...servus herečka ...ako ???? 😉

kamka17
9. jún 2010

prajem aj ja 😎 😎 😎 slniečkový deň pekný...

janula servuuuusss...ty sa kade flákaš?? ešteže si bola aspoň na stretku PD, inak by sme aj zabudli, ako vyzeráš 🙂 🙂 ako sa máš?? čo nové??

orsul...bola si včera s tou zuzkou?? malý je už v pohode??

ciky...veru, veru, SIlvinku moc silno nestískaj, nech si ju aj my ešte užijeme, nech ju môžme tiež ešte postískať kým sa dá 😉 😉

orsulka
9. jún 2010

janica.....dnes este nie.....tam malo byt.....nejak sa mi to stratilo 😀 😀 😀 😀 že sa držim ........ pisem jak debilko, ale ved.......čo !!!! 😀 😀 😀

a som rada že sa Martulka ozvala, že je OK (hoc som to vedela už od nedele...hihihih )......janicca, tk pekne poohovarajte, vsetko jej vyrozpravaj, aby bola Martilka v obraze 🙂)))

martulka...a gratulacia 🙂 🙂 🙂 😉

janicca
9. jún 2010

Orsulka rozumieme ti tak dnes sa zatial držíš to je fajn .... 😉 a drahý sa ti kedy vráti ???mne dnes išiel na tri dni do BA teším ako si odýchnem 😉

že Sisa urobí PUK no ja zvädnem...... 😀 😀 Ciky ty máš tak milé komentáre 🙂 🙂 🙂

Kamka ahoj moja tak akosi to včera prežila v tom teple a prievane ???

orsulka
9. jún 2010

janicca...drahy dojde v nedelu...pojdem pre neho do BA..... 😉

kamka......čavik .-)))))

janicca
9. jún 2010

babule a nezabudnite dopĺňať tekutiny bo hlasia tropy... 😉 😉 😉

kamka17
9. jún 2010

jani...mne drahý ide zajtra tiež do Blavy až do piatku, tak tiež budemmať chvíľu veget 😵 ...a v tom strese som už včera ani nevnímala, či je teplo čo prievan...ale konečne som povedala, že by som rada robila len ranné, tak smenový vedúci povedal, že ok, že to presadí, tak som zvedavá...za poslecných vyše 5 rokov som veru robila len na smeny, tak to bude iný zážitok, že každý deň ráno vstávať...teším sa...

orsulka
9. jún 2010

kamka.....tak ale podla mna je to super, že nebudes musiet na tie poobedne..... ono si postupne na to vstavanie zvyknes .-))))

orsulka
9. jún 2010

janicca......ja poslucham, ja od rana chlascem 😀 😀 😀 😀

kamka17
9. jún 2010

orsulik-mamulik servus 😉 držím palce, nech ťa to pravidelné grckanie pekne obíde, lebo však neznamená, že keď ste na to tak dlho čakali, že zas musíš mať všetky tehupríznaky 😉 😉

jani...lieky si potom vycap niekam, aby si na ne pekne videla, nech sa máš na čo tešiť, keby náhodou zas prišla depka alebo tak 🙂

kamka17
9. jún 2010

orsul...ja práveže radšej vstanem ráno, keď viem, že poobede mám veget, lebo takto je to síce ok, že si s vami doobeda popísmenkujem, len potom sa ešte terigať pracovať...a ešte v tomto teple...no žiadna radosť veru... ☹ 😒
a fest sa mi neska nič nechce 😝 😖 ...ešteže práčka vie prač sama...hučí mi tu poza uši... 😕

orsulka
9. jún 2010

kamka....tak to je fajn, že nemás problem so vstavaním....ved ja už som si za tie roky tak zvykla, že ja aj v sobotua v nedelu vstavam o 6,00 🙂)))) hahahahahaha........

kamka...a dakujem krasne za prianie nepravidelneho grckania.... včera to bolo dost huste 😝 😝

janicca
9. jún 2010

Kamka lieky budu v chladničke tak že tam chodím deno dene .... 😉 to je super keby ti schválili tie ranné akurát sme sa bavili s kolegyňou že ke´d je také teplo tak by bolo dobre chodit na 6:00....

Orsulka to som rada že chlasceš .... 😀 😀 😀

wolfskinka
9. jún 2010

jannica od utorka buduceho tyzdna, teraz cerpam 6 dni dovoleny z roboty, co mi nechceli preplatit ...

orsulka no nakupene uz mam, este musim zbehnut dat urobit kluce do kluciarstva, potom do amazonky pozriet tu podprsenku na kojenie, potom na obed a potom do roboty zaniest PN ... esteze mam auto a nemusim sa terigat pesi a o 14,30 idem na tu pedikuru na masaz, tak som zvedava ci to mojim noham pomoze ale malo by

orsulka
9. jún 2010

wolfi...ty kam chodis na obed ?????? do tej roboty ????? ci ?????

pedikura skrasli, ci pomože od bolesti to neviem, skor asi ta masaž by mohla......

wolfskinka
9. jún 2010

orsulka hlavne pi vela vela vody a vsetkeho co je tekute ... aj pivo mozes .. xixi nech si male zvyka 😀 a uz ste to oznamili oficialne ze cakate babo ?

cikyta
9. jún 2010

Zelám krásny dník všetkým... 😎

wolfskinka
9. jún 2010

chodim za muzom do roboty a chodim s nim na obedy, aspon som trochu medzi ludmi, varit sa mi enchce, radsej oddychujem

u nas pedikerka robi aj bylinkovy kupel, zabal a masaze ... tak sa celkom tesim

orsulka
9. jún 2010

wolfi...........nie...este nie......
ale to len preto, že drahy je teraz cely týžden prec, a dohodli sme , že samozrejme to oznamime spolu...... 😉
a v pondelok idem na kontrolu, tak potom už asi povieme 🙂)))

a Tijuska nám tu davno nebola.......!!!!! kde sa tara slnco nase??????
a Brmbolcek ??????

wolfskinka
9. jún 2010

ciky ahoj

komarik
9. jún 2010

ahojte dievčatá, práve sme sa vrátili z Heliosu. V maternici máme plodový vak takže to vypadá v pohode. O 10 dní ideme na kontrolu či bude srdiečko.
Orsul, som o týždeň za tebou 😉

orsulka
9. jún 2010

@komarik nie je to 15 min co som na teba myslela !!!!!! to mi ani neuveris !!!!!!

ale moooooooooc sa tesim moja !!!!!!!!! mooooooooooocc 😵 😵 😵 😵

komarik
9. jún 2010

cmuk, už len dúfať že všetko bude pokračovať tak ako má.

orsulka
9. jún 2010

ciky....... ahoj 😵 😵 😵

brmbolcek
9. jún 2010

v 😎 s 😎 e 😎 t 😎 k 😎 y 😎 vas 😎 😎 😎 s 😎 r 😎 d 😎 e 😎 c 😎 n 😎 e 😎 zdravim, 😀 😀 😀 a tesim sa s vami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Komarik, Martulka,

Orsulka pekne od teba ze na man myslis , posielam cmuk krasnemu orsuliatku v tvojom brusenku

bezkam pomaly vybavovat a nakupovat s manzelickom na omcek a sup sup na obedik , krasny dnik pa pa 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

orsulka
9. jún 2010

😵 🙂 🙂 🙂 @brmbolcek tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😵 😉 😉 😉 🙂 😎 😎

kamka17
9. jún 2010

ciky...ako sa máte dnes??

brmbolcek podľa mňa maká na chalúpke, tak nemá kedy sa nám venovať...ale má odpustené 😉
a tijuš...tiež podľa mňa usilovne pracuje a nechce, aby sme juzase sfúkli, že sa nešetrí, tak sem radšej ani nekukne 😅

komarik...už to ani inak nemôže skončiť, len pozitívne v 40tt... tento tehu vláčik veru nemá chybu, pekne postupne nám to tu pribúda a ešte aj bude 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre