Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

maska1
21. nov 2009

ahojte 😉 peknú sobotu vám všetkým prajem 😉
wolfi supeeeeeer gratulujem z celého srdiečka, len tak ďalej 😅

a dievčatá veľmi sa mýlite, ja tu ešte straším s Kubkom v brušku, takže to vidím asi na ten pondelok, no čo už 😒
len sa mi včera nechcelo ísť na pc, ale určite vám potom napíšem, keď sa rozdvojím 😀

ešte raz všetky helinky zdravím a prajem pekný víkendík 😵

denis19
21. nov 2009

maska
tak ty jsi stále tu!!!!! šup pro tašku a do porodnice 😀

wolfskinka
21. nov 2009

orsul super dobre som sa pobavila

maska dakujem ... gratulacie prijimam az ked budeme mat srdiecko, zatial opatrne
a ty co este strasis doma, nemas uz byt v porodnici ?

gabika24
21. nov 2009

ahojte.
Krásny víkend želám, len som sem kukla, lebo som chcela vidieť wolfinkine svietiace tt 😀 a hneď mám lepšiu náladu 😀 😀 😀

domika9
21. nov 2009

ahojte prajem krasny slnečny deň u nas ako na jar
mne je dnes blbje - srdce mi div nejde vyskočiť z hrude ako silno mi bije
maska tak ešte skus tie okna a potom už naozaj ta nemocnica 🙂

romy01
21. nov 2009

ahojte helinky

juj ciky to je hrôza ako malej brali krvicku - chúďatko moje

maska - tak ty takto štrajkuješ? či to jakubko ?

ahoj denis, wolfka, orsulka, domka a ostatne 😀 😀 😀

domika9
21. nov 2009

romy ty už máš 10tt 🙂
ja sastale vytešujem na sobotu že uvidím aj pri mojom nicku novy tt 🙂

evulka777
21. nov 2009

ahojte kočky, tak my ideme s manželom tiež do Heliosu na prvú konzultáciu. Ktorý lekár je lepší? Dr. Gáťová alebo dr. Krajkovič? Ďakujem

A ešte by som potrebovala vedieť, ako dlho prebieha úplne prvé vyšetrenie pri prvej návšteve? Som sa divila, že nás objednali na 12.30 pohovor a potom 13.30 spermiogram. To tak dlho trvá?

domika9
21. nov 2009

ano evulka tak dlho najskor sa porozpravate čím ste prešli dr. to zapíše povysvetluje vam čo vas bude čakať čo asi navrhne u vas ake testy vam urobia potom ťa vyšetrí -sono z von, aj z vnutra a tak je to velmi príjemny pohovor budete spokojní
a či ku doktorke alebo ku doktorovi - to maš uplne jedno obaja su super a žiaden z nich nieje lepší alebo horší ved možeš ísť niekedy ku doktorke a niekedy ku doktorovi a uvidíš , oni maju všetko v pc takže obaja o vas budu vedieť všetko 😉

evulka777
21. nov 2009

domika, ďakujem ti. Ja verím, že nám v Heliku pomôžu, keď vidím tie krásne tt pri vašich nickoch, tak ma oblieva nádej, že to pôjde. A ako to je s tehotenstvom po IVF-ku? Nechajú ma na PN-ke? Lebo ja by som chcela ísť hneď na PN-ku, mám strašne stresové zamestnanie a to by som asi nezvládala.

wolfskinka
21. nov 2009

gabika tak ty sem chodis obzerat moje tt, dnes nabehlo 6tt

evulka je to uplne jedno obidvaja su super

romy01
21. nov 2009

evulka, ak budes chciet, nechaju ta. Ja som ich poziadala, ze chcem PN uz od prvej tabletky a stale pokracujem.
A mozem potvrdit ze aj pani Gatova aj Krajkovic su super lekari. Ja som bola na pohovore u Gatovej no na niektorych sonach som zabludila aj ku Krajkovicovi a on je velmi mily a sympaticky. Budete spokojni

wolfskinka
21. nov 2009

romy ozaj tebe hned na prvom sone po ET bolo vidiet bublinku? ci az na druhom ?

evulka777
21. nov 2009

baby, ďakujem, tak už sa tam veľmi teším, škoda však, že ideme až o 3 týždne

romy01
21. nov 2009

wolfka ja som bola na prvom sone az na 16ty den po ET a bola tam taka machulka ale doktorka povedala ze je to len naznak plodoveho vacku. Miminko uz bolo vidiet na druhom sone ale to bolo po prvom az o cele dva tyzdne

domika9
21. nov 2009

evulka ja som na pn od začiatku tehotenstva a budem až do konca

gabika24
21. nov 2009

wolfi, áno, chodím ťa sem špehovať - a rada 😀 😀 😀
mne bolo niečo vidno až na druhom sone, tak sa neplaš 😉
Kedy máš kontrolu?

evulka777
21. nov 2009

gabika, aj ty si otehotnela po IVF?

wolfskinka
21. nov 2009

romy ahaaaaaaaa ja som bola 13 den po ET

gabi neplasim sa len vyzvedam .... kontrolu mam vo stvrtok

romy01
21. nov 2009

baby tak som si vlozila do albumu tu kalkulacku a moj drobček hlási že už ma 5 cm - ty kokos, to si neviem predstavit, že je vo mne taky velky " votrelec " jeeeežiš, to je divné poznanie

korenka
21. nov 2009

ahojte,dopočula som sa ,že Helios sa má sťahovať do BB,neviete niečo o tom prosím?
Vďaka. 🙂

wolfskinka
21. nov 2009

korenka .. urcite sa nebude stahovat ale urobi tam pobocku

domika9
21. nov 2009

ja tiež myslím že by a nepresťahovali ved vrazili do prístavby a teraz by zas niečo ine riešili , skor ta pobočke ved aj v žiline maju
romy naš drobec ma už vyše 200gramov a tiež mi to nejde do hlavy 🙂

wolfskinka
21. nov 2009

domika ako ste to tam dali to pocitadlo ?

v555
21. nov 2009

ahojte babenky,kedy sama vytvorit ta pobočka v BB?

domika9
21. nov 2009

wolfi klikni na odkaz čo je v tom obrazju alebo nad nim a tam si potom vyplniš kedy si mala poslednu mrchu a potom ti tam vyhodi odkaz tak cely skopíruj a v albume klikni na zmana udajov a tam maš na to ramček tak tam to prekopiruj

cikyta
21. nov 2009

Korenka,ja o tom nič neviem,ale tiež som zvedavá.

(v555-ved my sme boli spolubojovníčky.Pamätáš? Jáj to boli časy 😵 )

cikyta
21. nov 2009

Korenka a prečo by sa mali sťahovať,ked si práve poprerábali a rozšírili priestory v Helíku?

v555
21. nov 2009

ahoj ciky,veru sme boli,ale aj sme,ja totiž musim bojovat dalej.Sorry.nie musim ale chcem.Ako sa ma Silvinka?dufam,že už buvinka 😔 ?

wolfskinka
21. nov 2009

domika v akom obrazku ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre