Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
20. jan 2010

suri krasne babätka joj aj im to pristane 😉 😉 😉 velmi vam s Domcekom gratulujem 🙂 🙂

lucul Matusko je uzasny tesim sa stebou 🙂 🙂 🙂

orsul vsak som stale aj v praci a kedy dame spicha?? 😉

romy01
20. jan 2010

baby jedna radost kukat na Timurka a Stellu a Maruska 😀 😀 😀

kamka17
20. jan 2010

survi, lucul domček...nádherné bábätká 🙂 🙂 🙂 úžas 🙂 🙂 🙂 tak nech len radosť vám robia a Matúško nech je čím skôr doma pri mamine a ocinovi a veľkej ségre 😉 😉

survi...ja začínam pichať až budúci štvrtok, a neboj, kočíkovať isto budeme...minimálne ty a ja ti budem robiť spoločnosť s bruškom 😉 😉

všetkým prajem pekný večer 😎

wolfskinka
20. jan 2010

kamka super vo stvrtok zacinas pichat a co ti nakoniec dal decapeptyl alebo diphereline ?

janicca
21. jan 2010

dobré ránko prajem ... 😉

krivka5
21. jan 2010

caute baby,
tak uz som 4 den po ET a stale nic necitim,ziadne chute ani nevolnost.Podla kalendara som mala vcera dostat mrsku a nic tak aspon to ma utesilo.Ako vidim, vam sa v Martine zadarilo viacerim co ma veeelmi tesi a verim ze aj mne 🙂 Toto bolo moje prve IVF a druhe by som uz pravdepodobne nestihla bo mam v aprili 39r. a ani snehuliacikovia neostali ☹ Verim mojim dvom vlozenym bobulkam ze sa statocne uhniezdili.Ved im tam je dobre, maju teplucko aj papat im dam ,aj si ich hladkam a prihovaram sa im 🙂

marta222
21. jan 2010

Ahojte, pekný deň prajem všetkým 😉 .
Krivka5 - držím ti palce.....

romy01
21. jan 2010

dobre ranko 😀

cikyta
21. jan 2010

Krivka-tak tie chute a nevolnosť čakaj tak po 7tt najskôr.Teraz ešte nie. Teraz pomôže hlavne to prihováranie bambulkám.Držíme palčeky! 😉
Inak-Ahojte! 🙂

krivka5
21. jan 2010

marta222,dakujem a pekny den vam prajem.
romy,aj tebe ostal len jeden bojovnik a na prvy krat vyslo?to je supeeer,gratulujem.Potesilo ma to.Ja mam dvoch bojovnickov,ale embriologicka tomu druhemu dala len 5% nadej a mi sme ho aj tak chceli.

wolfskinka
21. jan 2010

ahojte

krivka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT drzim palce

ciky silvinka s postielkou je uzasna ... dobre fotky

cikyta
21. jan 2010

Krivka-aj 5% je niečo! Dobre ste urobili.
Wolfi-díky 😉

krivka5
21. jan 2010

ciky,
aj tebe moc dakujem za podporu.Keby sa podarili obe,to by bolo radosti 🙂

janicca
21. jan 2010

cikyyyyyyyyyyy jaaaaaaaaaaj tie fotky su úžasné hneď mám funky náladu ...... 😀 😀 😀

krivka tfuj tfuj tfuj a výsledoček chceme // // // ......... 🙂

martulik ... 😉 😉

wolfskinka
21. jan 2010

ciky mas to riadne cislo dieta a vraj spomalena spermia .... hahahaha

janicca
21. jan 2010

wolfi neboj aj teba to čaká ...... 😀 😀 😀

cikyta
21. jan 2010

Krivka-zázraky sa deju,tak sa to môže kludne stať a ja ti to z celeho srdiečka prajem!
Jani-že: funky náladu 😀 Odpadnem 😀
Wolfi,no veru....a ked si predstavím,že by sme mali dobre rýchle spermie,to by už čo bolo???????? 😅

janicca
21. jan 2010

ciky a nie ???? veď keď sa pozriem na ten tvoj zázrak ......... 😀 😀 😀 len prosím ťa neodpadávaj kto sa postará o Sisinku ..... 😀

wolfskinka
21. jan 2010

ciky no ved to ....

janni no dufam, lebo ja chcem hyperaktivne dieta, ktire neposedi takeho riadneho cirkasa, ked sme sa uz tolko natrapili tak nech vieme ze ho mame doma

krivka5
21. jan 2010

ciky presne tak zazraky sa deju 🙂 idem trosku pracovat,vcera som bola kuk v praci a doniesla som si nejaky materialik.Pekny dnik!

wolfskinka
21. jan 2010

krivka papa

domika9
21. jan 2010

ahojte kočky
krivka držím palce a neboj oni su už drobce pevne usalašene v maternici ale zatial su velmi malinke tak ti nevedia spraviť taku velku šarapatu v tele počkaj tyžden a možno to príde alebo sa ti nič neobjavi žiaden príznak ako u mna ked neratam bolestive prsia a grganie 😀 , ale zvracanie som nepoznala ani raz 😉

kamka17
21. jan 2010

čafte...

ciky... 😀 😀 😀 😀 ...herečka je to veru riadna, vybozkávaj ju na celú tváričku

wolfi...dipheraline mám

domika9
21. jan 2010

ja som dnes taka leniva by ste neverili a pred chvílou som prišla na to že dnes je štvrtok a ja som si myslela že je piatok 😀 tak budem mať dlhy týžden ale asi by som sa mala rozhybať a začať niečo robiť

romy01
21. jan 2010

krivka, ja som ti mala v den OPU 11 vajok ale po cisteni mi ostalo len jedno vhodne na oplodnenie a to aj vlozili a kuk ako si uzivam kopance - vcera v noci zas po jedenastej sa krpec ozval. Tak som sapotesila, len to bolo zas len take slabe kop kop a dost. Uz sa tesim ked bude moct aj mm zacitit tie kopance .

Inak dnes som si konecne zacvicila - doma podla DVDčka pre tehotne - celkom ma to bavilo a teraz som vyhladovana ako tulavy havko, tak idem tlacit do hlavy spagety 😀

wolfskinka
21. jan 2010

kamka a tie druhe injekcie mas ake a budes pichat sama ako si mala v palne alebo do toho zaangazujes polovicku ?

romy ja mam zakazane akekolvek cvicenie, aj vysavanie, zohynanie sa , dvihanie ruk a natahovanie sa dohora, len pokoj a leharo

kamka17
21. jan 2010

tak len posúvam dopredu, lebo strana3 je dosť hanba 😒 😖 😕

wolfi...ešte stále si verím, že si budem sama pichať a ak nie, tak drahý to istí, skúšal aj do medveďa v helíku pichať...aj keď dosť drsne,ale hádam to zvládne 😎

cikyta
21. jan 2010

Kamka 😀 Ak si ťa nepredstaví ako medvedicu,tak mu dôveruj 😀Povedz mu,že nech privrie oči a nech vidí srnu. 😀

kiara15
21. jan 2010

pekny vecer vsetkym dnes ste moc nepopisali aspon som to richlo precitala tak ja som mala vysledky negativne babo bolo zdrave doktor si nevie vysvetlit co sa stalo 😒 ze patrime k 20percentam ludom s nevysvetlitelnou diagnozou 😒 bola som stoho cely den mimo preco prave nam ked bolo zdrave??ale hadam ivf bude uspesnejsie 😉

krivka drz sa!!!!!!

kamka tebe sa uz blizi pichanie super ze???

domika9
21. jan 2010

kiari a kedy idete na ivf?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre