Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
27. jan 2010

kamka oficialny termin porodu je 18.3. ale planovany presny termin na cisarsky mam 20.2. ale vraj mam cakat kazdu chvilu, no tak uvidime. tolko poplachu a mozno nakoniec predsa len pojdu na silu 😀 vravia to dost casto udrzovane maminy 😅

domika9
27. jan 2010

jej zuzi akurat včera som na teba myslela že v ktorom si tt lebo som premyšlala ktora je teraz na rade rodiť bože ja ked si predstavím že ešte 10tt a možem ísť tak mi beha mraz po chrbte 😅

wolfskinka
27. jan 2010

domika ahoj tak aj ty chlapceka, ved tu su sami chalani, heliosaci vedia robit asi uz iba chlapov 😀

mzuzka
27. jan 2010

no pas mi dava o tyzden viac ako som, asi kvoli dlzke cyklu alebo co ,ale aj 33 je super. sa mi to ani nezda 🙂

aj ty si uz krasne na tom. sme sa fakt rozbehli, silvinka bola taka prva osamotena hviezdicka a teraz to pojde ako na pase 😀

cikyta
27. jan 2010

Ahojte.Kamka-no veru v punk zostrihu je ozaj umenie vyčarovať slušivý účes 😀 Aj den bol taký mrzutý,ale máme príčinu.Odomna ochorela.Má soplíky a kašlík,tak je mrzutá kočka moja ☹
Zuzka-tak už chystám básničku Markovi a Riškovi pomaly... 😅 Už je to za dvermi veru. 😉
A inak ked sa to tak vezme,aj ja mám chlapčeka (teda povahou určite 😀 )

lucula73
27. jan 2010

ahojte dievčatá,
pokusim sa vás dočítať,no zbadala som mzuzku 😉 ,teda pekne sa držíš,len ešte vydrž moja....ja mám Matúška stále v nemocnici,ale dúfam,že tam už dlho nebude...

ciky - a kde ty chodíš na tie básničky,nemajú chybu.... 😉 to by som nevymyslela ani za milion..

cikyta
27. jan 2010

Lucul.Dakujem.Ved to ja len tak amatersky-Ked je fajn tema,je fajn aj rýmovať 😉
Juj Matuško maličky.Velmi ho pozdravujem. ☹ Nech je už fit 😉

lucula73
27. jan 2010

Ciky ďakujem,dnes mi slúbili,že ak sa nič neskomplikuje,tak v pondelok idem konečne za ním ležať,že ho už preložia z tej JIS...dúfam...
A vy sa tiež pekne liečte.....

Marti my sme mali 100% patologických a nakoniec sa nám zadarilo normálne,musíš veriť a keďže si s tým nemala zatiaľ problém,tak to ani nerieš...

brmbolcek - veľmi ti držkám palčeky,si nejaká tajomná,netestovala si už náhodou? 🙂 šup,šup...nech sa poteším tým dvom čiarkám aj ja s tebou...

wolfi - tak chlapček?dúfam,že si neni smutná..ešte aj baba može byť.. 😉

mzuzka
27. jan 2010

lucka, skoro kazdy den na vas myslim, ked som prvy krat videla fotku matuska, strasne mi to pripomenulo emana. hlavne ze ste zabojovali a ste uz za vodou. i ked v podstate to bolo jasne od zaciatku, ved matusko predbehol aj krajka, takze take deticky sa nevzdavaju

ciky, potom mi ju nezabudni poslat aj do IPcky, nech o nic nepridem 😅

wolfskinka
27. jan 2010

lucul jasne ze som neni sklamana, ved je to sumafuk len nech je zdravucke

cikyta
27. jan 2010

Luculka-držím palčeky na pondelok teda 😉
OK Mzuzka,zapisujem si,že ... IP Zuzke 20.2. 😅

Dobru nôcku všetkým...Idem skusiť chvílku spať a potom vysavačovať soplíky o pol noci ☹ Siske.Juj ked ju počujem,ako sa trápi. ☹ Vyčítam si,že to má odomna.Včera som ju stále cecala ako prísavník.Same pusinky a takto to dopadlo.Orsulka mala zase pravdu,že si mám dať ruško 😒

mzuzka
27. jan 2010

dobru ciky, a hlavne malej, nech sa jej spi lepsie.

brmbolcek
28. jan 2010

pekne dobre ranko,

zuzka. velmi dobre spravicky len tak dalej 😉 🙂 rzim palceky nadalej , uz sa ti aj horsie spava , pravda.... ale verim ze sa to da zvladnut 😉

wolfi- to uz teraz vies ze uz budes mat chlapceka ? neni to skoro som si myslela ze az okolo 20tt....

Krivka- teda vy ste ale sikovnici, uz to vie cela rodinka....xi xi take dobre spravy sa dobre pocuvaju a co rodinka na to ? komu ste to ako prvemu oznamili ?

kamak- pondelok j e tu co nevidiet a coskoro kamka ide na PN 😉 to bude spanku , pravda ? 🙂

brmbolcek
28. jan 2010

LUCULKAA-- pozdrav Matuska a drzkajte sa , 🙂 🙂 🙂 ked budem test... tak dam vediet , nebojkaj

ciky - ako je sisinke ? asi je v posteli a s horuckou ci ?

orsulka ahoj , ako marod ?

lucula73
28. jan 2010

brmbolcek ´dakujem....a teším sa na super správičky od teba 😉

brmbolcek
28. jan 2010

jej ahoj moja , nebojkaj nahlasim ale este sa bojim testovat ...... 😒 😒

MATUSKO UZ ASI pribral pravda?. a chodis za nim kazdy den , ? ci nedovolia ti

lucula73
28. jan 2010

pribral 300g za týždeň...a chodíme za ním každý druhý deň,viac sa nedá,moj mm musí aj korunky zarábať 😉
ale možme byť pri nom kolko chceme,normálne dovolia 15 -20 min.,my sme boli včera hodinu...

lucula73
28. jan 2010

chcela som pridať fotku,ale je spravená foťákom,nechce mi ju zobrať,neviem to zmenšiť,neviete ako sa zmenšujú fotky??

brmbolcek
28. jan 2010

tak to je super , pokial je moznost terab ist , a matusko satle spinka , pravda? urcite ma modre ocka ako skoro kazde male dieta 🙂 to je radost sa na neho divat .. a ty sa ako citis ?

lucula73
28. jan 2010

brmbolcek IP...

krivka5
28. jan 2010

bre ranko,
brmbolcek...prvej som to povedala mamine,lebo ona by sa hnevkala keby sa to prva nedozvedela a potom mojmu synkovy a mnž ocinovy a ......
a ty sa ako citis?ja som uplne v poho az sa bojim ze to nie je pravda.ved do utorka to uz nieje daleko,vydrzim...
a zajtra rano opakujem testik 😉

brmbolcek
28. jan 2010

i ja som v poho, nic ma neboli nepicha a ni prsia ma nebolia ako ine dievcence....

lucula73
28. jan 2010

brmbolcek,prsia ťa nemusia hneď bolieť,mňa boleli vždy pred mrchou,ale hrozne,keď som ostala tehu,tak ma neboli vobec...

krivka gratulujem....to je tiež z Heliosu?

krivka5
28. jan 2010

brmbolcek...hlavne ze nam mrska meska, my sme to urcite zvladli 😉
lucula...ano z heliosu. 1IVF ICSI(tak sa to oplodnenie volalo asi 😖 )po PK vklad 18.1. v utorok idem na krv 🙂

brmbolcek
28. jan 2010

ved ja uz to berem tak ako sa moje telo chova, 🙂

krivka- ved i ja som rada, ze to meska ved je to dobre znamenie 🙂

orsulka
28. jan 2010

luculka.....tak je super, že Matuška budete mat o chvilku doma...!!!!!!!!!!! nech sa chlapciatko pekne zotavuje, myslim na Vas...🙂))) aj modlitbička vcera bola 😉 😉 😉

brmbolcek....ťa aj obdivujem ako odolavaš pokuešniu testovat, ale strach je asi vacsi..... 😉 😉 ale tešim sa na //....hihihihih.....

mzuzka.....napriek vsetkemu čo ťa mohlo postretnut na ceste k dvom svištákom sa držiš uplne užasne a som rada, že svištáíci sa este držia.....

wolfi....tak som pozrela k nicku...a že chlapček.... tak bude : Lívius???? 😀 😀 😀 ale tvoj drahy musí byť rád, vsak????? ved ja viem, že aj ty..... ale tá Livia bola taká túžená... 😉 😉

Cikytka.....tak ty si si tu rusku fakt nedala??? 😕 😕 😀 😀 😀 ale nie srandujem, lebo nie každy ju použiva... moja švagrova ale napriklad uplne poctivo...a dokonca ked sme aj my dosli na navstevu, tak nam dala rusky, ked sme mali čo len malinky soplik .-)))))) ten učes je bombovy .-))))) som rada, že si pridaja aj Detail 🙂))))))

a samozrjeme pozdrav pre rancantky...kamku...janicuu...martulu .-)))))))

Kiarka...tebe boštek posielam.....si fur v praci....ale určite tam mate veselo medzi babami, a si v kolektive, takže ten čas čakania na dalsie IVF ubehne velmi rychlo .-))))

MINKA....tfuj-tfuj-tfuj na dnes....hlavne bacha na cesty...... 😵

wolfskinka
28. jan 2010

orsulik ahoj ....

no livia nebude, nakolko livii narastol pipik,

baby a chlapcenske mena akosi nevieme vybrat dajte nejaky tip, ale nesmie byt na zaciatku mena pismeno R

brmbolcek roztiahol nohy a ukazal pipika, nahoda

orsulka
28. jan 2010

wolfi...a na konci????? TIMUR..... 😉

wolfskinka
28. jan 2010

ja neviem povedat r, takze tiez nie

brmbolcek
28. jan 2010

ahoj orsulik tak ako marod uz je lepsie ci je stale tak bolavo ?

Wolfi ako spinenie , ? prestalo ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre