Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
28. sep 2010

@zlatanka30 Ahoj.Jej aj ty ju poznala? A inak ako sa máš?

cikyta
28. sep 2010

@orsulka Ved tebe kludne realne hrozí byť v telke 😅 Vieš,ak by sa ti dvojčátka vypýtali na svet 1.1.2011.To by už šlo,nie? 🙂

majkaa
28. sep 2010

@orsulka este nevies co to bude????

surviver
28. sep 2010

čaute babulky 🙂
@kiara15 ,kiary,tak to su dobre spravičky,Ty len teraz pekne ležkaj,nech si oddychnuta,ked pojdeš po kiarčatka 🙂 😉

@orsulka orsulik a neprezradiš ten internetovy obchod tej Tvojej kamošky? nech si trocha rozširim obzory 😀 ..z toho kojeneckeho som aj ja dost objednavala,dokonca aj cestovnu postielku a bola som spokojna,ale na väčšie detičky tam už nemaju 😠

@domcek čaves moja,tak Stellinka bude modelka,som vravela....ked drž liniu 😉 a inak to spanie ani u nas nič moc...a pozdrav doma celu rodinku 😎 😉

cikyta
28. sep 2010

@majkaa ahoj žienka stratená 😅

@surviver Orsulík mi dala di IP adresu no veru už tam pre Sisu nekupim nič,lebo to je obchodík pre "mrňátka" a ja už mám gazdinku na vydaj 😅

surviver
28. sep 2010

@janicca jani,tak zajtra budeš mat najsamkrajši narodeninovy darček 🙂 😵 ....ak by sme sa tu zajtra nestretli,tak blahoželam 🙂 ,všetko naj,naj,naj a hlavne zdravičko a takto o rok už aby si konikovala aj s drobcom v naruči 😵

surviver
28. sep 2010

@cikyta no čauko mamina šikovna,tak mi pošli tu adresu,aspon pre zaujimavost,alebo pre druhe babo

cikyta
28. sep 2010

@surviver OK,tak pre to druhé bábo 😀
(ešte neviem,či to dokážem.Idem skusiť....vieš,niesom moc zručná v tomto.)

cikyta
28. sep 2010

@surviver A je to ! No aké to bolo jednoduché. Sa musím pohladkať ! 😀

surviver
28. sep 2010

@cikyta ciky,ale ved Ty si aka zručna...už to mam a dakujem 🙂

surviver
28. sep 2010

@cikyta a čo Sisi spinka?

cikyta
28. sep 2010

@surviver Ano,robí hají... 😔

surviver
28. sep 2010

@cikyta tak to je fajn,aj ja som pred chvilou maleho uložila,tak som zvedava dokedy bude spat,lebo ranne spanie bolo presne 30 minut 😠 ,som nestihla ani kavu spravit nie to vypit 😉

cikyta
28. sep 2010

@surviver Pekne napísane... 😀 ani spraviť,nieto vypiť 😀

Inak fakt.Hádam bude Domika v poriadku ☹ Veru dávno tu nebola. ☹

surviver
28. sep 2010

@cikyta no hej,snad sa im niečo nestalo 😔

kiara15
28. sep 2010

@cikyta vazne ju tam stale maju v tych riflovych satockach 🙂 🙂 veru budu muset si spravit nejaku miestnost na to?? 😀 😀
@kuspitka nevidela musis mi ju opisat co ma oblecene a nabuduce ju tam pozrem 😉 😉
@zlatanka30 😉 😉

@orsulka ved aj ja uvidim vo stvrtok ako sa budu drzkat 😉

kiara15
28. sep 2010

@surviver ako si to pekne napisala ze kiarcatka 🙂 🙂

fopardi
28. sep 2010

@domcek
@cikyta ja by som povedala že toho makveho odvaru by ste si mali navariť vy a nech sa deje čo sa deje vy si pospite 😉

fopardi
28. sep 2010

@kiara15 držím velmi velmi palce tfuj tfuj tfuj aspon dvojky nech su už ked ste tak dlho čakalli 😉

orsulka
28. sep 2010

ten obchodik je : www.avapro.sk

tak kukajte 😉

fopardi
28. sep 2010

@cikyta aj ja scem tu adresu toho obchodu

fopardi
28. sep 2010

@orsulka dik no tu je občas na neho reklama už som odtial scela niečo objednavať ale zatial sme si vystačili konkretne flaše

fopardi
28. sep 2010

aj vam tu napíšem čo naš drobec dnes vyviedol 🙂

inak musím vam napísať dnešny šok posadila som si maleho na kolena ale tvarou ku mne a držal sa mna ina za palce a viete čo urobil???? postavil sa na nohy a ani nahodou nechcel sadnuť a od rana iba toto vystraja ked ho idem dať posadiť tak nezohne nohy je napnuty ako strunka no šok minule v noci sa potichučky prevratil na brucho a tak sa vytešoval potom čo som ho uspala som ani zaspať nemohla a na druhy den sme hned davali nižšie madrac lebo som sa bala že sa v noci potichučky hadam aj vytiahne do sedu a nahodou vypadne lebo toto robi často že sa zobudí a potichu špekuluje dnes som sa zobudila nato že brnkal po postielke ako na gitare a tichučk sa bavi neprezradí že je hore (samozrejme nieje to tak vždy )

kuspitka
28. sep 2010

@kiara15 je tam napisane ružovým perom.....

janicca
28. sep 2010

@kiara15 teším z tvojich vajkulok tfuj tfuj tfuj....a pozdravila si tie moje embryjka sa mi zdá že sa im akosi nechce íst ku mne ... 😉 😉
@cikyta aj ja som videla tvoju parádnicu aj drahému som ukazovala že aká kočena 😉 😉
@fopardi to už iné ani nebude za chvílu mu budete musieť dávať hádam aj traky do postielky aby vám neušiel .... 😀 😀
@surviver šak ja som si to tak naplánovala s tým mojím darčekom ... 🙂

fopardi
28. sep 2010

@janicca a na zajtra držím palce určite je to šťastny den ked nakto pekne narodeninove budeš mať babanko 🙂

cikyta
28. sep 2010

@janicca Bude darčekový den,
šepkám ti do uška,
k narodkám si pôjdeš preň,
vezmeš ho do bruška!
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

(Inak zajtra má aj vešticin muž meniny,takže to bude DALSIE znamenie !)

zlatanka30
28. sep 2010

cikyta ano poznala som ju.janicca super 🙂 inak aj ja mam uz buduci tyzden odber 😉

cikyta
28. sep 2010

@zlatanka30 Fíha ! A kedy ti to asi vychádza? 🙂

zlatanka30
28. sep 2010

neviem kedy v piatok sa dozviem.len dnes povedal,ze na buduci tyzden bude uz odber.ale mam tam nejaku 1 cm cystu a to ma s.... 😒

cikyta
28. sep 2010

@zlatanka30 ja som tam mala 12cm cystu a je to ok. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre