Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
28. sep 2010

@cikyta si super dávam palec hore 🙂 🙂 .....krásna básnička 😵 😵 😵 aj moje krsniatko je Michal presne takto som to chcela vklad septembri nakoniec mi to vyšlo presne na narodky a do konca som chcela nech v ten týžden prší ked budem ležať aspoň ma to nebude ťahať vonku ... 😉 teda ak sa všetko uskutoční tak ako má .... 😉 ináč všetko dobre do seba zapadá aj s tou vešticou 😀 😀 😀
@zlatanka30 tak že ideš v naších šlapajách a pekne nás dobiehaš držím palce... 😉

zlatanka30
28. sep 2010

co,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,???????????????????, 😉 a ja uz doma panikarim,ze co to zasa tam mam.inak poviem ti budu aj vajka 🙂

cikyta
28. sep 2010

@zlatanka30 no ja debil ! OPRAVA:
-12mm 😅

janicca
28. sep 2010

@cikyta ty si kedy mala vklad pri 2 IVF na ktorý den po OPU ?

zlatanka30
28. sep 2010

a potom zmizla ta mrcha??? 😒 😒 😒

cikyta
28. sep 2010

@janicca 6 den.

@zlatanka30 Dr.vravel,že je to endometrialna cysta,ktorá sa zväčšuje každou menštruaciou.Sledoval ju pred OPU,no ked som mala ET a potom mi vyšlo,že som tehotná....tak mi to už nepozerali,ale určite tam je.V pravom vaječníku.

cikyta
28. sep 2010

@zlatanka30 cysty pri ivf nevadia absolutne,len pri prirodzenom skušaní.A niektore cysty zmiznu,prasknu,alebo sa inak stratia aj pôrodom.

janicca
29. sep 2010

dobré ránko dievčence 😉
tak dnes ideme na ET už sme volali.....takže vkladáme dve a jedno bude na mrazenie ak sa vyvinie tak ako má povedala teta embriologička 😉 no hlavné je že na vklad ostalo no a možme sa začať báť aby sa to uchytilo ..... 😉

orsulka
29. sep 2010

dobre ranko.....

@janicca pokladik moj...sťastnu cestu, a domov s drobcami pekne opatrne!!!!!!!! juuuuj...super, tesim, že je to takto fajn, a verim, že aj to jedno zabojuje, a pekne sa zamrazi, aby ste si mohli ist aj pre surodenca, ci sestricku 🙂 🙂 🙂
ja už varim kapustnicu...tak som si rozmyslela, že v tomto pocasi treba aj vitaminy 🙂))))) nebude sice ako vianočna, ale vitamíny budu...a poobede sypražaný vyr s omarskou tatačkou!!!!!!!!! už dva dni mam nan velku chuť 😀 😀 😀

fopardi....tak maly je sikulka, ked už sa naucil stať na nohách, tak sa asi bude stále šprajcovať teraz, a nebude chcieť sedeiť....ale je to fakt mile, ako detušky každým dnom robia pokroky!!!!! 🙂 🙂

mimili
29. sep 2010

Bré ránko! Janicca, držím móóc palčeky a prajem všetko naj k narodeninám 😉 . A Kiarke, nech sa vajíčka pekne vyvíjajú do krásy🙂

surviver
29. sep 2010

pekne ranko 🙂

@janicca jani tak tfuj..tfuj...tfuj.. 🙂 a pekne si bobačikov opatruj 😵 😉

surviver
29. sep 2010

@orsulka orsulik,tak Tebe sa kapustičky zachcelo,ale ten syr by som si dala asi radšej...a ta tvoja klavesnica Ta pri tych jedlach nejako nepočuva 😉

brmbolcek
29. sep 2010

pekne dopoludnie babulky,

neviem ako je to mozne ale nestihame citat, ci tak vela pisete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nam uz odpadol pupcek tak sa chystame k detskej lekarke ukazat 😉 😉 😉

@janicca- myslim na teba 🙂 🙂 🙂 tfuj, tfuj, tfuj,
@cikyta-este ze mrcha netrva mesiac ale len par dni, ako prisla tak aj odide 😉 😉 😉
@kamka17-neni dovod na hnev, ved ste mali prednost pred vsetkymi z nas co sme tu a hlavne je to ze je Paulinka zdravucka a zelame vam kopeeeeeeeeeeec tepleho mlieckaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂
@surviver- dnes to vidim ze budete s Timurkom domka v takomto pocasi 😉 😉 😉

ostatne zdravim a zelam pekny stred tyzdna 😵 😵 😵 a vsetky pozdravujeme od A po Z a posielame vam krasny Zilinsky usmev 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
29. sep 2010

Všetkým želám krásny usmiaty dník !

Janulke taký narodeninovo-detičkový 😉
Orsulke taký kapustičkovo-syrový 😉
Brmbolceku taký pupčekovo-doktorský 😉

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kiara15
29. sep 2010

@fopardi dakujem si zlata 🙂
@kuspitka skusim nabuduce popozerat 😉 a co ma na sebe??
@janicca pozdravila ked som lezala hned som na ne mysllela ze su nedaleko mna 😉 😉 😉 a dnes ti prajem veeeela stasticka nech sa ta drzkaju drobciatka male 🙂 🙂

kiara15
29. sep 2010

@janicca a este vsetko naj ......k narodeninam nech je toto tvoj najkrajsi darcek 🙂 🙂 cmuky!! 😉 😉

zefa
29. sep 2010

@janicca ja sem nechodím,iba to tu čítam..želám ti aby sa ti ujali obe...neboj dá sa to...v tehulách a maminách som sama s dvojkami,tak aby sme tam nabudúce boli už dve 😉 🙂 🙂 ...a že máš narodky,tak všetko naj

kuspitka
29. sep 2010

@kiara15 je tam hola len v plienke....taka 10x15 fotka

cikyta
29. sep 2010

@kiara15 Zajtra voláš,že?

@zefa Bože jak ma miklo? Taký nezvyk ťa zazrieť aj tu 🙂

orsulka
29. sep 2010

janicca...vsetko najlepsie k narodeninám......aj k drobcom prajem 🙂)))))) 🙂

surviver
29. sep 2010

@brmbolcek brmbi no dnes budeme znova doma cely den... 😠

zefa
29. sep 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀

evasbk
29. sep 2010

@kiara15 Kiara ahojky, nevieš na čo sa manž. bere pred mojou Opu krv?, Povedali mi len tolko že je to novinka, ale nenapadlo ma sa opýtať aká 😉

mimili
29. sep 2010

@evasbk Asi kvoli chorobam - HIV, syfilis,... myslim si.

cikyta
29. sep 2010

No to su mi novinky. 😉

evasbk
29. sep 2010

@mimili To asi nie, lebo to už mu brali pred 3 týž.

kiara15
29. sep 2010

@kuspitka urcite ju pozrem 😉
@cikyta ano zajtra volam uz teraz mam strach co nove?,
@evasbk ahoj moja veru neviem aj mojmu brali ale tiez neviem preco??

fopardi
29. sep 2010

ahojte aj vam to em napíšem dnes otvorím nove čislo mama a ja a koho tam nevidím 🙂 dr. Krajkovič 😉

cikyta
29. sep 2010

@kiara15 mojmu nebrali.......ale to bolo dávno......

A neboj nič.Je normálne,že máš strach.......ale bude to fajn.Ved boli krásne 😉 Ja mi verím a držím palce Kiarčatkam.

kiara15
29. sep 2010

@fopardi myslela si ema??a co ako tam vyzeral?? 😉
@cikyta pred tym nebrali krv ale teraz po novom beru tak som bola stoho aj vyburana 🙂 ja viem moje male kiarcatka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre