Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

fopardi
29. sep 2010

@kiara15 ema ? časopis emma ? nie časopis MAMA A JA

fopardi
29. sep 2010

a je odfoteny prei nastenke s fotkami malych heliosakov ale sisku som tam nenašla tak ta bude na druhej

kamka17
29. sep 2010

už je nová mama a ja??? a išla som neska okolo stánku, ale reku šak ešte neni koniec mesiaca...no nič, kúpim zajtra...

jani...dodatočne sa tiež pripájam ku gratulácii narodeninovej...a držím palce fazulkám v brušku, nech sa len pekne uhniezdia a nech si zvyknú u teb, bude im tam veruže dobre tých 9 mesiacov 😉 😉 tak ich pekne opatruj, nohy hore a tak...však vieš 😉 😉 😉

jo a pekný večer sa praje

cikyta
29. sep 2010

@kamka17 V stánku bude za týžden.Teraz maju len tí,čo maju predplatené.

Bola som so Sisou v lekárni.
Bolo tam dieťa v podobnom veku ako Sisa.Sedelo v kočiku tíško ako papek.
Sisa prišla k nemu a hned usmev od ucha k uchu:
-JEJ,BABA...a chytila mu nos a vytočila s krikom:
-SAJAC !
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Som myslela,že umrem !
Našťastie to malé nerevalo 😝

kamka17
29. sep 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 s tým druhým bábom isto neni taká sranda, keď len ticho sedí v kočíku 😉 😉 😉 😉

cikyta
29. sep 2010

@kamka17 Veru nie.Jeho mamka stala v dvoch radoch a vobec sa ani neobzrela,či je v poriadku. Zato ja som lietala , ako handra od regalu ku regalu,chcela si nalievať vodu,brať ludom daždniky,už ma aj predbehli....všade som bola rozložená....tam taška,tam daždnik,tam položena penaženka a ja "upre tele" za Sisou po miestnosti 😝 😀

fopardi
29. sep 2010

@kamka17 neviem či bude zajtra už v predaji ja mam predplatne a mi chodi kus skor

@cikyta tak prave som si mojim smiechom takmer zobudila maleho div som si necvrkla že sajac 😀 😀 😀

cikyta
29. sep 2010

@fopardi To som ju učila zvieratká a zajačika som ju naučila tak,že kyvká noštekom a trošku som jej vždy stískala..........no teraz ked ho ide robiť ona niekomu,tak mu vytočí raťafák dookola až ten dotyčný vrieska bolesťou ☹ (no a samozrejme,že pre nu je to užastná sranda,až jej zabieha od smiechu!) ☹

cikyta
29. sep 2010

KIARKA-ešte 9,5 hodiny... 😉

orsulka
30. sep 2010

dobre ranko prajem kuriatka 🙂 🙂
tak Janicca urcite oddychuje s drobcami v brusinku, len tak pekne dalej.......potom može aj prechádzku dat, ale len tak trochen 😉 😉
Kiarka...ty nám pekne daj dnes vedieť...co noveho 🙂))))) ci bude dnes vklad??? alebo až v sobotu?????

baby..neviem ci tu je to novinka s tym odberom krvi pre OPU.....drahemu ked sme boli v Brne brali krv tak isto, a bola to krv na vysterenia na infekcie...oni ju zobrali aj mne pri tom ako mi davali napichovačku na uspatie...o čom som ani ja nevedela 😀 😀 oni v cechách to maju v zákone, že krv oboch musia poslať na tieto vysetrenia na infekcie.....my sme za to zaplatili, kedže to bolo v Brne....

janicca
30. sep 2010

bré ránko dievčence 😉 všetkím ďakujem za gratulácie a pľuvance 😀 🙂

tak dali sme dve a jedno nám vyšlo na mrazenie tak že uvidíme ako sa to všeto bude vyvíjať ja dufam že len dobre .... 😵 tak včera som ležala celý deň ako sme prišli a dokonca sa mi podarilo aj zaspať na dve hodky dnes hodím nejaku prechádzku niečo navaríme nech mám trošku pestrejší program bo mi je strááááášne dlhá chvíľa .... 🙂 s tou krvou to je asi novinka pri prvom IVF drahému krv nebrali a teraz áno no bol celý z toho nadšený no ako chlapi 😀 😀

@kiara15 som rada že si mi na ne kukla 😉 držím ti palce kedy máš vklad a idete cez PK ?

orsulka
30. sep 2010

@janicca ešte ti naložim 😀 😀 😀 na !!!!! tfuj tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 opatruj ich pekne 😉

fopardi
30. sep 2010

ahojte

@janicca tak len pekne preložiť nohu cez nohu a maličke nepustiť treba ich presvedčiť že u teba im je najlepšie 😉

@cikyta si ju viem živo predstaviť my s mm sa vždy na nej šulame bud super fotka alebo komentar alebo nejaka prihoda bud lekaren alebo zlatnictvo 😀

kuspitka
30. sep 2010

@janicca ahoj.tak drzime palce,inak aj my sme tak boli jedno mame zmrazene na dalsie ....

cikyta
30. sep 2010

Ahojte.
No ešteže mojmu mužovi nebrali krv,lebo by sme to mohli zabaliť 😀 To by asi nezvládol a ak hej,ešte pol roka by o tom "hroznom"zážitku všetkým rozprával 😀

@janicca no krásne moja...tak napokon je aj snehuliačik 😅 Super!

@fopardi 😉

Dnes som po totál nočnej 🙄 Sisu zrejme trápia zubky,lebo doslova každých 15 minut mrnčala,takže som absolutne nespala.Teraz nechce ranajkovať,len cecok pýta 😒 Takže som sa rozhodla,že dnes von nepojdeme,lebo skončím ako bezďák - niekde schúlená v klbku na lavičke... ☹ ( 😀 )

chorale1
30. sep 2010

@cikyta náš malý tiež posledné 3 noci do tej tretej každú hodinu pomrní, pomiesi sa a spí dalej. on to vlastne robí v spánku, lenže smola pre mňa že sa hned zobudím ☹ dnes idem do priekopy pozrieť autosedačku. včera som nahodou pozrela minibazar a našla som. tak som zvedavá.

cikyta
30. sep 2010

@chorale1 hej? No dufam,že bude tá autosed.dobra. 🙂

cikyta
30. sep 2010

KIARKA-ako???

kiara15
30. sep 2010

@fopardi AHA NO SKUSIM SI TO POZRET 😉
@orsulka tak znamocky su 2jednotkove 1dvojkove a 1trojkove 😉 celkom fajn ze som ich mala tak malo?,a vklad asi bude v sobotu ak to pojde ok 😉
@janicca no ako sa ti tehulkuje??,
@cikyta moja tak si mala hroznu nocnu 😒

cikyta
30. sep 2010

@kiara15 tak pekne.....Kiarčatka su peknučne a želám im,nech im to minimálne v tejto zostave do soboty aj zostane 😉

kiara15
30. sep 2010

@cikyta veru aj ja som bola spokojna strasne moc 😉

fopardi
30. sep 2010

@kiara15 tak super a ideš vkladať dva či jedno?

kiara15
30. sep 2010

@fopardi joj moja stoho mam dilemu ale ak budu na mrazenie aspon 2tak si vlozim len jedno 😉

orsulka
30. sep 2010

@kiara15 dobre dobre dobre 😵 😵 😵 takže bude PK.....ale v pohodke.....podla mna budete aj mraziť 😉 😉 ty si vždy mala kvalitne vajka a nasledne aj embryjka...takže o toto nejak u teba nemám starosť 😉 😉
kiari, preco len jedno??????? ved sme sa pekne bavili o dvojičkovskej úpokracovatelke...ta ne????? 😉 😉

@cikyta no čaf bezdák 😀 😀 😀 podla mna kym je pekne, mali by ste ist von...kym zas nezačne hučat ten dažd z hora 😉 😉

cikyta
30. sep 2010

@orsulka vy máte pekne? ☹ no...uvidíme...hádam pôjdeme kačičky krmiť...len dufam,že sa nezgulam z kopca do Turca 😀 už pijem druhe kafe 😀

fopardi
30. sep 2010

@cikyta ty a nieje ta tvoja siska taka akčne preto že piješ kavu ? skus ju nepiť alebo ju nahrad carom ja som si na neho tak zvykla že aj ked nekojim tak pijem caro namiesto kavy ale dnes som si spravial normalnu zrnkovu lebo som otvorila novy sačok a tak mi zavonala že mi prišla na chuť taks om si spravila do šalky asi po 100rokoch

janicca
30. sep 2010

@cikyta to moj drahý ten mal tiež z toho zážitok celá rodina a všetci jeho známi museli vediet že on ide na krv... 😀 no to su chlapi padavky 😀 chuďa nevyspaté a neskušaš ju už odstavit čo sa týka kojenia možno by sa celý jej denný a nočný režim zmenil....jedna známa spomínala že malu už odstávila a čo sa týka režim spania že to sa nedá porovnať....ja viem že Sisa nie je hoci kto ona je z Heliosu 😀
@kiara15 nooo doma mi je dobre hned by som si vedela zvyknut 🙂 🙂 super vajkulka krásne známky 😉 len tak dalej
@orsulka TV budem opatrovať budem sa snažit urobit všetko preto 😵 😵 😵 😵
@fopardi držím držím pevne nožku cez nožku aby mi už neušli 😉 😉
@kuspitka ďakujem za palce 🙂 )))

cikyta
30. sep 2010

@janicca odstavujem ju už 6-ty mesiac ☹ -neuspešne 😒

janicca
30. sep 2010

@cikyta hmm máš to ťažké segra tak toho prvého synáčika odstavovala ti poviem bolo to na mašlu.... 😒

janicca
30. sep 2010

@cikyta idem hodit šlofíka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre