Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
12. júl 2009

ybyta - len sa k nam pekne pridaj - to je rozkaz !!!! 😉 ved my sme len rady, ked nas je tu viacej, aspon si mame vzdy o com pokecat 🙂 ........a vyzalovat sa ..........a ulavit si...............a zabavit sa.........a hlavne si poradit 🙂

lucula73
12. júl 2009

ybyta,to sú čo za reči! 😀 ak ti je tu dobre,len tu pekne ostaň,ani my sme sa nepoznali na začiatku...a potom dostaneš aj pár krát šoky ako ja ,lebo ma tu odhalila spolužiačka zo školy a jedna babenka zase býva kúsok odo mňa...to je sila,čo? 😉

kamka17
12. júl 2009

tijuš...no drahý príde asi až večer, včera sa hlásil tuším z domaše, poniektorí zúčastnení išli až do užhorodu...ukrajina...na akýsi zraz motorkový...
mňam, mi tu robíš chute s mc donaldom...síce nezdravé ale chutnééééé...lebo ja som hladnááááá ako vlk...a na obed skoro nič nemám, lebo idem až k našim na vyprážený karfiol... 😎 😎

lucul ahoj aj tebe...čo dobré varíš ?

chorale
12. júl 2009

na to že je nedeľa, tak je nás tu dosť 🙂 to som rada.
ja už mám polievku za sebou, za chvíľu príde na rad druhé.

kamka17
12. júl 2009

ybyt...a čo takto foto, nech si ťa vieme trošku predstaviť...
a oslava dopadla dobre ?? mali ste ju doma či na záhrade ??

ježiš, ja by som chcela takú veľkú záhradu a robiť tam kadejaké oslavy a párty...to by sa mi veru páčilo 😎 😎

cikyta
12. júl 2009

Tijuš,kedy mali Martinčanky stretko? 😕 ☹
Mzuzka dík za cmullu !!!!!!!!!!!! 😵

chorale
12. júl 2009

aj ja by som na to kamka pristala. hoci rodičia aj svokrovci bývajú v rodinných domoch, ale to nie je ono. takto by som vytiahla gril kedykoľvek kedy by sa mi zachcelo, k tomu bazén na močenie nôh 😀 😀 😀

lucula73
12. júl 2009

ciky - však si sa stretla s chorale,nie????

kamka ahojček,no ja som veru variť musela,nás nikto na obed nezavolal.....ale máme zeleninovú polievočku,všetku zeleninku som bola ráno vykopať na záhrade....a druhé ti poviem,že som spravila netypický obed na nedelu,lebo mäsa máme plné zuby - zapekane slíže s slivkovým lekvárom a orechami,u nás to všetci lúbia... 😉

tija28
12. júl 2009

kamka - no velku zahradu mat - tak to je ako za trest..................my mame velku zahradu a doteraz sme mali na 2/3 travu, ale to sa musis o to stale starat a kosit a hnojit......a nas to uz aj prestalo bavit, tak sme dali zamkovu dlazbu a uz len 1/3 je trava.........tak sa nam teraz trochu ulavilo 😀 😀 😀................ale grilovacky robime casto, ci na trave, ci na dlazbe 😀 😀 😀 ..........hlavne, ze je aspon obcas zabava 😉...................a taky vyprazany karfiolik by som si veru dala, mnaaaaaaam 😝

chorale - dobru chut 😉

inak ja sa uz zase odporucam, lebo muz mi sem k pc vybehol uz dva-krat, ze co stale robim a zo on maka na dvore a ja sa flakam za netom, tak idem nieco robit, nech je klud 😉

tak sa majte krasne a peknu nedelu vsetkym 😎 😎 😎

kamka17
12. júl 2009

chorale...presne o tomto snívam... 😎 😎 a ten bazén by ani nemusel byť veľký, hlavne veľká teraska...

ciky ahooooj...ono tija asi myslela, že za tebou kedysi bola orsul a minule ste sa stretli s chorale...takže také mini stretká... a pozdravujem Silvinku, dnes poslúcha ??

tija28
12. júl 2009

ciky - myslela som stretko s chorale 😉 ................ved aj ja som sa stretla tu v TN len so zuzankou.p........takze mam na mysli aj take ministretka vo dvojici 😀 😀 😀

cikyta
12. júl 2009

Jáááááááááj.Ano baby.Ja že mi niečo ušlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Hej boli ministretko s Orsulkou+Chorale 😀 😀 😀
Pa.Idem "fetalovať".

PS: V preklade Orsulko-slovenskeho slovníka znamená: "žehliť".

cikyta
12. júl 2009

Kamka-dnes je malá celkom OK,len ocka dopotila,lebo mu vonku hodinu revalááááááááááááááááááááááááááááá 😀

ybyta
12. júl 2009

ste moc fajn všetky 🙂 už som si zvykla na vas 😉 na tejto stranke ste moc zlate všetky 😎 oslava bola domaje nas vela ja mam 4 sestry 1 brata no oslava bola super ale ja vôbec nepijem vyše mesiaca nefajčim kvoli babatku tak jak taky suchar chichi 😀 😝 dufam žže budem mať aj mrazačikov keby to nahodu vtom septembry........... ale kižbych som ich nepotrebovala 🙂 moj muž varieva v nedelu je to bomba mam pokoj nedelu sam od seba každu nedelu super aj vyvar druhe jedlo no mňam! 😝 Tijuška aty kedy ideš na babatko moja? naIvf si bola 1 krat? kedy ideš zas?

kamka17
12. júl 2009

ciky...chúďa ocko 😅 😅 ale nech vie, že to nie je len tak....

ybyt...nechceš poslať toho svojho na školenie k nám ??? že by aj môjho drahého inšpiroval na varenie 😀

ybyta
12. júl 2009

Veru ja vstanem auž všetko voni ma komplet uvarene už o8.00 sila že? 😝 😀 😝 😝

katy7
12. júl 2009

juj zbztka, tak to mas super s tym manzelikom 😉 Ja som zasa vcera urobila plny plech madarskych reznov, ktore moj mm zboznuje, tak som dnes mala pokoj, stale sa do nich navaza a mnamka si popod nos, takze ja dnes kavickujem a dorabam si nejake papiere, takze vegetiiiiik 😀
a tesim sa na vecer na Zumbu, zasa si dam do tela 😎 😎 😎

katy7
12. júl 2009

oprava: ybytka nie zbztka 😀 😀 😀 aj mne to akosi preskakuje

wolfskinka
12. júl 2009

tija ahoj .. ze dobre rano ....xixi to uz som bola davno hore ....

chorale sorry asi som to zle precitala ... jasne vsetkym 6 ....

katy7
12. júl 2009

chorale aj ja som mala presne ten isty problem, dokonca na piaty den mi povedali, ze to vyzera velmi zle, ani znamky mi nepovedali a ja som vtedy myslela, ze sa zblaznim, potom som si povedala, ze im musim verit a nakoniec mi davali 2. Neviem, preco ludi takto deptaju. Kocka, ktora bola so mnou na OPU bola so mnou aj na transfere a povedali nam presne to iste, takze prezivala to, co ja. Dolezite je verit a tvojim bublinkam sa dari super, aj znamky mas perfektne, bude to OK, len ver 😉

wolfskinka
12. júl 2009

katy my sa tu nahaname z temy do temy 😀

no nic ja uz musim papa zajtra ...

a vsetkym prijemny zvysok vikendu

katy7
12. júl 2009

wolfi 😀 😀 😀

mzuzka
12. júl 2009

ahojte, my sme nazad z nakupov, vidim ze vy uz aj naobedikovane, ja som rychlo supla do rury na grilovanie syr a hranolky,tak hadam nepomrieme kym sa to ukuchti 😀 😀 akurat mame pred domom telku,tak nakoniec sme zistili, ze najskor zapichli jedneho v dome, a potom jeho brat zapichol toho co zapichol toho prveho tu pred nasim domom na ulici, ked ho dobehol 😨 hadam som to napisala tak ze sa to da poxopit. no proste londyn, a to sme sa sem stahovali v decembri z inej stvrte, lebo tato je krajsia a kludnejsia 😒 vraj 😠 no hadam sa to zase skludni a nezacnu pomsty.

ja mam mat zajtra oficialne mrchu, dens ma neskutocne bolia krize. tak dufam ze iba krize este nepochopili ,ze mrcha tentokrat ee 😖

kuspitka
12. júl 2009

Ahojte.prepacte,ze nepisem ,ale mam toho vela a nechce sa mi otom pisat.
wolfi mi napisala,ze vas pridem pozriet prepacte.viem,ze konik zanedbavam,ale naozaj mam toho vela.
ak sa niekto hneva nech mi napise ip....

kiara15
12. júl 2009

peknu nedelu vsetky babenkam 🙂 🙂 🙂 🙂

tija28
12. júl 2009

ahojte, tak ja som zase naskok na nete, lebo vonku je teraz tak priserne teplo, ze sa mi tam ani nechce susit 😀

ybyta - tak ja mam za sebou uz druhe ivf-ko neuspesne, a snad to posledne uz nebudem musiet absolvovat 🙂 teraz som sa rozhodla a odhodlala na laparoskopiu a hysteroskopiu,......... a ked bude vsetko o.k., tak skusime este 12x IUI.............a ak sa ani tak nezadari, tak tretie ivf to isti............mozno 🙂 a ak ani to nie, tak adopcia to isti 😀 .........................................a Ty ako ? uz stimulujes ? ci ako ? 😉 som to asi prehliadla 🙂

mzuzka - tak to vy tam mate inu kowbojku 😀 😀 😀

kuspit - no ahoooooooj, len sa pekne opatruj, ze 18tt................zavidim, ale v dobrom 😉

katy - ahoj.............len to pekne roztoc vecer na zumbe, nech je telicko co najskor vo vybornej forme po tych hormonoch 😉

wolfi - no uz to tak vyzera, ze asi ja jedina som tu totalny spac 😉

kuspitka
12. júl 2009

tija dakujem.ale zas to vsetko co nas caka tak je toho vela.prerabanie bytu a ten moj svokor...

tija28
12. júl 2009

kuspit - ale dolezite je, ze cakas krasneho drobceka a to ostatne su uz len detaily 😉

kuspitka
12. júl 2009

tija hej .a ty co ako??
tak dufam ,ze zajtra budeme vediet co bude...

tija28
12. júl 2009

kuspit - o jeden prispevok vyssie adresovany ybyte som rozpisala moje najblizsie pohnutky 😀 😀 😀 a Ty ides zajtra na kontrolu, ci co ? ked pises, ze az zajtra budete vediet co bude..................ci si tym myslela, ze uz zajtra budes vediet, ci je to dievcatko, ci chlapec ? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre