Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
6. sep 2009

Romy-hlavne relaxuj.A môžeš skusiť jesť trošku čilly papričky do ET.Už po ET nie.Zhruba tak 2-3 každý druhý den,alebo aj každý den,ak lubiš papričky.Predávaju normálne sušené v celku,ale maju v tabletkách v lekárni,len neviem názov.Ja som ich klasicky jedla.Malo by to pekne prekrviť maternicu.

cikyta
6. sep 2009

No Domi-pekný cvalík to je! Bude to baculaté a velké bábo,uvidíš 😅

cikyta
6. sep 2009

Ozaj Romy.Silvinka bola známka 2.

domika9
6. sep 2009

no vysoke ma byť po kom -po tatovi a baculate po mne 😀
tak už som si zmenila aj termín porodu aby to bolo tak ako to ma byť takže od dnes mi začína 8tt

romy01
6. sep 2009

domka mne sa zda ze tam vidim hlavičku, rucicku aj nozicku , je to možné v tomto štádiu? 🙂 🙂 🙂

domika9
6. sep 2009

ano aj ja som vravela že to tam vidím podla tehotenskej kalkulačky sa v tomto období formuju ručičky a nožičky a je už aj pupočník aj ten tam vidím tak asi to bude ono 😉

cikyta
6. sep 2009

Domi,no veru,len aby to nebolo 25.4.!Ako moja malá 😅
Romy,vidíš dobre 😉

domika9
6. sep 2009

jaj Krajkovič vravel že to vidí na apríl lebo som vravela že to može byť aj maj a on že asi skor apríl tak ktovie možno sa trafím 😉
nechapem ako može ísť niekto na potrat do 12tt neodsudzujem take ženy ved nikdy nevieme prečo sa tak rozhodli ale ked si pozrieš ako vyzera babo v 11 alebo v12 tt tak fakt že to je vražda ved to je hotovy človiečik len potrebuje dorasť

domika9
6. sep 2009

ciky do ktoreho tt sa može robiť vyšetrenie zo spodu?

romy01
6. sep 2009

veru v 12 tt to uz mosi mat vsetko - ale zas sú urcite prípady, kedy je rozumnejsie netrapit seba a dieta - ked je nejak vážne postihnuté

domika9
6. sep 2009

ved jasne preto vravím že neodsudzujem ale je vela takych ktore len tak -asi si nechcu postavu pokaziť
no mne dnes nejako pomaličky ide internet tak idem variť obed aj ked sa mi vobec nechce 😒

cikyta
6. sep 2009

Domi-asi do 12tt.

cikyta
6. sep 2009

V 12tt mi robil Krajko sono tak,že ak nebude dobre vidieť cez brucho,urobí ho zospodu.

kamka17
6. sep 2009

čaute žienky... všetkým pekný deň prajem 😎 😎

domi...no super, aká krásne fotečka, a fakt sú tam aj ručičky aj nožičky...je to bomba, tak držím palce, nech to zvládnete dokonca pekne bez stresu 😉 😉

ciky, bozkávam Silvinku a bola by to fakt sranda, keby domika porodila ten istý deň ako ty 😀 😀

kiara15
6. sep 2009

ahojte babulky prijemnu nedelu zelam vsetkym 😎 😎 😎

domi krasna fotecka len tak dalej 😉 😉 😉

liviaf14
6. sep 2009

ahojte helinky 🙂
domi - mne doky robil sono od 12tt zvrchu, som bola normálne zaskočená, že už z vrchu.
ja tiež mávam najväčšie bruško večer, ráno ho je menej vidno a keď sa napapám tak hneď vybehne 😀

dunda80
6. sep 2009

Ahojte babeknky zlaté 🙂 Aj ja Vás teda dosť zanedbavám 😒 Domika velmi gratulujem.Dávaj na seba pozor.Aj mna to napadlo,že si to asi Ty,ale až ked si už bola vonku 😒.Potom som povedala manželovi,že si to bola asi ty,lebo som tu čítala,že máš ísť na sono a videla som,že máš fotku.
No ja som bola na sono a v utorok idem zas a ešte uvidíme,ale asi pôjdem na IUI.

kuspitka
6. sep 2009

Ahojte.domika gratulujem tesim sa velmi stebov.
pekne to kazdej pribuda som rada.
cikytka ako sa mas?a mala?

cikyta
6. sep 2009

Ahoj Kuspit.My sa máme OK.(Práve bojujeme s bolavým očkom,ale poctivo liečime a asi pôjdeme na prepichnutie kanálika,ale bude to fajn.)
A ty ako? Ty sa pochvál.

kuspitka
6. sep 2009

cikyta tak to nemamete bohvie co.
tak my sa mame dobre mala kope akoma obcas aj viecej.
idem na 4D sono ,aby sme mali pamiatku na malu.
inak o tyzden idem na svadbu tesim sa ako mala aspon sa kus zabavim dufan,ze neskoncim v nemocnici

cikyta
6. sep 2009

Tak potom hod foto 3D.Som zvedava na malu...ani neviem,aké dáte meno.
A prečo by si mala končiť v nemocnici? Ved máš ešte čas a okrem toho si hádam rozumná a nebudeš tancovať Rock and roll,alebo piť demižony 😀

kuspitka
6. sep 2009

cikyta nie nebudem.len pri mojom stasti mozem skoncit v nemocnici.nic som nerobila amala som kontrakcie a skoncila som v nemocnici pred mesiacom.
este nevieme ake meno bude mat mala nato je este cas.
potom hodim 3D foto.uz sa nanu tesim ani neviem kolko uz priibrala mala

orsulka
7. sep 2009

ahojte...krasny pondelok želam.....tak som precitala co ste popisali...my sme boli na tej chate, tak som nepisala cez vik......ale oddych bol poriadny.....aj sme sa v piatok opili...skoro vsetci...okrem jednej kamosky-tehulky, ktorej ideme teraz v piatok tancovat na svadbu.... 🙂 🙂

cim dalej tym viac sledujem, že su tu same tehulky 🙂)))))) a cim dalej tym menej snažiliek.....ale aspon nam ostane veeela veela virusikov...

Domika....gratulujem k srdiečku, som rada, že je to OK.....!!!! krasne fotky 🙂)))))

Cikytka SISI....krasne ranecko 🙂))))

a nasa wlfi vegetuje v mori...kto vie, ci v noci vobec spava, alebo je stale ponorena??? 😀 😀 😀

Tijuska.....zlatik...a ty si už rozbehla svoju firmičku ked mas tolko vela práce??????? 😉

romy01
7. sep 2009

Ahojte baby, mam za sebou prvu injekciu - bola som na nu uplne sama 😀 😀 😀

komarik
7. sep 2009

dobré ránko,

romy, skvelé, teraz ti to už pôjde ako po masle. 😵

domika, super fotečka. 😵

komarik
7. sep 2009

kde ste kto?

Ja chcem komunikovať

kuspitka
7. sep 2009

Ahojte.ako sa mate???
romy gratulujem ku prvej injekcii

komarik
7. sep 2009

kuspit, ahoj. Napíš čo máte vy nové.

Ja som práve dokecala lebo ideme do predajne vybrať vchodové dvere do bytu. Chceme ich vymeniť do konca septembra. 😉

kuspitka
7. sep 2009

komarit pekne ti to pribuda to tvoje tt.len tak pekne dalej.
tak my nic mala kope ako sa len da.o dva tyzdne ideme na svadbu tak hladam co si obleciem uz mam depku ,lebo vsetko mi je male velmi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre