Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
26. okt 2009

ahojte ...
takze v heliku sme sa stretli s alickou, vyobjimala ma az mi to po tom prerevanom vikende velmi dobre padlo ... DIKY ALIC, SI POKLAD ... 😵 😵 😵 😵

tak zacinala som na davke 112.5 a mam cca 12-15 folikov, nestihla som ich dobre poratat rychlo diktoval, krajko bol ale nadmietu spokojny, pichli mi hcg 150j, vysledky krvi budu o 15.00 ale povedal ze urcite mi bude znizovat davku, vysku sliznice som mala 4mm, neviem ci je to dobre alebo zle

DRZTE PALCE NA 15.00 ABY BOLO VSETKO DOBRE, IDEM SA NADAJAT VODOU

alicka vam zreferuje sama

denis19
26. okt 2009

wolfskinka
tak super výsledky!!!!blahopreji a štípala te hcg?????mne hrozne! a ta druhá ješte víc! 😀

kuspitka
26. okt 2009

wolfi super gratulujem som velmi rada,ze to tak pekne ide u teba.len tak dalej.
som na teba velmi hrda.pekne sa drz

romy01
26. okt 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
pre orsulku špeciál
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

kiara15
26. okt 2009

wolfi tak super uroda tesim sa stebou neboj poobede to bude ok 😉 😉

kiara15
26. okt 2009

ahoj romy chcem s ta spytat kedy ides na srdiecko?? 😉

wolfskinka
26. okt 2009

deni .. ja to uz ani nevnimam, nejako ma trapia ine veci ako ci stipe hcg,

romy a ja co ???

kiari no snad ano, som zvedava

romy01
26. okt 2009

kiari idem tam zajtra - som zvedava a klepem sa ako ratlik, ze ako dopadnem

wolfka, tebe som s alicou nadelila v inej teme ale kedze chodis aj sem tak tuto zas pre teba 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

wolfskinka
26. okt 2009

romy dakujem, cmuk 😵

minka051
26. okt 2009

wolfskinka tak sliznica tochu nízka ale ona dorastie neboj.. Ja som vajká nemala zato sliznicu 8 mm. ale bolo mi to na nič.. Teraz musím ešte vela čakať.

orsulka
26. okt 2009

wolfi...super....blahoželam.....pekna urodicka...... vysledky budu OK...neboj... 😉

kiara15
26. okt 2009

romy ty sa mas ze uz ides zajtra ja este cakat do buduceho tyzdna stredy vsak tiez som uz zvedava 😉 ale aj tak ta dali skoro mna po 2tyzdnoch 🙂

romy01
26. okt 2009

kiara to asi nebude kvoli srdiecku ale asi preto, že som mala vodu v brusku a odlupovala sa mi slizniva, myslim si ze o tyzden mi daju uz normalnu kontrolu na srdiecko

kiara15
26. okt 2009

romy aha a este uzivas ake tabletky?lebo ja stale estrimax a samozrejme utrogestan 😉

denis19
26. okt 2009

Romy, tak é se pred zítrkem kleou jako ratlík, tak jsem dva ratlíkové 😀

cikyta
26. okt 2009

Kamka-Sisa má normálne také vlasy.Môžem jej ich aj medom natrieť,furt sa jej postavia ako takému slniečku 😵
Orsul-sme s tebou vo štvrtok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵
Wolfi,drž sa.... 🙂

wolfskinka
26. okt 2009

no baby neviete co je dobre na sliznicu, dnes zjem 3 chilli papricky vyrdzim to a uz mam pollitra vody vypitej

denis19
26. okt 2009

wolfskinka
a ta chilli je na co????? stále to nekde čtu,jsem i dosti stará,ael nač jsou v tomtoprípade dobré chilli nevím dodnes.
já být tebou , tak moc nestresuji, i proto jsi dostala hcg...

surviver
26. okt 2009

Pekne ranko helinky 🙂

orsulka,vo štvrtok držim palce 😵 a posielam ttttttttttttttttttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv.....

wolfi ,uroda pekna a nestresuj sa ,musiš byt v klude aj ,ked niekedy to nie je jednoduche,drž sa 🙂 a tiež desiata pre Teba ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv.................

ostatne pohodovy den 😵 😵 😵 aj ked taky pod mrakom 😠

surviver
26. okt 2009

denis,chilli su na prekrvenie maternice 😉

wolfskinka
26. okt 2009

deni neviem na co to je ale vsetky baby to do seba cpu, mna to hrozne stipe, ale ked musis tak musis

orsulik drzim palce vo stvrtok

survi dakujem aj tebe, uz som vypila 0.6 litra vody

denis19
26. okt 2009

surviver
dekuji za objasnení, takže pikantní jídla nejsou v tehul zakázané????

romy01
26. okt 2009

kiari ja mam len ten utrogestan a ten by som mala brat az do 12tt no a mam aj duphaston, ale ten neberiem, ten mam len pre pripad krvacania.
denis chilli papricky iba pocas stimulky. Mala by pomoct k prekrvneniu sliznice a ta by mala pekne rast a embryjko sa v nej lepsie uhniezdi.
wolfka nemusis to prehanat, organizmus si aj tak vezme len tolko kolko potrebuje- ja som si davala pol velkej čerstvej alebo len dve drobne- tie nakladane - a aj to nie uplne kazdy den. Ta sliznica ti bude pekne s folikulmi rast - s msls bx mst pri OPU 8.12 mm

wolfskinka
26. okt 2009

deni v tehu ano ale pred tehu to vraj pomaha na prekrvenie maternice

kamka17
26. okt 2009

romy..."s msls bx mst pri OPU 8.12 mm"...to je aká reč? 😀 😀 😀 😀

denis19
26. okt 2009

Kamka, také ji nerozumím?????
ahá, takže pokud jsem si chtela pošmáknout na chilli, tak jsem to mela udelat drív,aháááááá, zase jsem moudrejší 😀

romy01
26. okt 2009

kamka 😀 😀 😀
neviem co mam s laptopom, robi mi tu bordel, niekedy normalne pisem a zrazu mi skoci kurzor na nejake slovo predtym a cele to potom prepisujem- je to na nervy

surviver
26. okt 2009

wolfi 0,6l je fajn,ale troška pridaj v rychlosti 😉 ja mam už 1l za sebou...tak sa pekne nalievaj,nalievaj.... 😀

denis19
26. okt 2009

surviver
predstava 30tt a litr tekutin ješte k tomu, to je paráda!!!!! 😀

wolfskinka
26. okt 2009

survi 0.9 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre