Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
6. nov 2009

baby dnes som sa trochu bylakala, lebo som mala taky hnedasty vytok rano na intimke, no potom na wc na papieri nic, tak dufam ze to nic nie je. Stretli ste sa s tym niektora? Preco to moze byt ?

wolfskinka
6. nov 2009

romy dakujem .... tesim sa ako si to hovorila ze mam lezat ?

romy ziadny strach vstko je tak ako ma byt

kuspitka
6. nov 2009

romy mala som to aj ja na zaciatku.zavolala som si k mojmu gynekologovi povedal mi ,ze mam prsit a dal mi duphaston a ascorutin.

romy01
6. nov 2009

kuspitka, myslis ze by som si mala pre istotu zavolat? Lebo sa mi to mozno nezopakuje, no ide vikend a bojim sa ze sa cez vikend nikam nedovolam. Duphaston doma mam - dala mi ho Gatova , vraj pre istotu, lebo na sone videla ze sa mi akoby odlupuje sliznica- no to bolo pred dvoma tyzdnami

kamka17
6. nov 2009

wolfi...tak je všetko podľa plánu, bambuľka už bude od dnes u vás, tak držím palce, zby sa tá PN pretiahla aspoň na 9 mesiacov 😉 😉 a nezabudni sa prvé dni šetriť, romy vie o čom hovorí, však ona to úspešne zvládla 🙂

ostatným prajem krásny deň...piatoooook...teda pre tých, čo pracujú, lebo ostatným je to asi jedno 😀

wolfskinka
6. nov 2009

kamka dakujem moc .... jasne ze sa budem prve dni setrit zostavam na PN , a podla rady romy, lezat na chrbte s vylozenymi nohami ....

kuspitka
6. nov 2009

romy tak radsej zavolaj ide vikend.budes mat istotu a lekar ti povie co a ako dalej.

romy01
6. nov 2009

teraz som sa postavila reku upracem postele a zas zo mna vybehol hnedasty vytok, idem tam volat

wolfskinka
6. nov 2009

romy no veru hned volaj a nic neupratuj

kuspitka
6. nov 2009

romy oni ti povedia co dalej.musis teraz lezat a mat hore nohy aj v noci.
a nic nerob len na wcko chod.

domika9
6. nov 2009

ahojte 🙂
wolfi super už si isto na ceste tak sa držte 😉

surviver
6. nov 2009

Pekne ranko 🙂

wolfi to je super spravička na rano,držim palce a fakt doma nič nerob ,len lež,uvidiš oplati sa to 😵 😵 😵

domika9
6. nov 2009

romy ajmne sa to stavalo ale nie hnedy vytok ale krvava zrazenina ked sa mi to stalo prvy krat som sa zlakla a vtedy som šla aj ku dr. tak som mu povedala pozrel a povedal že to može byť aj ked zakašlem a podobne že praskne cievočka a potom sa to zrazi ale zavolaj budeš kludnejšia

surviver
6. nov 2009

romy je to asi normalne,ale radšej si zavolaj do Heliku,lebo ide vikend,aby si nebola zbytočne v strese...

kuspitka
6. nov 2009

romy povie ti asi ,ze daj si duphaston a mozno ti daju aj ascorutin to je na krvacanie ja to beriem cele tehu

surviver
6. nov 2009

domi,kuspi cauko 🙂

kuspitka
6. nov 2009

surviver ako ti je?
mala ma dnes asi boxovaci den 😅

surviver
6. nov 2009

kuspi dufam,že Janošik bol fajnovy 😉

musim teraz už ist,lebo idem na poštu a tak...ale pridem kuknut,že čo ešte mate nove,zatial sa majte fajn 😵

surviver
6. nov 2009

kuspi no drobec dnes dost kopkal,až to niekedy cele vnutro boli,ale aspon viem,že je tam 😉

surviver
6. nov 2009

kuspi to ju asi ten Janošik včeta inšpiroval 😀

kuspitka
6. nov 2009

surviver neboli sme nikde.manzel bol unaveny a este sa aj bal ,aby som nebola chora ,lebo tam,ze bude vela ludi a mozem nieco dostat.

romy01
6. nov 2009

no baby tak som sa dovolala p Gatovej a mam hned prist na ultrazvuk, potom mi povie, ze co dalej, vraj keby bolo zle tak ma posle do nemocnice, tak drzte palce. Idem sa obliekat a idem tam

surviver
6. nov 2009

fakt? a ja ked som večer pozerala panelak,tak ma len tak napadlo,že ...a kuspi na Janošikovi...

ale možno je to fakt lepšie,že si nešla,lebo chripka sa nejako širi...

surviver
6. nov 2009

romy tak sa držte aj s drobcom,no verim,že poobede popismenkuješ z domu....

kuspitka
6. nov 2009

surviver a namna sa teraz vsetko nalepi aj to co nema.
romy dobre chod je lepsie ,ked ta pozru ako,keby si mala cez vikend ist na pohotovost.

surviver
6. nov 2009

kuspi,ale sa to už krati... 🙂 už nejako vydržime,dufam..... tak ja už idem sa obliest,lebo to za tie dve hodky čo mam vychadzky nestihnem...paaaaaa

kuspitka
6. nov 2009

dobre moja.ja sa tesim ,ze mala bude primne .
aj mi bude chybat ,ked porodim,ze ma nekope.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
6. nov 2009

romy daj vedieť čo ti povedali

domika9
6. nov 2009

kuspi a ty ideš rodiť normalne alebo cisarskym ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre