Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
8. nov 2009

ahojte no veru viež bojujeme ale nie koli kočiaru ale za všetko ostatne -prebalovacia komoda atd...

romy01
8. nov 2009

ahojte kocky, teda vy ste sa vcera riadne odtrhli z retaze - som vas citala takmer hodinu.
domka ty si poriadne daleko v zmyslani, že ako ozdobit detsku - ty vole mna to ani nenapadlo, no paci sa mi to. No u nas by sa to asi mm nepacilo on rad biele steny no uz mam dva detske obrazy od braska - on ma fest talent a daroval mi take pekne obrazy co maloval do skoly ako pracu.
orsulka - ak mate spg aspon jakž takž tak vam krajko nebude stat v ceste, a citala som tu na nete je hodne kociek co otehotneli aj s jednym vajcovodom.

prajem vsetkym pekny zvysok nedele 😀 a snazilkam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

domika9
8. nov 2009

romy ale to ešte nejdem realizovať zatial mam časuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

romy01
8. nov 2009

to hej ale aj ten napad sa zatial ceni 🙂 🙂 🙂

domika9
8. nov 2009

no čo kukučky aspoň nas hodímna prvu stranu 😉
dnes všetky vegetujeme ako tak pozeram 🙂

denis19
9. nov 2009

Dobré ráno tehulky a snažilky, dnes si nejak vyspáváte!!!! 😀

kuspitka
9. nov 2009

Ahojte.pekne ranko vam prajem.
denis ako sa mas?

denis19
9. nov 2009

Ahoj Kuspitka,
dikas za optání jde to , jen si od soboty každé ráno najdu na slip vložce malý nahnedlý flíček,asi výtok, potom celý den nic, tak jsem z toho vystresovaná, co to je a nejdu se dovolat gynekologovi....
A Ty????

kuspitka
9. nov 2009

denis da ti duphaston.
ja mam bolesti spodok ma boli ako,keby mi mala prist mms,

denis19
9. nov 2009

ale to je prý už v tvém stádiu normálí, ty pocity na mns, kamarádka, ríkala, že v osmém začala regulérne krvácet a dr ji rekl, že to je už normální, tak nevím,jen by nám tyto informace mohli dr ríkat hned a nemusíme streso,jako já ted, když nevím co se to deje

kuspitka
9. nov 2009

denis skus mu zavolat.viem dobre,ze ti da duphaston aj ja som ho brala ked som spinila kazda ho berie.
tak v tehotenstve nieje dobre ked krvacas to ti povie aj lekar na pohotovosti,ze v tedy sa deje uz nieco
zle.mne to tak povedali aj sestricky

denis19
9. nov 2009

Kuspitka,
ale to není krev, to vubec, je to spíše jako když čajovou lžičku černého čaje vyleješ na slipku

kuspitka
9. nov 2009

denis ,ale aj tak radsej chod.

denis19
9. nov 2009

jo to pujdu.
a co vy,sobota platí???? vyrážíte vstríc kočárkum???

kuspitka
9. nov 2009

denis este neviem moja.to budem vediet len v piatok podla toho ako mi bude.aj manzelovi som povedal,ze
nam budes robit sprievodkinu

denis19
9. nov 2009

A co na to mnž? Byl rád??????
muj by byl nadšen 😀 je to takový introvert, ženevím jak by to dopadlo,ale pracuje na sobe....
Tak jsem se dovolala gynek. a zítra kolem tretí se mám prijít ukázet, že dnes mne už skutečne nemá kam dát!!!!

kuspitka
9. nov 2009

pohode jemu nevadi,ked sa takto stretneme je rad.
tak ved este ti dam vediet .
podla toho ako sa budem citit.len aby si neusla ,ked budeme pozerat kociky my.

denis19
9. nov 2009

bud v klidu, budu tomu jen ráda, bude to škola i pro mne a ulehčí mi to následne spoustu práce!!!!s výberm

kuspitka
9. nov 2009

denis len aby.
tam my mame svoje kriteria aj cenu za ktoru chceme kupit kocik.ja zas niesom taka,ze dam vela za kocik.
ked viem,ze nato velmi nemame.,

denis19
9. nov 2009

Jo tomu rozumím, také se mi nechce dávat 600€ za kočár!!!! také zužitkujeme prachy nekde jinde radeji

orsulka
9. nov 2009

dobry den.......zas mam v kancli zimu neskutocnu....a už ma vytacaju s tymto vypinanim radiatorov na vikend, kvoli setreniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
idem sa postažovat majitelovi, nech da prikaz aby sa radiatory nevypinali na nulu, ale nechali aspon temperovat...... neskutočne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sorry......ale som sa rozčertila 😉

kuspitka
9. nov 2009

ved to,ze malej by som dala urobit izbu .a tam budem potrebovat vela penazi.
ved uvidime ako co bude.este ako manzel bude stihat

denis19
9. nov 2009

jasan kuspi, mne švagrová ríkala, že videla
i s bráchou, jako mojim , super kočár trojkombinaci za 450€ v akci z 600€, tak to by možná stálo za hrích, jen si nevedeli vzpomenout na značku,ale zjistí mi to prý dnes.

orsulka
ahoj, tak to ti verím, to se deje i u nás vpráci a proto jsem i ráda, že jsem na PN,neboť za víkend je tak kemra jako blázen a to za celé pondelí nevytopíš a potom se diví, že lidé churavejí!!!!!teda jako že onemocní!!!!
A až na zimu, ako?????

kuspitka
9. nov 2009

orsulka aho moja.,
tak to nemas velmi dobre mozes byt aj chora.
denis tak zisti.

denis19
9. nov 2009

jasan, už jsem vyslalavývednou jednotku do nitry!!!

kuspitka
9. nov 2009

denis svagrina ti byva v Nitre?

denis19
9. nov 2009

ne! ale nejak to zorganizovla, že se tam ustaví její táta a omrkne to znovu,asi tam byli tenkrát spolu...jinak bydlí v partizánskom.

kuspitka
9. nov 2009

aha.dobre ja koncik idem na socialku

denis19
9. nov 2009

hezký den.

kuspitka
9. nov 2009

aj tebe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre