Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
23. nov 2009

lucula ja som si myslela že ked budemtehotna tak že hned od začiatku isto budemkupovať že nebudem vedieť tomu odolať a dodnes som ešte nič poriadne nekupila 🙂

surviver
23. nov 2009

luculka,ale aspon maš kočiar 😉 My nemame kočiar,ale fusak mame,ešte po mne,je zachovaly,ved som v nom bola len jednu zimu...je sice bordovy,ale to hadam nevadi,vyprala som ho a je ako novy 😉

domika9
23. nov 2009

EU je extrauterina - mimomaternicove tehotenstvo

surviver
23. nov 2009

domika,aha...

domika9
23. nov 2009

survi tak to keby som ja mala použiť ten fusak v kt. som bola ja no to by bola sranda v tej dobe naoblubenejší material krimplen či čo to používali za umelinu brrr až ma striasa
inač v piatok som bola v jednom detskom obchode sa pytať na kočiar a tak ma napadlo sa pytať po kolko maju plienky tak myslím že 36korun jedna 🤐 obyčajna biela
drahe je všetko čím menšie tym drahšie 😒

surviver
23. nov 2009

domika,ale ved Ty si mladšia ako ja...moj fusak,no zvonku je taky material,z akeho sa šiju vetrovky a z vnutra je normalne ,taka ako baraninnka 😉

domika9
23. nov 2009

ale ja som mala ešte po bratovi ale ten naš nebol šušťak ale taka umelina a vnutro tiež taky baranok

surviver
23. nov 2009

no tak maš o starost viac ...ale ked luculka kupi,tak Ti poradi,že čo a ako 😉

domika9
23. nov 2009

ale ja ten kočiar čo chcem tak tam sa moc špekulovať neda lebo sa tam nezmesti takže asi budemmusieť kupiť original alebo ked bude babo tak potom pojdeme kupiť aby nam pasoval že hohned v predajni odskušame

domika9
23. nov 2009

a mne netreba hned kupovať lebo drobec sa narodi v apríli tak až ked na buducu zimu kupime

surviver
23. nov 2009

to ma taku malu vaničku.Ty chceš ten Quinny spede?

surviver
23. nov 2009

no ved a na dalšiu zimu možno už bude v športaku,tak tam iny fusak treba...

domika9
23. nov 2009

nie casualplay ale nejde ohlboky ale čo som čítala tak v špotovom to potom vyzera tak smiešne že je to tam nejako nahužvane

lucula73
23. nov 2009

no ja som mala,teda aj mám fusak ešte po mne,tiež je bordový,vnútri pravé ovčie rúno,ale už pri veronike sa to začalo vnútri trhať....tak neviem,mama ho chce zaniesť kdesi do kožušníctva opraviť,no ak má dať za opravu neviem kolko,radšej chcem nový a krajší,..
domi a aký kočík vedie?inak ja kukám kočíky,niektoré sú ako nové v bazaroch,keby som na niečo prijateľné natrafila aj s autosedačkou,tak ho kúim,nebudem sa mm nič pýtať,hádam ma s ním nevyhodí...

surviver
23. nov 2009

Ale to maš dobre,že aspon vieš aky kočiar chceš....

lucula73
23. nov 2009

domi - kukni vo fore výbava temu Kočík Bexa - presnákopia casualu,len casual vyrábajú v číne a furt sa kazí a bexu v polsku,vraj je omnoho lepší,aj jeden predajca tam písal.....a hlavne o moc lacnejší,aj mne sa páči...konkretne bexa B3....

idem do školy po dceru,potom ešte nakuknem...

surviver
23. nov 2009

lucullka tak to mame asi rovnake tie fusaky 😉 a jasne že Ta muž nevyhodi a ak mu ho ukažeš, až ked bude vo vnutri synator... 😉

domika9
23. nov 2009

casualplay s4 -ten sa mi pači snad už 3roky ale ešte nieje iste že kupime presne tento

domika9
23. nov 2009

čosi casualplay je španielsky kočiar

wolfskinka
23. nov 2009

survi no to dufam, ze tentokrat to bude ine

domika ja som na to prisla az vtedy ked som potratila

romy ved na to spolieham, stale si hovorim ze nespinim, mam lieky, dali kvalitne embryjko a stale lezim a nestresujem sa ale tie obavy skratka su tam a je to pochopitelne

minka dakujem

surviver
23. nov 2009

wolfi a čo nespiš??? 😀

surviver
23. nov 2009

ved vonku tma jak keby bol večer 9 hod.. 😒

domika9
23. nov 2009

som pozrela lucul a ten som už obzerala a som si myslela že ked sa da športovy tak može byť iba v opačnom smere ako CP a teraz som si všimla že može byť aj v takom ako CP
ved uvidíme ale ten sa mi tiež pači

cisielko
23. nov 2009

Ahojte...

Perpáčte, že vás tu takto prepadávam ale neviete mi poradiť?dnes osm bola na kotrole prvej, krv a sono,stimuljem an IVF , dens som mala začať s ďaľšou injekciou Menopur ale mi povedali, žeto vraj necháme zatial tak vraj mám vysoké ženské hormóny, mám pichať ďalej Diphereline a v strdeu krv..môžu mi to stopnúť?
ďakujem ☹

wolfskinka
23. nov 2009

survi akosi sa mi neda

cisielko no keby ti to chceli stopnut uz by ti to stopli

romy01
23. nov 2009

domka presne aj ja . Ja som chodila po tescu a velkym oblukom som sa vyhybala detskym veciam, reku este musim vydrzat a teraz ma to ani nelaka

lucula73
23. nov 2009

cisielko- v stredu po kontrole ti povedia,či ideš dalej alebo ti to stopnú-podľa toho,či hormony klesnú alebo nie..aj mne sa to stalo,ale na ďalší cyklus začneš znovu.....tak sa držkaj

domi - ano,dá sa dať aj k tebe,aj od teba ten šporťák...
a casual je síce španielska značka,ale vyrobený v číne..písali to tu nakoníku,aj ten mark33,čo predáva kočíky,tak to napísal...

survi - tak budeme mať 3O ročné fusaky... 😀

cisielko
23. nov 2009

ďakujem..prense tohoto som sa bála ☹

kuspitka
23. nov 2009

Ahojte dievcata moje.
ako sa mate?
my velmi dobre lekar povedal,ze uz mozem ist rodit.
mala ma 2880g tak to je super.

domika9
23. nov 2009

mne sa síce pači ten CP ale už som to niekde písalla že som zatial nemala možnosť si ho omakať takže to je ešte otazne či kupime presne tento
v piatok ako som sa pytala na ten kočiar v jednom obchode tak že ten nemaju ani ich dodavatelia že ich nedodavaju ale či nechcem atlantic -brrrrrrrr hned som mu povedala že toto nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre