Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
25. nov 2009

ahojte babule a prajem fajn deň 😉

wolfi tak ty si ma dnes riadne zdvihla zo stoličky .....až sa mi tak uľavilo 😉 vieš ako sa hovorí zlý začiatok dobrý koniec a prajem všetko naj,naj, naj.... krajší darček si si nemohla ani priať len tak ďalej babula ty ideš krôčik po krôčiku.... 😉

alicka - to je tutofffffkááááááááá zatial potichučky ... 😉
orsul tak ja mám piatok od pondelka neviem tak nejak to mám voĺaké pomylené každý deň sa teším do roboty veď už je piatok...... asi je konštalácia na hovno alebo čo ja neviem .... 😀ozaj už som začala robiť tie obklady od babky no uvidíme čo to dá ....

kamka dnes ideš saunovať ?drahého natiahnem nech ideme okúpať do Diplomata trošku z relaxovať treba lebo už mám všetkého plnu riť asi preto ju mám takú veľku.... 😀

orsulka
25. nov 2009

janicca......no ty sa s tym neserkas 🙂))))))))) 😀 😀 😀 😀

janicca
25. nov 2009

orsul no nič iné mi nezostáva len to dať zo seba von a niekedy to aj pomôže..... musííííííí.... 😀

orsulka
25. nov 2009

JANICCA.....SUHLAS..... 😉 😉 😉

kamka17
25. nov 2009

jani...no ide ti moja...ja dnes saunovať nejdem, aby sa mi náhodou vajíčka neuvarili 😀 😀
idem len brušákovať, hádam to bude lepšie ako minule, bolí ma celý človek už teraz 😀

janicca
25. nov 2009

jaaaaj kamka zabudla som ty ideš tanikať....keby som ja tak začal s tým mojim brucho tak sunami môže isť do kelu .... 😀 samozrejme preháňam nie je to až také strašné........ 😉

orsulka
25. nov 2009

janica...sak brusaky sa cvicia na suchu.....a nie v bazene!!!!!! .-)))))ň a na suchu ti sunami nehrozia!! 😀 😀 😀

orsulka
25. nov 2009

kamka.....ale aj ty asi opatrne.......len take jemne vlnky..... 😉 😉

kamka17
25. nov 2009

ty si trdlo, že cunami 😀 ...ale brušné tance aj tak nie sú o bruchu, len tými všetkými pohybmi to tak vyzerá, že hýbeš bruchom, ale inak hýbeš len všetkým ostatným...no je to sranda a nie je to veru ani trochu ľahké sa skoordinovať...

deanka151
25. nov 2009

Ahojte maminky a budúce maminky. Vidím, že ste sa veľmi dobre snažili a čakáte na termín pôrodu. Veľmi vás obdivujem a držím všetkým palce. A odkaz pre romi 01. Pri prvom IVF som bola týždeň na PN a pri druhom som chodila do práce po troch dňoch. Ale mala som čo robiť s bolesťami. Už to nejdem riskovať.

janicca
25. nov 2009

orsul to bolo len prirovnanie ....... tak to je jedno tak mexickéééééééééé vlny spokojná ??? ... 😀 😀

kamka17
25. nov 2009

orsul...však veľké vlny brušné by som ani nezvládla...ja taká drevená...ale si robíte srandu, som čítala a počula,že tie pohyby sú dobré aj na posilnenie panvy...

janicca
25. nov 2009

kamka viem viem viem počula som o tom veď som písala že tam chodím už dva roky ale má tam nechú pustiť... 😀 je to veľmi dobré na ženské veci však vieš o čom píšem.....bože kolega tu okolo mňa krúži ako orol ja to tak nenavidím už som mu to x krát povedala že mi to lezie na nervy keď mi chodí okolo chrbta....magor jeden 😠

kamka17
25. nov 2009

no asi má krámy, ked mu to nedochádza...a nie je blonďák ??

inak tie tvoje obklady...som zvedavá, ako dlho ťa to bude držať. hihi

kamka17
25. nov 2009

tak ja sa teda lúčim...
jani, uži si toho diplomata, verím, že drahého presvedčíš ísť

orsul, ty sa moc "nezoskvošuj" a dávaj pozor na nohu, však vieš 😉

čafteeeee a slniečko si užite

janicca
25. nov 2009

ja som dnes taká nervozna ako tiger a to mám len 22 DC...........drahý nech ťa boh opatruje keď prídem domov... 😀 😀

janicca
25. nov 2009

pááááááááááááá idem robiť domov poriadky ............ 😀

alicao
25. nov 2009

Janicca , kamka, dakujem velice pekne moc 🙂 !

wolfskinka
25. nov 2009

janicca dakujem , no my sme sa vcera riadne zlakli .... no veru ide to pekne pomalicky, po krajicku a pozor na obrubniky ... ked budes mat hotove pridi aj ku mne, u nas je ako po vybuchu

romy01
25. nov 2009

caute, tak som spat z prechadzky, dnes konecne vykuklo na chvilu slniecko, ze ? Deanka - no niekedy mozno neumoznuje typ prace ostat pridlho na PNke no ja osobne som bola rada ze mozem ostat dlhsie a po tej skusenosti s IVF by som menej ako tie dva tri tyzdne ani nechcela

wolfskinka
25. nov 2009

idem si urobit ovocny salatik, kiwi, pomaranc, bananik a jablcko ... vitaminova bomba ako hovado

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
25. nov 2009

Alicka,si tu? To budu dvojky! čiarky tomu nasvedčuju! jupiky!!!!!!!!!!! 😉

romy01
25. nov 2009

katka keby si vedela ake ja mam besne sny .

tija28
25. nov 2009

pekny vecer bambulky moje..................som sa prave vratila z prace a co to citam ????? 😀 ja viem veru, kedy vas mam dojst pozriet, takzeeeeeeeee ????!!!!!!!!!

wolfi - uprimne z celeho srdiecka Ti gratulujem k malej bambulienke - tak sa Ti to nakoniec predsa len podarilo - juuuuj, aku mam obrovsku radost z Teba 🙂 😉 🙂

tak sa zase dalej drzte ostatne tehulice, snazilkice, mamincice ..........snad sa aj ja niekedy uz konecne dockam tych tt-ciek 😝 hihihhiihiiii

tak pekny vecer este raz vsetkym bambulkam a ja sa na vas pridem zase niekedy coskoro opat pozriet 😎 😎 😎

surviver
26. nov 2009

pekne ranko 🙂

domček tak maly si chudačik užil,ale už je doma ,tak to je fajn,ved vy ho vykurirujete 🙂

wolfi no super sprava,ešte raz blahoželam a teraz sa len pekne šetri 😵

romy ,plienočky su pekne...ved niekde treba začat a plienky su zaklad 😀

tija ako sa Ti dari?? Asi dobre ,ked neni čas konikovat...tak sa drž...

alica,a tie dve čiaročky no su jasne...a nech su každym dnom silnejšie...potiahnete to s wolfi spolu 😉

ostatne čauko 🙂

kuspitka
26. nov 2009

Ahojte.prajem pekne ranko.
tija ako sa mas?co mas nove?
davno som ta tu nevidela.

orsulka
26. nov 2009

dobre ranko prajem....a pekny den 🙂

minka051
26. nov 2009

Ahojte pekné ránko 🙂

kuspitka tebe sa to už blíži. 🙂

denis19
26. nov 2009

ahoj holky,
dnes mne chytá apatický den asi......už mám sice za secbou hezkou dávku práce,ale nejak to není ono....
co vy????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre