Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
15. dec 2009

no ved hej,budeš mat väčšiu istotu...držime palce a budeme Ti posielat vela pozitivnej energie,nech sa tam priliš netrapiš 😉

kuspitka
15. dec 2009

cikyta hej pozorovanie,ale som rada.moze sa stat hoco a je lepsie ,ked tam budem.
aj ked nemam radost ,ale kvoli malej urobim vsetko.

kuspitka
15. dec 2009

ved budem davat info vsetko co sa bude somnov diat

surviver
15. dec 2009

ciky,ale Ty si z Martina...to je Helios bližšie ako spalna 😉

cikyta
15. dec 2009

Kuspit-hlavne tam neplač.Nemocnica je pliaga.Mna tam prepadla taká depresia,že som každý den plakala.Zvlášť,ked ma tam nechali so Sisou dlhšie skrz žltačku.Teraz su tehulky precitlivelé a aj po pôrode.A to patrým medzi silné jedince 😀 Tak sa tam cíť dobre,vela čítaj-to upokojuje a nenechaj si brnkať po nose od nejakej sestričky,čo má zlu náladu.Myslíme na teba!!!!!CMUK

katy7
15. dec 2009

ahoooojte vsetky, ja som taka neporiadna v pisani ☹ mam AAA ale stale sa snazim aspon citat
zacinam byt trosku nedockava, som 5 den po trensfere a tie dni sa mi zdaju take dlheeeee, aj ked robim co sa da, aby som na to nemyslela, aj tak ma to podchvilou prepadne

surviver
15. dec 2009

katy a si doma na PN?

kuspitka
15. dec 2009

dakuejm moja.ste zlate.idem muzovi sa venovat

cikyta
15. dec 2009

Survi-tým pádom je zaujímave,že všetky ženy tu su po IVF a v inom meste nik.Čo nám tu vybuchla atomová bomba a zostali sme všetcia neplodní? 😀

surviver
15. dec 2009

ciky,hadam to nebude take zle... 😉

wolfskinka
15. dec 2009

survi to je otazka ... na ktoru neviem odpovedat a co sotatne tehulky, chcete sa dat zaockovat ?

surviver
15. dec 2009

wolfi ja osobne by som sa nedala,aj ked spadam do uprednosnenych kategorii 😀 ale moja odpoved na tvoju anketovu otazku je NIE 😉

wolfskinka
15. dec 2009

no ved ja nad tym tiez tak uvazujem ze asi nie

domika9
15. dec 2009

wolfi ja v žiadnom pripade na obyčajnu chrípku zomrie ročne ovela viac ako doterz zomrelo na tu prasaciu , to je po prve a po druhe aj ked bola vtačia chrípka bolo velke halo a ked to prestali prtriasať media tak prešla aj vtačia chrípka a tak isto prejde aj tato
kuspi tak možno by bolo aj dobre keby ti dali vyvolavačkua do vianoc ste doma
ciky ja ked som bola zakaždym v nemocnici tak ked som mala vyjsť na chodbu za navštevou tak som mala slzičky na krajíčkua pritom som bola cely den v pohode ale zrazu mi prišlo luto
katy držím palce aby si si našla pod vianočnym stromčekom //

cikyta
15. dec 2009

Wolfi-ani ja by som sa nedala zaočkovať.

wolfskinka
15. dec 2009

ja sa tiez nedam, len som chcela vediet vas nazor

a este jedna vec ake i alebo y by ste napisali vo vete ...

Na tomto mieste parkujú len absolútnY alebo absolútnI ignoranti ????

janicca
15. dec 2009

wolfi absolutní ignoranti to znamenná množné číslo sa píše I .... 😉

janicca
15. dec 2009

kiarka ahoj moja no ty si šikulica šikovná nechceš prísť aj ku mne na piecť ???... 😉 ja chcem robiť kokosové ježe noooo ešte som ich nerobila mám aj taký recept ale sa mi zdá nejaký zložitý....
babule ak máte recept na tie ježe tak mi poradte a hlavne nech je to jednoduché ...prosím 😅 najlepšie by bolo keby sa to samo napieklo 😀

wolfskinka
15. dec 2009

janni dakujem ja som si to tiez myslela ale moj muz ma presviedca ze tam ma byt Y

janicca
15. dec 2009

wolfi to neva veď vieš muži sem tam rozmýšľajú hlavičkami .... 😀 😀

lucula73
15. dec 2009

tak ani ja by som sa nedala zaočkovať....minule bola taká debata a takmer žiadny lekár sa nechce dať zaočkovať,len druhým to odporúčajú...a média to riadne nafukujú...celú prasaciu chrípku...
u nás v nemocnici zomrel tridsiatnik na túto chrípku,to v telke v správach povedali,ale že bol vážne chorý a tri roky na dialýze,to už nikde nespomenuli..asi tak....

kiari ty si šikovnica,popri práci a štyri druhy....ja mám len jeden...zatiaľ 😉

janica no kokosové ježe mám rada,ale to vždy robí moja mamina...

wolfskinka
15. dec 2009

no ved to

lucula73
15. dec 2009

a ešte kuspitke - neboj všetko bude dobré,cisársky je síce pre matku náročnejší,ale pre dieťa bezpečnejší...aj ja pojdem cisárskym,už po druhý raz a teším sa... 😉

janicca
15. dec 2009

lucul počkám na kiarku alebo domiku to sú také vypekačky ... 😉

wolfskinka
15. dec 2009

ja tiez pojdem cisarskym

janicca
15. dec 2009

kuspi to máš posledný krôčik ku štastiu keď už si toľko vytrpela a všetko zvládla na jedotku tak to musíš zvládnuť ako sa povie ľavou zadnou...držím palce a čo chvíľa budete koníkovať dve aj s Kamilkou ... 😉

lucula73
15. dec 2009

wolfi tak tak,dva dni si to odtrpíme na tej pooperačke a potom to už bude celkom dobré... 😉
mojej spolužiačke vyberali malú von zvonom,lebo ju nevedela vytlačiť a ostala jej na vozíčku,lebo jej poškodili pri tom mozog...to je síce rarita,ale stáva sa... 😒

domcek
15. dec 2009

Cafte dievcata,
Tak ja som mala dnes narocny den...rano poradna a na obed som bola u mojho porodnika v Dk.
Takze mala je ok len sa jej uz moc nechce byt pri maminke. Krcok makky a pomaly sa zacinam otvarat.
V DK mi lekar povedal, ze mame 2340g co zodpoveda tt.Ale trosku jej tlacim brusko. Moze si za to ale potvorka sama lebo je moc nizko a ma malo miesta. Cize teraz prezit sviatky a 4.1. idem dohodnut TP.
kuspitka tak ti drzim palce. 🙂

lucula73
15. dec 2009

domcek,tak už nejako dobojujete...a kočík už prišiel?spokojná?

domcek
15. dec 2009

Prisiel prisiel, z mojej strany aj zo Simonkovej ano. Ale nas tatino ofrflal vsetko. 😒
Podla neho na dnesnych kocikoch je vela umeliny a na druhej strane keby bolo podla neho tak ten kocik by asi vayil 45kg. 😅 No ale v podstate sa mu pacil.
Idem cumiet panelak majte sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre