Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
25. máj 2010

orsulík, to je super správička, som šťastná ako blcha, teším sa s tebou.... Robíš mi radosť, dievčatko 😉 🙂 . Toto predsa už musí vyjsť 😉

tinkaza
25. máj 2010

@tija28 - kdeže, kdeže 🙄 podarilo sa nám to na 2. IVF ICSI vo februári, a ako zatiaľ prebieha? no ja sa veru nemám čím chváliť, Tijuška, nechcem nikoho nakaziť zlou náladou, ale doteraz som si užila svoje, asi štyrikrát som riadne krvácala, tak aj týždeň, bola som aj ležať v nemocnici, o stave môjho žalúdka pomlčím 😀 , našli mi na maternici myóm, ktorý sa radikálne zväčšuje a spôsobuje mi riadne kŕče a bolesti brucha, takže som už druhý mesiac doma, ale krpčiatko sa zatiaľ drží, rastie, aj keď pomalinky, pomalinky, ale každý deň mu ďakujem, že je ešte so mnou 🙂

orsulka
25. máj 2010

marti 😉 😉 😉 😉 ved aj tebe!!!!!!! 😵 😵 😵

wolfskinka
25. máj 2010

orsulik aj ja som pustila slzicku .. no konecne, nechcem ta strasit ale vyzera to podla hcg na dvojky

tija28
25. máj 2010

orsul - a ake reakcie mal tvoj muz ? hmmm ? .....................lebo ten moj bol v soku cely den 😉

tinkaza
25. máj 2010

@orsulka - oki, tak sa pomalinky začni vytiešať...a čo povedal drahý? neodpadol od toľkej radosti? môj mi vtedy povedal, že nie je prekvapený, lebo to si bol istý 😖 😀 😀

orsulka
25. máj 2010

wolfinka...dakujem zlatko.......si pamatas, že si povedala, že z tejto temy neodideš bez toho aby som bola tehu ?????? tak práve vtedy som si poplakala ja 😉 😉

tijuska....ja som mu len teraz zavolala, že krvička je pozitivna......zostal chvilku ticho, a potom, že vážne??????? mal tam v kancli vela ludi, tak povedal,že mi zavola 😉

wolfskinka
25. máj 2010

orsul a to teraz akoze mam odist ???????????? ked uz si tehu ?????????? 😀 😀 😀 tak mna sa len tak lahko nezbavis

pre teba ....

https://www.youtube.com/watch?v=ZuAQjLjrW04

.... huraaaaaaaaaa

tija28
25. máj 2010

tinkaza - no to mas veru zaujimave, ale dolezite je, ze drobcek sa drzi a verim, ze vydrzi az do 40tt a potom budete mat tolko radosti, ze aj zabudnes na tieto komplikacie 😉 tak sa drz 🙂 🙂 🙂

wolfi - co tipujes u orsul ? ..........ja 2-ky 😉

marti - no uz mas partacku orsulku na tehulkovanie - myslim, ze mate rovnake tt 😉

tinkaza
25. máj 2010

@wolfskinka - tak tá hudba perfektne sadla k orsulke 😀 😀 😀

wolfskinka
25. máj 2010

tija ja netipujem .. ja to beriem ako samozrejmost, ze su dve ... aj ked niekedy je lepsie jedno ako dve zo zdravotneho hladiska, ale orsulka to zvladne ....

tinka ze ???? aj ja si myslim

tinkaza
25. máj 2010

orsulka - ešte raz veľmi veľmi blahoželám a držím palčoky

žienky, idem off, všetky pozdravujem, želám len to najlepšie a občas sem znovu nakuknem...držte sa 😉

janicca
25. máj 2010

orsulka obrovská gratulácia......... 😵 😵 😵 potichučky sa teším s tebou .... 😵 😵 no mám čo robiť aby som sa tu nerozrevala ako malé bábo.. 😉 😉

tinkaza
25. máj 2010

@wolfskinka - tak orsulke by som veru dopriala aj viacej ako dve 😉 , ale zase netreba to preháňať, hlavne kľud a nohy v teple, všetko je na dobrej ceste a povedala by som len, že konečne 😉

marta222
25. máj 2010

tijuš, veď ma to aj napadlo, že budeme s orsulkou narovnako.... Ani nevieš, ako sa neskutočne teším 😉 😉

tija28
25. máj 2010

orsul - a pockaj, kym muza osobne uvidis - na ten jeho prekvapeny a stastny vyraz - nato v zivote nezabudnes - to je nieco uzasne a hlavne strasne dojemne, ..............lebo az teraz muzi prejavia svoju lasku a naklonnost otvorene - to budes mat iny dojimak - ale krasny 😉 😉 😉

wolfskinka
25. máj 2010

tija dojimak bude az ked bude pocut jej muz srdiecko, ja som sa tam rozrevala ked ho bolo pocut prvy krat 😀 a doktorka gatova sa len usmievala 😀

tija28
25. máj 2010

tinkaza - pa moja a drzkaj sa 😉 😉 😉
marta - no vidis ako to ide pekne vsetko hladko pri nas, hihihiihi 😀 😀 😀
janicca - a Ty si hlavne pamataj, ze teraz je rad na Tebe...a pri tolkych tehu virusikoch sa musi isto uz aj na teba nieco nalepit 🙂

tija28
25. máj 2010

wolfi - tak to uz bude druhy dojimak..............a potom treti ..........a stvrti....................atd, atd 😀 😀 😀

wolfskinka
25. máj 2010

ale najvacsi bol ked sme prvy krat poculi srdiecko, ked sme ho zbadali prvy krat na sone tak padla len slzicka, ale ked bilo tak to bol potok slz a keby si videla dr. gatovu ako sa usmievala stastim ... 😵 a ked som minule bola v heliku na kontrolu tak sa hned sestricky rozbehli ku mne pohladkat brusko uprimne stastne, ze sme spolu s Matejom, taky dobry pocit to bol, moj muz povedal, ze ho to dojalo, ako sestricky ked poculi ze som tam vybehli zo zadu a aj teta emrbyologicka bola stastna, len skoda ze tam nebola doktorka gatova, ta by ma hned vyobjimala

orsulka
25. máj 2010

wolfi.....tak to som tak určite nemyslela..... 😉 😉

tija28
25. máj 2010

wolfi - to ti verim.........................sak aj my sme boli dojati, ...............no ja ked som ukazala tehotensky test s dvomi ciarkami mojmu muzovi - tak to bol hned prvy vyraz - bol hotovy uz vtedy - a potom na sone znova a ked sme videli srdiecko tak znova, a teraz v pondelok som zvedava, co bude 😉

wolfskinka
25. máj 2010

orsulik ja viem, ved preto ten vyrehotany smajlik na konci ... xixi, ved my stare heliosacky to tahame bok po boku uz dlhe roky ...

wolfskinka
25. máj 2010

a teraz bude dojimak zakazdym na sone a najvacsi ked zacne kopkat ... ten nas srandista dnes kpe prvu ligu, vcera cely den prespal a dnes je ako utrhnuty z retaze, ale nech kope

kuspitka
25. máj 2010

orsulka gratulujem moja.
juj to je super .durko sa tesi a tiez vam praje vsetko dobre.

orsulka
25. máj 2010

a mna teda celkom slušne boli bruško......... ale to asi tak má byt....ci ??????? 😕

orsulka
25. máj 2010

kuspi....dakujem, pozdravuj draheho a Kamilke velku pusinku daj za mna !!! 😵 😵

wolfskinka
25. máj 2010

orsul to tak ma byt .. pomaly si zvykaj, cim viac sa bude maternica roztahovat tym to budes viac citit ....

kuspitka
25. máj 2010

orsulka pozdravim a nech su to dve.

marta222
25. máj 2010

orsulik, jasné, že to tak má byť, to sa ti predsa zväčšuje maternica 😉. Mňa len sem-tam zabolí alebo pichne v podbrušku, ale zato na WC sa obchádzam už sama so sebou 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre