Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
30. júl 2009

moja, to si si mala spomenut skor, som ti mohla poslat ake len chces 🙂 ssegra je teraz na slovensku.

orsulka
30. júl 2009

mzuzka...........mooooooooooooja...na to kašli, šak hádam niečo najdem, aj ked teda ona na slovensku nekoncertuje...... ani neviem, že prečo...furt len do tej Prahy sa tlaci...... 😀

jajulaa
30. júl 2009

Orsul ty ideš na Madonnu???? Joj závidím, ja som tiež chcela ísť, ale asi to tam bude riadna masovka a to ja nemusím.
Ja som bola pred 3 rokmi v Sazka aréne a ti poviem, že supeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 .

mzuzka
30. júl 2009

hlavne aby bol koncert, ja som sa chystala na depeche - zrusili, na jacksona umrel mi. ak nemate radi niakeho spevaka, povedzte, kupim si listok a urcite zakape 😀

wolfskinka
30. júl 2009

orsulka my si s muzom objednavame uz len jednu ja zjem 3 platky on 5 .. nemusime sa prezierat oidvaja sa pribrati

orsulka
30. júl 2009

WOLFI...HIHIHIHIH.......tak mi preto dve, lebo ja mu z nich este nabalim aj na druhy den do prace ako obed!!! hoihihihihihihihihi....hohohohooh

inak zmena planu....o 11,00 hod padam dom - 1/2 dna dovolenky beriem, lebo odchod na splav sa posunul na skor......pssssssst...medzi nami - celkom som to privitala 😀 😀 😀

orsulka
30. júl 2009

mzuzka...... 😀 😀 ale toho jasksona si si teda mohla odpustit........ 😉 😉 😉

orsulka
30. júl 2009

jajulaa....ano idem 20.8. na jej koncert......tessakujem ssa už na jej show 🙂)))))

mzuzka
30. júl 2009

prepaaaac, ale pravda byva svina . 😉 ja som fakt chcela ist na koncert.

wolfskinka
30. júl 2009

orsul ale ale ty sa nezda ... tak si to tam uzi a neutop sa ... 😵

lucula73
30. júl 2009

wolfi - orsul nejde,iba mužíka musí vychystať...ktovie,či mu tie rezne stihla urobiť....

wolfskinka
30. júl 2009

no mam taky dojem ... ze sa vykasle na rezne ale ho este znasilni 😀 😀 😀

komarik
30. júl 2009

baby, kde ste všetky? Čo, papáte? Pozor na figúru 😀

kamka17
30. júl 2009

komarik... ja som tu, ale samej so sebou sa mi nechcelo komunikovať...no ako?? čo ti povedali skrz to špinenie????

komarik
30. júl 2009

že to budeme riešiť až po 12tt. Zatiaľ mi vraj nemôže predpísať žiadne lieky, ale utešuje ma to že nemám žiadne svrbenie ani pálenie. Uvidíme.

kiara15
30. júl 2009

vsetky maju prestavku sa mi vidi??

komarik neboj vsetko bude ok 🙂

wolfskinka
30. júl 2009

komarik pekne zalahnut a oddychovat a nekazali ti nejake bylinky pit ... ?

lusina
30. júl 2009

ja som tu tiež, len tu je nejake tiché 🙂

lucula73
30. júl 2009

ja som teraz nakukla.....baby spala som tri hodiny,to som sa musela ešte premocť vstať,aby som nepokračovala,lebo večer budem rátať hviezdičky 😠

kiara15
30. júl 2009

ahojte babule vsak j som zasl na kuskok a normalne mi usli oci trochu som si zdriemla to to teplo isto 😉

lusina no ako pichas si sama?

kiara15
30. júl 2009

lusina ja si asi dam dve uvidim tiez podla kvality ale viac sa priklanam k tej dvojke 😉

lusina
30. júl 2009

kiari, hej, pichám si sama. ved ten gonal oproti tomu decapeptylu to je úúúplna malina 😎 , ja som si ked som si včera pichla ten gonal, to bolo sekunda, vôbec nič som necítila a si hovorím, že to je všetko?? 😀
a ty si kiari na PN?

kiara15
30. júl 2009

lusina ano som PN le ja som bola aj na laparke pred mesiacom tak som to nerusila.To mas dobre ze mas gonal ja mam menopur a to mam normalnu ihlu ale tiez picham sama taka rada som ze som sa premohla 🙂

kiara15
30. júl 2009

lusina a u vas je aky problem?

lusina
30. júl 2009

kiari nenašli žiaden problém , nenašli nič prečo to nejde a trvá to cca 2,5 roka, tak som si povedala, že skúsim IVF-ko. 🙂 uvidíme
je to pohodlnejšie si sama pichať ,však? nemusíš nikam utekať a je to raz-dva 🙂

lusina
30. júl 2009

a u vás kiari?

lucula73
30. júl 2009

kiara ahoj,som zvedavá na zajtra,kolko bude folíkov.... 😉

kiara15
30. júl 2009

lusi veru je to parada pekne doma v klude 🙂 a ides prvy krat na IVF?ja nemam priechodne vajcovody a este sa mi plnili tekutinou ktora mohla odplavit embriko tak preto doky povedal ze do druheho prv nejde kym si to nedam odstranit 😉

lucul ved aj ja ci tam aj nieco uvidi? 😉 a ty ako vidim ze si si dobre zdriemla?ale len odychuj ty mozes 🙂

lucula73
30. júl 2009

joj vy idete do toho spolu,tak vám bude veselšie....ďaľšie dve tehulky 😉

larati
30. júl 2009

ahojte kocky,

tak ja som tu tiez riadne davno nebola. AAAAle, pri poslednej navsteve heliku sa rozhodlo. Idem na IVF, neviete mi povedat kolko trva schvalenie ziadosti. Mam Apollo, Krajko ma zaradil este do tohto roka. Tesim sa, aj sa trosku bojim....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre