Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

larati
15. okt 2009

no uvidim zajtra romy 🙂)) ale myslim ze zajtra tam nebudem sama 🙂)) som sa pytala tak bude asi este nejaka obet 🙂))

denkap
15. okt 2009

tesim sa, ze sa tu mozem postazovat a hadam sa mi niekedy podari pochvalit aj s // 🙂

romy01
15. okt 2009

larati v tom tazdni co som bola ja tam okrem piatku mali kazdy den 4 kocky a ti poviem bolo to fajn, na mne sa rehotali ale celkovo to cloveka upokojilo - nebojkaj, neboli to a nie je to ako v nemocnici, je to prijemne prostredie a mili ludia, naozaj sa nemusis nicoho bat

denkap
15. okt 2009

romy, mam 30 a deti zatial nemame.

larati
15. okt 2009

ok, ja sa sem zajtra vecer pripojim a poviem svoje zazitky 🙂)))
aj tak je to taky maly zazrak co v tom heliku robia. obdivujem ich za to a aj ja by som raz chcela vidiet ako vznika zivot 🙂))

romy01
15. okt 2009

larati drzim ti palce a tesim sa zajtra na infošky, budem na teba mysliet.
denkap- my sme zacali ked som mala 30 a jednak lekari tcrdili, že mame skusat a ze to pojde a az po 3 rokoch som suhlasila s IVFkom a dobre som urobila lebo az IVFko ukazalo ze mam taky pb aj ked sme vedeli ze nemame uzasne vysledky ale boli na hranici dobrych no IVFko odhalilo, ze tam este nieco zrejme bude - zatial nevieme co
a dnes som po svojom prvom IVF ku a dnes mi test ukazal //

denkap
15. okt 2009

coskoro budes citit ako vznika zivot...
ak si budes pamatat nieco z narkozy, tak napis zazitky 🙂

larati
15. okt 2009

romy, denka- to urcite napisem 🙂)) ja dufam ze uroda bude dobra, skoda ze helik nie je blizsie k nam. Ja som od TN

denkap
15. okt 2009

romy, pozerala som tvoj fotoalbum, tak som videla tu krasnu druhu ciarku, okuliare na ňu neboli potrebne. To je super, ze sa to podarilo..
my sme problem neriesili s gynekologickou, ale sme sli rovno do heliku po roku aj stvrt snazenia.

su tam vsetci zlati. uvidime, ako budeme dalej pokracovat. momentalne ficim na clostilbegyte, pregnyle a duphastone - to su moje ranajky, obed a vecera 😵

romy01
15. okt 2009

denkap tu trojkombinaciu som mala vlani a raz aj tento rok na jar. Drzim ti palceky aby ti to vyslo. No na fotke je to zretelne ale je to zvaccsene. Ja som ale pipina, ked som si urobila test vobec som ju tam nevidela a az asi po pol minute ked som to isla vyhodit a este raz na to kukla ta sa mi zamarilo, ze sa tam cosi zacina objavovat a potom to zosililo - a hlavne som nasadila svoju zbran - bryle - tie som zacala nosit asi pred dvoma mesiacmi lebo po laparke na jar sa mi hooodne zhorsil zrak. tod nasledky narkozy u mna 😢

denkap
15. okt 2009

To by boli krasne Vianoce, keby to vyslo (to pocasie mi uz pripomina Vianoce) 😵
a drahy to uz vie?

romy01
15. okt 2009

ano mm som uz volala ale som mu nakázala, nech nikomu nehovoríí kym to nebude potvrdené z krvi a aj potom to povieme len tým čo vedia že sme toto absolvovali - lebo pri IVFku su potraty častejšie ako bežne tak si to pred ostatnými nechame pre seba az do 12tt

denkap
15. okt 2009

to vam vyjde akurat, ze mozte na vianoce sirit radostne novinky 😵
pekne sa opatruj, aby sa drobcek u teba citil co najlepsie 🙂

romy01
15. okt 2009

ano myslim a dúfam, že to budú skvelé vianoce a každé ďalšie už ani nehovorím 🙂 🙂 🙂

denkap
15. okt 2009

Keď vás budú každé ďalšie Vianoce o jedného viac, tak to bude krásne 😅

romy01
15. okt 2009

no denkap zas by sme mali ostat pri zemi - ja sa budem tesit ked sa bude tesit mm a mimi aj ked planujem este jedno - ale potom uz dosť 😀 😀 😀

denkap
15. okt 2009

Tak dobre, ostanme teda pri najblizsich vianociach a rastucom brusku 😵 ostatne nechame na prirodu...

romy01
15. okt 2009

presne tak 😀 😀 😀

denkap
15. okt 2009

tesi ma, ze som sa mohla trosku vyzalovat a pridat do partie 🙂
pomaly pojdem domov, zelam vsetkym krasny vecer

domika9
15. okt 2009

nu som popozerala dnes už aj ludske telo aj s tebou mna baví svet
denkap vitaj medzi nami a neboj v heliku vam isto pomožu

romy01
15. okt 2009

domka ja kukam vuka - no som uplne pipi ale idem pripravit na veceru šalat

domika9
15. okt 2009

čo pozeraš? vuka? to neviem čo je 😅
žienky chcem sa opytať ked idete do poradne nosite ranny moč? lebo ja som objednana až na 13,40 hod a neviem či ho nabrať rano alebo stačí aj počas dna

romy01
15. okt 2009

domka to je o malom liišiačikovi Vukovi - taka infantilna rozpravka

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liviaf14
15. okt 2009

ahojte 🙂 domika- moč si naber tesne pred odchodom z domu na poradňu, ja to tak robím , poradňu mám vždy poobede, môj doky tak robí. bude to v pohode určite, ja som sa na to pýtala sestričky 😉

domika9
15. okt 2009

livia dik 😉

sme dostali s mm chuť na hranolky tak taku kopu sme narobili (vlastne ešte stale robím) fajne na večer sa mi bude viazať tuk 😀

minka051
15. okt 2009

ahojte tak vidím dobrá náladička
ja som práve dopiekla lokše.Je ich 44. u nás je jarmok a príde celá rodina.

minka051
15. okt 2009

to tu všetky tuším varíme 😀 😀 😀

maryah
15. okt 2009

caute baby, zajtra idem do toho Heliosu, na pohovor. Mam z toho taky vselijaky pocit... neviete ako to tam prebieha po prvy krat?

minka051
15. okt 2009

maryah

neboj je to tam super zlatí ľudia uvidíš. Akému dokimu ideš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre