Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

monita81
20. mar 2010

🙂 ahojte a pekný slniečkový víkend,Oršulka tak držim palce aby všetko dobre dopadlo.mna v heliku vo štvrtok moc nepotešil,najväčšie vajko prestalo rásť takže dnešná IUI sa odkladá.fnuk. 😢

orsulka
20. mar 2010

monita.....tak to je škodaa !!!!!! tak pokracujete na dalsi mesiac??????

kiara15
20. mar 2010

ahojte v novom koniku???

mzuzka kraaasne fotecky a malinky su uzasny 🙂 🙂 🙂

orsul tak ides dalej som rada ja sa uz tiez pomaly davam do hromady a september to mozno isti 😉

domika9
20. mar 2010

ahojte kočky
orsulik robíš mi velku radosť , že sa nevzdavaš a bojuješ dalej určite na konci cesty na teba čaka slaaaadučka odmena
a u vas sa stierkuje u nas je vymalovane podlaha položena dnes som si umyla okno v spalni a cez týžden ak nebude vkuse liať by som chcela pokračovať , takže aj u nas sa to konečnme hyyyyybe , čo ma velmi teší lebo v celom dome koli jednej izbe vyzera ako v sklade všade niečo pod nohami

tak pekny zvyšok dna vam prajem - ved ja možno ešte nakuknem do večera 😉

domika9
20. mar 2010

zuzka ten cumel je nejaky velky 😀

domika9
20. mar 2010

juj ale su krasnučky -ruky za hlavou a veget paka 🙂

monita81
20. mar 2010

oršulka,áno,chceli by sme pokračovať hned budúci mesiac,ak nás zase vajko nesklame,neviem či sa teraz zlaklo či čo,opica jedna! 😠
domi a ty sa šetri,aby si maličkého nevyhnala z domčeka skôr. 😉

domika9
20. mar 2010

neboj moni všetko s mierou 😉
držím palce o mesiac

wolfskinka
20. mar 2010

ahojte, krasny den za nami, dnes sme boli vo Vratnej ... pripiekol sa mi ksichtik na slniecku ... no ale zase aspon vitamin D bol 😀

kuspitka
20. mar 2010

Ahojte dievcata.
ako sa tu mate citam ,ze tija ma predlzenu kultivaciu.
my uz buvame ,ale inak celkom fajn.
mala uz menej place ,ale aj tak nieje to celkom ok

kamka17
21. mar 2010

pekné nedeľné ránko prajem všetkým 😎

koník chvíľu nefunguje a toľko noviniek 😉
orsul...je to super, že je doky taký ústretový a snaží sa zo všetkých síl, tak len dúfam, že tá hysteroskopia prinesie nejaké pozitívne výsledky a že sa znova niekam ďalej posuniete...a uvidíš, čo vám povedia aj v tom brne, takže z celého srdiečka držíme všetky palčeky
a vystierkované máte pekne?? teraz už len omaľovať a upratať 😉 tak príjemnú zábavu

kuspi...ahooj, dlho ste sa neukázali, som rada, že Kamilka už menej plače, tak aj ty sa z nej môžeš viac tešiť 😉
a o tiji vieš niečo, čo my nie??? lebo tu sa veru neukázala tiež už pekne dlho

my ideme zajtra do helíka na ďalšie sono, tak hádam už budeme aj niečo vidieť...tinku uvidím isto a hádam aj dunda by sa mala ukázať, tak sa teším

mzuzka...ten cumľový svištík nemá chybu...veľký cmuk obidvom posielam
😉

wolfskinka
21. mar 2010

tija drzim palce a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a pozdravujem embryjka

kamka jasne ze budete vidiet ... taku malu bublinku 😀 😀 😀 super pocit, nachystaj si vreckovku, ked vyronis slzicku

maryah
21. mar 2010

ahojte baby, no tak moj HCG test bol negativny ☹ , ale vedela som to lebo som zacala krvacat no a krajko sa ma pytal, ze ci chceme ist hned na KET alebo si dat pauzu... a tak ideme do toho hned. dal mi tabletky na KET a o necele 2 tyzdne idem na sono a o par dni na vklad tak toto sa nam uz urcite podari 🙂

wolfskinka
21. mar 2010

maryah .. no to ma velmi mrzi , dobre ste sa rozhodli, ze idete hned, aj ja by som isla hned ... ... super ze myslis pozitivne, kedze hcg bolo, tak tvoj organizmus je nabudeny na tehotenstvo a vyjde to urcite .... neboj

maryah
21. mar 2010

dakujem wolfi... dr povedal, ze nieco sa tam dialo, ze sa aj uchytilo, ale nieco sa tam stalo... takze teraz sa to podari 😵 , takze pokracujem v pn a "tlacim" do seba dalsie hormony 😀. nie je na co cakat...

lucula73
21. mar 2010

ahojte dievčatá,

aj ja prajem peknú nedeľu, u nás síce zamračené,ale aspoň je celko teplo.....

maryah ☹ ,ale ket určite vyjde,musíš tomu veriť... 😉

orsul - som sa potešila tvojim infoškám,dlhšie som rozmýšľala,že čo plánujete,tak aspoň ste sa trošku pohli dopredu,možno by nebolo zlé skúsiť inde,pre zmenu 😉 ...a tú hysteroskopiu ti kto bude robiť?

kamka - tak zajtra budeš vidieť určite bublinku.. 😉

maryah
21. mar 2010

ahoj lucula, aj tu je zamracene, ale az tak chladno nie je, aaale cakala som na tych 18 stupnov 😀 . o druhej mam vychadzku tak sa chcem ist s drahym prejst...
myslim pozitivne, velmi pozitivne... inac to ani nejde a nechcem a ani nemam naladu a silu sa stresovat a preto si myslim, ze uz prisla ta chvila na to, aby to uz vyslo 😵 😵 😵 velka cast uspechu zavisi od pozitivneho myslenia 🙂

lusina
21. mar 2010

Ahojte baby, tak ja som po druhom a poslednom kete a nevyšiel, tak už ďalšie IVF..... ☹

maryah
21. mar 2010

ahoj lusina, to ma mrzi ☹ . kolko si mala mrazacikov?

kiara15
21. mar 2010

ahoj lusi mojko to ma mrzy ze neuspesny ale za to 2ivf bude uspesne 😉 ale si to potichucky absolvovala? 🙂

ajush
21. mar 2010

Ahoj Maryah,tak nakoniec Ti to dopadlo negatívne?
Ale keďže myslíš takto pozitívne,tak je všeko tak ako má byť.Ja som zajtra objednaná na pohovor pred KET ale asi to zruším.
Bojím sa toho a radšej podstúpim 3. IVF až v septembri

larati
21. mar 2010

lusi neboj raz sa to podari, ja mam tiez po neuspesnom kete, tak teraz davam na cas pokoj, a potom uz ostava len nove ivf .....drzim palce
a pozdravujem vsetky snazilky a tehulky
kamka- gratulujem 🙂))

lusina
21. mar 2010

Ahojte, nooooo Kiari potajme 😀 , ale o výsledok som sa podelila.
maryah, mala som dvoch, už nemám nič, už len ďalšie IVF-ko.
larati, aj ja tebe držím palce, o tom to tu je, že si pomáhame jedna druhej 😉
ja hlavu nevešam, verím v šťastný koniec. 🙂

lusina
21. mar 2010

ajush, takto som uvažovala aj ja, ale z finančneho hľadiska sa to voooooobec neoplatilo. tak som sa rozhodla na kete aj ked akosi vedela že nevýjde aby som mohla ísť ďalej. 🙂

mrnous1
21. mar 2010

Ahojte baby 🙂
Chcela by som sa Vás opýtať, keďže asi zvažujem návštevu sanatória ako prebieha prvá návšteva, vzhľadom k tomu, že sanatórium je v Martine a ja som z Prešova, takže to bude pre mňa trošku ďalej. 🙂

ajush
21. mar 2010

Lusina ja si počkám na IVF.Ale objednať sa idem do iného centra v Mt.Dobré ohlasy sú na Doc.Tomáša

maryah
21. mar 2010

ajush a kolko mas mrazacikov? ja mam 2+1 , ale ten je taky slabsi a keby som to nevyuzila a vrhla sa hned na druhe IVF tak by som to lutovala a preto idem vyuzit tuto sancu, ze sme mali aspon taketo stastie v tom, ze mame mrazacikov... a ak sa to nepodari s mrazacikmi az potom si dam pauzu a v lete pojdeme na dovcu... ale to uz predbieham 😉

lucula73
21. mar 2010

mrnous ahoj,
na prvom pohovore sa vás opýtajú,koľko sa už snažíte,či máte za sebou nejaké vyšetrenia a ak hej aké,nemusíš si brať so sebou žiadne paiere,oni si aj tak porobia svoje odbery...neviem či ste objednaný aj na spermiogram,lebo ten budú určite tvojej polovičke robiť,tak by bolo možno vhodné objednať aj na to,aby ste tam kvoli tomu nemuseli znova...a tebe podľa toho ktorý deň cyklu budeš možu urobiť sono a zobrať krv na hormonálny profil,alebo ťa objednajú,lebo to sa berie tuším do tretieho dňa cyklu a potom ešte raz v druhej polke cyklu....obidbaja doktori sú zlatí,uvidíš.... 😉

cikyta
21. mar 2010

Orsulka-strašne moc ti držím palce a budem na teba myslieť aj toho 7.4.

A inak...prečo by vám navrhovali darcovský program? Ved spermie máte výborne,aj vajíčka sa ti tvoria,tak prečo? Co by vám bolo darovane? ☹

Držkaj sa kočenka moja.Nepoznám silnejšiu osobu,ako si ty.

Monita-tak budete mať "aprílove"bábätko v brušku 😉 Samo sa tak rozhodlo,tak ho musite ekceptovať beťára 😉

Kuspitka-ako?Ved popíš viac! 🙂

Kamka-zajtra som zvedava na fotečku 😉

Maryah- ☹Je mi to luto.

Lusina-ty pôjdeš teda na 2.IVF? (neviem už presne,prepáč) Ale uspešnosť druhých IVF je niekolkonásobne vyššia,ako pri 1.IVF.Toto som si hned pozerala štatistiky,kedže sa ma to týkalo 😉 A nesklamali 😅

lusina
21. mar 2010

áno ciky, pojdem na 2 IVF, prve nevyšlo , mala som dvoch mrazáčikov a nič....... diki za povzbudenie, ale akosi cítim, že teraz tento et, výjde 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre