Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
20. jún 2009

orsulka a keď až na ten šiesty deň malo trojku, tak čo potom s ním? mne už o trojkách nič nevraveli, že na tie môžem zabudnúť...nerozumiem tomu, to je fakt...

aha, ten Tvoj názor na to vloženie dvoch je veľmi logický, to mi takto nenapadlo... 😅

lucula73
20. jún 2009

inak aj ja mám dnes depku,asi som sa dotešila.... ☹ ale o tom tu nejdem radšej písať,len že som začala špiniť a zas ma bolí brucho ako na mrchu ☹

orsulka
20. jún 2009

tinka.........este jednu vec...nebud smutna, že takýto počet na ukor kvality......nechcem byt mudra , ale sak po 4 IVF hádam trosku možem napisať čo to.....
mas 1 IVF......prve......stimulka, na ktoru každa z nas reaguje uplne inak, niektorá viac ina skoro vobec....takže v Heliku musia s niečim začať, začať davky a sledovat ta....ale kedže je to 1x ani oni niekedy nevedia ako zareagujes, a do vnutra folikov nevidia...vidia len vysledky poctu folikov, a preto upravuju davky hooore-doole a sleduju aj HSS.......
chcela som len napsiať, že nebud nahnevana ani na nich ale hlavne nie na SEBA, že ich bolo vela a zlej kvality.....lebo za to nikto z vas nemože........ 🙂

orsulka
20. jún 2009

lucula...tinka.....noooooooooooooo!!!!!!!!!! baby....to nieč nie je ....som sa rozhodla......JE TO TYMTO POCASIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nič sa nedeje.....
TINKAZA.......veri svojim maličkym v Heliku
LUCULA..........veri svojmu malemu v brušku!!!!!!!!!!!!!!!!!

TINKAZA.....ide upratovať aaby prisla na ine myslienky.... 😉
LUCULA...ide do postele a vyloži si nohy hore......... 😉

tinkaza
20. jún 2009

v podstate som bola od začiatku pripravená na vklad na šiesty deň, teda zajtra, len aby bolo aspoň jedno.. 😔

orsulka
20. jún 2009

tinka.... embryjko so znamkou 3 do siesteho dna vydrži......nase malo 5 den 3 a rastlo pomalsie ako ine, a ked sa nan pozreli na 6 den, to už som ležala doma s vloženými 2 embryjkami, tak povedali, že sa zlepsilo a vraj sanca 50 na 50 že to bude dobre.......a dalsia sanca že 50 na 50 že ked ho zamrazia tak sa rozmrazi!!!!!!
a ja si vraim, 50% sanca""" ved to je obrovske cislo...tak ked bojovnik zabojoval aj na posledný den, sup s nim do mrazáka.......a isli sme na KET....krasne sa rozmrazil na 80-90% a bolo velmi bojovne....

mas 1 IVF..... vložia dve a neostane ti na mrazenie???? 2IVF,3IVF......
tinka...nam sa toto stalo pri nasom poslednom 3 IVF hradenom poistovnou.....a co som mala robit????? je tu vela takych, ktorým neostalo na mrazenie, ale šplapeme dalej.....

tinkaza
20. jún 2009

luculka, orsulka má asi pravdu, je to týmto sprostým uplakaným počasím....do hája...

orsulka - verím Ti, nie som v žiadnom prípade na nich nahnevaná, ja ich tam všetkých obdivujem a zatiaľ im verím, uvidíme...na seba trošku nahnevaná som, že tomu hovnoček rozumiem a hneď tu revem...

rozkaz, už asi fakt pôjdem hurá to upratovania, už mi to prikázala aj Tijuška a vás dve poslúchnem, aj keby neviemčo bolo...

orsulka
20. jún 2009

TINKA..................BUDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!
no a čo ...dvojičky neberieš????????? 😀 😀

surviver
20. jún 2009

tinka ,ved vklad na 6 den nie je nič vynimočne,aj mne robili vklad na 6 den....a určite tam aspon jedno bude,neboj,len im ver,a nalad sa pozitivne,aby tvoje telo ratalo s tym,že zajtra musi pekne privitat bambulku,alebo možno aj dve 🙂 viem,že to nie je jednoduche,že nam sa jednoduchšie piše ako tebe realizuje ,ale skus to,nevzdavaj to tesne pred cielom 🙂

orsulka
20. jún 2009

tinkaza...prave to som chela napisať, že hlavne nebud nahnevana na SEBA!!! preto tobolo velkymi pismenkami....
🙂

surviver
20. jún 2009

tinka a mne tiež davali embryjko v nedelu....to je pekny den 😉 taky slavnostny....

orsulka
20. jún 2009

surviver.......krasne napisat a sluhlasim s každym pismenkom!!!!!! ☹ ☹

orsulka
20. jún 2009

oprava.......smailikov..... 😉 😉 😉

sorry.su hned vedla seba 😀

tinkaza
20. jún 2009

orsulka - to fakt? vidíš, ešte málo viem.....preto sa nemôžem sťažovať a vyplačkávať, však? ktovie, čo sa ešte stane.....chcela by som to tak ako Ty, dať na zamrazenie aspoň jedno...nech nestrácam čas pri schvaľovaní prípadnej ďalšej žiadosti....
ale už začínam zase veriť, že možno už druhá žiadosť nebude.... 🙂
potom Ťa prídem tak vybozkávať............... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

surviver
20. jún 2009

orsulka,ved ja viem 😀 😀 😀

tinkaza
20. jún 2009

surviver - tiež v nedeľu??? fíha, vidíš, si môj vzor a idol, tvrdím to od začiatku..... 😀 😀 😀

tak veľmi vás mám rada

tinkaza
20. jún 2009

orsulka, ja beriem aj dvojčiatka, aj x-čiatka, mne to je jedno, len nech sú zdravučké......
😀 😀 😀

surviver
20. jún 2009

Tinka tak to tak musi byt až do konca,/s tym vzorom myslim/ a bude všetko tak ako ma byt 😵

tinkaza
20. jún 2009

už mi je tak ľahko na duši, verte-neverte, tak ste mi zdvihli náladu...kašlať na to hlúpe počasie, a kašlať na známky, sú to moje babuliatka a musím im veriť, že ešte aspoň dnes zabojujú...verím.....

orsulka - teraz trošku odtémy, ale ako ste včera tančili? nemáš fotečky? nepršalo vám? ani tie krúpky?

tinkaza
20. jún 2009

surviver - no bodaj by si mala pravdu....budeme spolu kočíkovať ................. 😀 😀 😀
kde v žiline bývaš?

surviver
20. jún 2009

Tinka to je spravny postoj 🙂 🙂 🙂
tak sa zatial majte fajn,idem čosi uvarit,nech nehladujeme 😀

surviver
20. jún 2009

tinka na hlinach

tinkaza
20. jún 2009

surviver - pekný dník, zajtra ráno sa tak narýchlo ozvem, lebo budem ležkať....ale občas nakuknem, ako sa mi tu máte...pa

orsulka - idem teda už aj ja konečne pobehovať s handrou v ruke, nech mám na zajtra všetko vyupratované, aby som sa pred babuliatkom nemusela hanbiť 😀 😀 😀 😀

tinkaza
20. jún 2009

surviver - ok, ja som na vlkoch, ale budeme kočíkovať po celom meste, ako najhrdšie mamky na svete.... 😅 😅

orsulka
20. jún 2009

tinka....robiš mi roadosť 🙂 🙂 surviver, tija...dakujem za spolupracu pri zvihani nalady a sebadovery 😀 😀

tinka...vsetko dopadlo super, program bol fajn aj cela akcia, domov som dosla o pol jednje v noci a este teraz mam po celom ksichte trblietka, čo poriadne nejdu dole 😀 😀 😀 fotky zatial nemám, a aj tak, nemožem ich sem dat, adminky mi to hned mažu...už som sem dala nejake tanečne a vsetky boli zrusene..... 😀
fotky mám na inej stranke 🙂))))))))
a prsat neprsalo....zacalo až vtedy, ked som dosla v noci domov...takže sa mi dobre spalo!!! hihihihih

leninka75
20. jún 2009

tinkaza, to sú čo za reči!!! 😠 😠 ......zlatíčko, nieč nie je také zlé ako sa spočiatku zdá!!!......ver.... 🙂
babule prepáčte, že sa vám tu montujem, ale s tinkou sme kamošky....

tinkaza
20. jún 2009

orsulka - fiha, tak to muselo byť supiš....škoda, že tie fotky porušia...ale neva, hlavne, že to dobre dopadlo..dneska si samunká doma, že? tak si aj ty poodychuj...

leninkáááááááá, mojko, už som ok, babenky ma upokojili a zdvihli náladu...zajtra bude den D a už sa teším, lebo všetko musí byť dobré...ako inak.... 🙂

orsulka
20. jún 2009

leninka......len lez moja, to je v poriadku.....ved možeš byt aj nasa kamoska, ci nie?????? 🙂 🙂

orsulka
20. jún 2009

tinka....som dala oprat a povesala už pradlo, len trosku asi povysavam a tak...a dala som do poriadku kupelku...poobede idem na kavicku s kamosku, po roku co sme sa nevideli.... 😉

tinkaza
20. jún 2009

leninka- ešte trošíčku mimo témy mi napadlo: dnes o 15:00 sa žení Miloš Mičian, vieš ktorý?
dúfam, že nevadí, že som sem napísala jeho meno, ale veď to nie je hanba...

ok, ženušky moje, idem už ozaj upratať... 🙂

pa, možno ešte večer nakuknem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre