Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
16. jún 2009

neviem ani mne sa neozvala chcela ist v juli na stimulku ale viac neviem

kiara15
16. jún 2009

orsul tak to je jasne ze to ta vyrusovat nebudeme 😀 ja zase by som nemohla v sobotu idem pomoct babam na inventuru a este mi pride drahy 😀

wolfskinka
16. jún 2009

sa to vlecie akosi

finelka
16. jún 2009

ahoj lienka 😉 fajn, ze si prisla, budes povzbudenim pre vsetkych 😉

wolfi, jej si zo Ziliny? tam som chodila do skoly 😉. Ty si fakt blizko a uz ani pod Strecnom ta tolko nezdrzia 😀 ,

orsulka
16. jún 2009

wolfi...dik aspon za toto info.....tak možno o pol mesiaca už začne....a tak možno sa aj ozve....ona to mala v tej praci dost narocne...tak možno aj preto nepise....

kiara.....tak jasne, že v sobotu by nic nebolo... 😀 😀 ked dojde drahy 🙂))))) mne zas v piatok odchádza 🙂)))))))

wolfskinka
16. jún 2009

orsul sem tam sme prehodili par slov ale uz sa dlho neozvala ...

zeby sme zacali spolu zase ??? tak ako v januari ? ziadost mala uz myslim schvalenu

lienka.
16. jún 2009

Orsulka,nam z 1IVF zostali 4 vajicka z nich sa chytilo len z KET,to vkladali 1 Mája 2006, a 2 Ivf myslim,ze neuspesne co sa aj potvdi zajta ,zaidne priznaky ani menzes,ale to zdrzuje len utrogestan

wolfskinka
16. jún 2009

lienka a kedy chces ist na 3 este tento rok ?

kiara15
16. jún 2009

orsul a kam ide?ale mne v nedelu zase odyde on len pride si spravit manzelske povynosti a ide zase do prace 😀 😀 😀

lienka.
16. jún 2009

ano ,dalsi teda posledny pokus az v za 3 mesiace je mozny

orsulka
16. jún 2009

lienka...no ved uvidiš zajtra......co povedia testy..... s tym utrošom mas pravdu, aj mne sa to stalo..... a mate este mrazacikov na KET??????

orsulka
16. jún 2009

kiara...... 😀 😀 😀 moj ide na chatu do Senca ako panska jazda a odital ide v pondelok na Depeche Mode - koncert do BA....pride až v utorok.......hmmmmmmmm...takže v pondelok by sa dalo stretko??????????????????????????????????????????????????????????

wolfskinka
16. jún 2009

no baby tak ja idem pomaly domov do lekarne, do cukrarne a sup na tie mizerne okna ☹ a ten ostatny bordel

orsulka
16. jún 2009

aj ja padim...tak zatim............pa

finelka
16. jún 2009

wolfi, este ze mas medzi tym tu cukraren 😉

finelka
16. jún 2009

my pojdeme s malym vonku tak ahojte 🙂

lienka.
16. jún 2009

Orsulka ,zial nemame,ku koncu boli 2 jednotkove,ale kedze som sa bala ze by boli dvojcata,lebo manzel mi chodi robit do zahranicia a malho vychovavavm viac menej sama a je to velmi zive dieta,tak som si dala vlozit len 1 embrijko s predlzenou kult 5dni,no a to jedno,ze este necha do druheho dna vyvijat embrilogicka,ze uvidi ako sa bude vyvijat mi trvdila,ani neviem preco ked bolo jednotkove no a do druheho dna uz bolo prezrete ci co uz nemalo ten obal co musi mat,takze zial tak to to dopadlo...

wolfskinka
16. jún 2009

finelka ved to ...

lucim sa idem domov robit debordelizaciu

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
komarik
16. jún 2009

dievčatá ahojte, toto je ako výkrik o pomoc.

Včera som bola u svojho gynekológa s tým že 22.6. ideme na dovolenku a týždeň mi mešká MS. Zobral mi krv a dnes mi volal že je to pozitívne ale veeeeeeeeeeeeeeeľmi nízke hodnoty. Takže mi je jasné že to môže byť aj mimomaternicové tehotenstvo. V piatok o 16.30 mám ísť na kontrolu ale ja to s nervami do piatku nevydržím. Raz mi je do plaču, potom cítim veľkú silu že to zvládnem, potom sa ľutujem že sa tým pádom ruší dovolenka no proste hrôza.

Musela som to niekomu povedať a komu keď nie Vám? 😀 😖 😢 🙄 😅

surviver
16. jún 2009

komarik,čo je jedna zrušeny dovča oproti vytuženemu babetku 😵 Dovoleniek ešte bude.....a s drobcom možno ešte viac žažitkov na tej dovči 😀 Držim palce nech je v piatok všetko O.K.

domika9
16. jún 2009

jej komarik tak to je super žeby další zazrak ? držím palce nech je to ok a nech je to tam kde ma byť 🙂
a presne ako píše surviver kašli na dovolenku ved toto je prednejšie

chorale
16. jún 2009

ahojte,
komárik dlho sa tu neukážeš už po tebe voláme a ty prídeš nakoniec s dobrou správou - no super, nebojkaj sa mysli na to že to vyšlo a že je to super
inak dievčence moje stalo sa vám že po prvej injekcii dekáču ste sa ráno zobudili s ukrutnými bolesťami podbruška a nevládali ste ani chodiť? lebo mne sa to stalo dnes ráno. včera večer prvá štípanda a dnes ráno ukrutné bolesti najprv ma oblievala vara a potom ma zobrala zimnica. po ibuprofene ustúpili bolesti ale stále mám také slabé pobolievanie. volala som aj do heliku a že ak budú bolesti zajtra mam prisť. tak dnes večer budem po druhej štípande zaspávať so strachom čo bude zajtra. a inak prišli mi z genetiky výsledky a sú dobré. taká som šťastná lebo minulý rok som ich mala na hovno.
ale som sa rozpísala.
pozdravujem vás všetky

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surviver
16. jún 2009

chorale ja som pri Decapeptyle nič necitila,dufaj,že to zajtra bude dobre ,ak nie tak v Heliku to hadam vyriešia,može to byt alergicka reakcia,ale možno aj zhoda nejakych inych pričin a zajtra to už može byt ok,držim palce,nech je to len reakcia tvojho tela "na prvu davku" a nech si už rychlo zvykne,že teraz bude mat okrem ineho aj takuto stravu 😉

lucula73
16. jún 2009

ahojte babulky,
konečne som doma,unavená ako pes,idem vás dočítať...

kiara,orsul - stretko može byť v pondelok...inak ak chcete,a kto može aj vo štvrtok a potom zase v pondelok 😉

chorale
16. jún 2009

Ďakujem babule, veď ja som bola tiež z toho prekvapená lebo pri 1IVF som ani nevedela že nejaké injekcie picháme a pri 2IVF hneď pri prvej injekcii toto. v heliku mi povedali že to môže byť reakcia tak dúfam že bude všetko ok.
katarinka kde bývaš či mám k tej štrudli ďalekú cestu. dala by som si.

snecka
16. jún 2009

Ahojte,
no ja mám dnes prvú inj dekáča tiež úspešne za sebou, ale nič mi nebolo, Chorale určite to zajtra bude v poriadku. Si sa pýtala prečo tak skoro na krv, no prešiel týždeň a pol a ja výsledky ešte nemám, takže hádam keď pojdem na OPU už hádam už budú. A mne v Heliku povedali že akceptujú 6 mesiacov staré predoperačné, takže som zatiaľ v kľude.
Inak som bola na seba nesmierne pyšná ako som zvládla injekciu 😅, ešte keby som mala taký pohodový celý deň, moj šef ma tak vytočil, veľmi sme sa pohádali, nepoznávala som sama seba, žeby to tie hormony 🤐 no na dačo sa vyhovoriť musím.
Ciky malá je prenádherná 😵

komarik
16. jún 2009

ďakujem Vám za podporu, hádam to dobre dopadne. Nič iné mi nezostáva len dúfať. Mám teraz dilemu či volať aj Krajkovi alebo Gáťovej. A či dnes alebo zajtra. 😕 😨

chorale a neurobila sa ti aj modrina? Mňa to bolelo keď som si raz trafila cievku ale to sa mi urobila aj obrovská modrina. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre