Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
8. okt 2010

@janicca odfoť toho ducha.........zase prosím....viečkami klipkám !!! 😅 😅 😅

janicca
8. okt 2010

@cikyta je ale len taký dúšik ozaj taký malý sa mi zdá .....ešte tak neteš necháme sa prekvapit 😉 .....a znova sa opakujem jaká hrdinka zo mňa že nestresujem ........... dnes som si minimálne 150 x pozrela cecky že či sa mi farba mení a ten test som pozrela najmenej 200 krát .......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
8. okt 2010

@cikyta aj som skušala ale tam to vobec nie je vidno ........

cikyta
8. okt 2010

@janicca Cecky nekukaj.Ja ich mám stále rovnaké 😝 biele,žilnate a dlhe 😝 ...

Hod to foto 😉 Aj ja idem hodiť výsedok môjho testu. Fotené pred minutkou...

janicca
8. okt 2010

@cikyta no telefonom to absolutne nie je vidno to by bolo zbytočne a fotak mám u segry naozaj to nie moc dobre vidno na tom teste...........tak v pondelok sa predvediem teda ak to bude také naozajstné dvojkoľajnicové 😉 aký test ??? tehuhu ??? 😵 😵 😵 😵 😵 čoooo ??? tak šup sem s ním 😉

cikyta
8. okt 2010

Tak toto výsledok môjho testovania spred dvoch rokov...

cikyta
8. okt 2010

@janicca Asi sadnem na vlak a pridem si ten tvoj test pozrieť osobne ☹ Ja sa tak tešim....toto je lepšie,ako Vianoce !!!! 🙂

janicca
8. okt 2010

@cikyta no čo ti mám na to povedať respektíve napísať........... 😀 😀 😀 😀 😀 a tiež to bol duch ??? 😉

cikyta
8. okt 2010

No fasa.......výsledok môjho testu sa zobudil 🙄

cikyta
8. okt 2010

@janicca hej...9den to bol duch...a 10 sa mi dal odfotiť. 😉

janicca
8. okt 2010

@cikyta že aj ja vravím 😵 😉 😉 no šak trošku vydrž možno to bol len ozaj taký duch .....ja už to nechám na ten pondelok 😉 to su zbytočné nervy 😉 tak sadaj a dojdi !!!! zajtra sa naserinkám a dojdem ja osobne ti ukázať 😉

cikyta
8. okt 2010

@janicca no dojdi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
8. okt 2010

A Kiarka ako? Mala v pláne testíkovať? 😉

janicca
8. okt 2010

@cikyta 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 tak chod si obriadiť toho svojho ducha pampucha 😉

cikyta
8. okt 2010

@janicca nemusím....zase je tvrdý...............(ten duch) 😅

janicca
8. okt 2010

@cikyta dojdem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
8. okt 2010

@cikyta no super ale ty potom zase dnes taháš nočnu ked teraz spí pampuch malý 😉

cikyta
8. okt 2010

@janicca tak veru 🙄 Ale zase netreba ma rozmaznávať nočnými spánkami 😀 😉

cikyta
8. okt 2010

Sa naspím,ked budem na dôchodku 😉 Niekde v nobl penzione-ved nie nadarmo si platím 2.a 3.pilier 😉

janicca
8. okt 2010

@cikyta ja veru s tými piliermi to máš pravdu ja si platím len jeden a budem rada ak bude na ten duchod a nie to ešte na penzion 😀 😀 😀 😀 a s tým spaním schavaľujem šak sa ešte naspíš ked budeš prdkat do hliny 😀 😀 😀

cikyta
8. okt 2010

@janicca 😀

tija28
8. okt 2010

tak dievcence moje, prave sa mi vratil muz z obchodu, som ho poobede vyhnala este do jedneho obchodu s kocikmi, kde bol este kuknut inspiraciu, a nasiel este krajsi a lepsi, takze kupa toho s fotkou, co som vam poslala sa nekona - do dneska sme ho mali rezervnuty, no nevadi - a aj tak som zvedava na ten dalsi, je sice trocha drahsi, no ale vraj lepsi, tak som zvedava, ked chlap vybera, xixi - no toto bude veru dlha cesta za spravnym kocikom - @orsulka - sme mali vybrati ten F4, ale obrazok toho F4R som tam dala hlavne kvoli tej prenosnej taske 😉
@cikyta - tak z tej navstevy je jasne, ze silvinke by sa veru hodil este nejaky ten surodenec, co ty nato mamina ???
@janicca - ved to je super, ked tam mas uz teraz ducha, snad o par mesiac bude vyzerat podobne ako cikytkyn 😉 😉 😉
@kiara15 - ahaaaaaaaa, som nejaka prepracovana dneska - mi to cvaklo az po vysvetleni 😉

chorale1
8. okt 2010

@kafulienka aj vedľa heliosu je penzion volá sa Ľadoveň, a je to aj reštaurácia a výborne a za prijateľné ceny tam varia.čo sa týka ubytovania - ceny neviem.

kafulienka
8. okt 2010

ahojte,

zlate ste,
dakujem velmi pekne za typy na ubytovanie, pomohli ste mi,
🙂

cikyta
8. okt 2010

A tam,kde piše chorale varí moja švagrinka 😉

zlatanka30
8. okt 2010

cikytka ajoj 🙂 🙂

lucula73
8. okt 2010

@tija28 a aký ste nakoniec vybrali?

@janicca veď to je na dobrej ceste,ak máš ducha,veľmi na teba myslím,aj na kiarku,nech tam máte riadne kolajnice 😀
@cikyta mne až zimomriavky nabehli,keď si napíslaa,že hodíš výsledok tvojho testu... 😀

lucula73
8. okt 2010

@zlatanka30 a ty máš čo nové?ako tvoje trojičky? 😉

cikyta
8. okt 2010

@zlatanka30 ahoj!

@lucula73 😀

zlatanka30
8. okt 2010

ajoj.et pravdepodobne v nedelu.mame 1 jednotkove,2 dvojkove.strasne sa bojim,aby prezili.dnes tam volal manzel ja som nemala odvahu.tlak 180/100 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre