Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

petuska123
11. okt 2010

@cikyta tak hned na 1 navsteve mi zoberu krv???a aj muzovi spermie???ci budeme sa len rozpravat .a treba si zobrat aj moj spis od gynciara??

cikyta
11. okt 2010

@petuska123 spis od tvojho gyndoša nemusíš brať,no môžeš...ak máš za sebou nejaké operacie atd...doktorom to len pomôže.No spermoše nám brali hned na 1.návšteve a krv...už si nepamätám...asi tiež hned....

@zlatanka30 ahoj 🙂

cikyta
11. okt 2010

@petuska123 oni vám tam urobia všetky potrebne vyšetrenia-preto velmi spis netreba 😉

zlatanka30
11. okt 2010

cikyta ty by si mohla byt poradkyna ohladom ivf 😀 😀

kiara15
11. okt 2010

No tak babulky vseeeetkym vam dakujem za drzanie palcekov ale sa to aj tak nepodarilo som stoho velmi sklamana za cala som krvacat a aj som si robila test a bol negativny ☹ ☹ neviem co k tomu dodat ☹ mam vas vsetky rada a dakujem za podporu 😢

janicca
11. okt 2010

@kiara15 je mi to veľmi ľuto ja som verila 😢 😢 ....ale netreba zufať ešte máš mrazáčikov tak hlávku hore babula 😵 😵 držkaj sa myslím na teba

kiara15
11. okt 2010

@janicca aj ja som verila a vidis ☹ mraziacikovia su moja posledna nadej 😒

janicca
11. okt 2010

@kiara15 treba veriť že mrazáčikovia čakajú na teba 😵 strašne ti to prajem som myslela že nám to spoločne víde 😔

kiara15
11. okt 2010

@janicca no ved aj ja ale bohuzial ☹ ale aj tak dakujem

tija28
11. okt 2010

@kiara15 - je mi to luto, ze ti to tentoraz nevyslo, ale verim, ze mrazacikovia dorovnaju konecne statistiku uspesnosti, a v buducom roku uz budes tehulkovat jedna radost 😉 😉 😉
@janicca - tebe gratulujem ku krasnym kolajnickam 😉 😉 😉

kiara15
11. okt 2010

@tija28 diky si zlata

tija28
11. okt 2010

@kiara15 - hlavne sa nevzdavaj, a bojuj dalej a ver, ze ti posledni bojovnici budu ti najsilnejsi ......................ved vacsina z nas si tym uz presla a presne vieme, ako sa teraz citis, ale hlavne sme to v kutiku duse ani jedna nevzdali a pekne bojujeme dalej a vidis, ake krasne vysledky tento boj prinasa, tak hlavu hore, utriet slzy a sup do boja 😉 😉 😉

kiara15
11. okt 2010

@tija28 ja viem ze sa musim pozbierat ale vies teraz to strasne boli a neviem ako zareaguje moj manzel ten chudak tomu tak veril vsak aj ja a viem ze uz mam posledne sance a koncim to su posledne pokusy 😒

tija28
11. okt 2010

@kiara15 - ja viem, ze to boli, a takisto viem, ze raz to preboli......a verim, ze to tvoj manzel pochopi - a ved ti je oporou uz par rockov, takze dvaja to rychlejsie zvladnete a o to silnejsi pojdete obaja do toho posledneho uspesneho boja 😉

kiara15
11. okt 2010

@tija28 😉 😉

kuspitka
11. okt 2010

ahojte dievcata.dnes ma moja mala zlu naladu od rana len place,ked nevladzem tak ju dam nech place v postielke.
ja uz neviem co jej je.uz ma 8 zubkov a idu jej ocne asi.

cikyta
11. okt 2010

@kiara15 Kiarka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to neskutočne luto..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ O to viac teraz posielam vela pozitívnej energie tvojim mrazáčikom a obrovsku silu do ich boja ☹

@zlatanka30 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie.......su tu žienky,ktore prešli omnoho viac kadečím,čo ja.A maju niekolkonásobne väčšie skusenosti 😉

@kuspitka ved tá Kamilka ti stále plače 😒

orsulka
11. okt 2010

ahoj ahoj ahoj......

@kiara15 😔 😔 😔 😔 ale bude lepsie uvidiš moje srdiečko !!!!!!!!
@janicca testovala si aj dnes?????? ci????

dievčatka , tak ja vam s radostou oznamujem, že po dnesnom 3D sone sa nam drobckovia krasne ukázali a budeme mat dievčatko a chlapčeka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
vsetko je v poriadku, drobci skoro rovnako važia jeden 709 a druhy 705 g........boli hlavkami uplne pri sebe a tulkali sa k sebe krásne 😵 😵 no na zožratie už teraz 🙂)))

lucula73
11. okt 2010

@orsulka krásne,budete mať párik,len nech pekne rastú ďalej 🙂 a už si to povedala aj svojmu drahému,či..?? 😉

@kiara15 tak toto som nečakala,staršne mi je to ľúto.....ale ja verím,že tí mrazáčikovia to určite zachránia,veď čo by tam robili v tom dusíku? 🙂

zlatanka30
11. okt 2010

orsulka super 🙂 🙂 🙂

zlatanka30
11. okt 2010

a ja vam oznamujem,ze mame jedneho drobceka v brusku. 🙂 🙂 vydrzal len jeden. 🙂 🙂 🙂

orsulka
11. okt 2010

@lucula73
@zlatanka30 dakujem dievčatka.....

@lucula73 drahy tam bol so mnou, doky mu pekne nachystal stoličku tak sme sledovali spolu .-)))

@zlatanka30 ty ako pokracujes srdiečko???? bola si tam EWT v sobotu ci v nedelu?????

kiara15
11. okt 2010

@cikyta dakujem 😢
@lucula73 ved mi uz nic neostava 😒
@orsulka super babuliatkam posielam pusinku 😉

orsulka
11. okt 2010

@kiara15 odovzadane moja......a vážne...hlavu hore....fakt bude lepšie, ver mi!!!!!! 😵 😵 😵

zlatanka30
11. okt 2010

orsulka nie az dnes sme mali et.ten nas doky je poklad ze?? 😉 😉

orsulka
11. okt 2010

@zlatanka30 gratulujem k dorbčeku v brusku...teraz sa naozaj len pekne staraj o ten pokladik..... 🙂 😉 🙂 😉

orsulka
11. okt 2010

@zlatanka30 no ja na neho nemožem povedať krive slovo 😉 😵 😵 preradil ma do rizikovej poradne, do nemocnice, ale stale ma aj tam bude sledovat on...takže ja som dosť spokojna.... 😉 😉

zlatanka30
11. okt 2010

budem sa snazit.mu rozpravam,aky sme mali problem.tak nech si to uvedomi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
11. okt 2010

@orsulka Orsulík !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja sa tak teším !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Priala som ti párik ! 🙂

@zlatanka30 Tak len nech sa drží bojovník.Zvyčajne,ak zostane jeden,bojuje za všetkých,takže má obrovsku silu.Mám vela kamaratiek s posledným embrijkom a bábätkom v náručí.Ved Sisa je z posledného tiež😉

zlatanka30
11. okt 2010

ved ani ja.som mu chcela zavolat.nech sa tesi,ze to mame za sebou 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre