Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
23. okt 2010

@minka051 Taku malú štipôčku 😉

orsulka
23. okt 2010

@cikyta 😵 😵 😵 😵

krasne .-)))))

my sme dnes pobehali trochu po obchodoch a kupili sme drobcom komodku, drahy ju už aj poskaldal, aj som mu asistovala 😉 😉 😉 a tak som ho pustila na basketbal.....len dufam, že zas Prievidza neprehrá.... ☹ ☹ ☹
a este som si ja kupila jednu bielu orchideu a dva vankuse 😉 😉 😉

cikyta
23. okt 2010

@orsulka Takže dneska si si urobila samé "radosti 😉

orsulka
23. okt 2010

@cikyta jo...bolo fajn.... 😉 potom som sla do cukrarne a nakupoila zákusky, uplne boli čerstvučke, a sli sme svokrovcom na obed....boli super langose s bryndzou a syrom......a potom sme si dali tie zákusky......no parada 🙂 🙂
už vam je lepsie moja???????? 😕

cikyta
23. okt 2010

@orsulka No ty sa máš ! 🙂

Lepšie nám ešte neni,no cez den nám klesla horučka,tak aspon to...........i ked sople máme furt. 🙄 A poriadne 😝

orsulka
23. okt 2010

@cikyta ojojooooooooooooooooo.....tak aspon že tá teplota sla dole........ tie sople vedia byt prádne otravne......Sisa to ako znáša??????

janicca
23. okt 2010

ahoj ahoj ahoj dnes akosi nikde nikoho 😝 🙂
@cikyta ty si najsamlepšia spisovateľka básni od teba to je tak od srdiečka 😵 😵 😀
@minka051 teraz už len štastím budeš žiariť veď o to predsa išlo !!! 😵 😵 ta ne ???
@orsulka počítam že komoda už nalpnená malými dupakmi a taký koláč s cukrošky hoci kedy mňam taký krémeš no hned by som si dala 😉

orsulka
23. okt 2010

@cikyta svokra mi dnes oprala prvu tašku veciciek a plienky 🙂))) zajtra požehli.....tak som rada, že to už bude kam ukladať 😉 😉 😉

orsulka
23. okt 2010

@janicca caves tehula 🙂 🙂 🙂 🙂 prave som pisala, že na vecičkách sa pracuje 🙂)))))
mali výborne grilažky, a punčáky uplne šerstvučkeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mňááááááááááám 😉 😉

janicca
23. okt 2010

@orsulka jjj už som postrehla že sa ti už peru a budu aj požehlené super svekruša 🙂

orsulka
23. okt 2010

@janicca jo jo jo...je zlatá....on asa velmi teší na vsetko.....len sem tam by nemusela všetko komentovať..... 😀 😀 😀 ako naprikklad, ako si mam uložiť obyvačku, ako a kam da ť postielky, ake mena vybrať aa podobne 😀 😀 😀 ale tak vydržime..jedným uchom dnu....a....... 😉

janicca
23. okt 2010

@orsulka noooooo ale to je údel nás akože nevestičiek 😀 😀 😀 a tá moja tá zase sa bojí aby jej synáčik nehladoval 😀 😀 😀 a ako sme sa dali do kopi pribral 10 kg 😀 😀 😀 😀 😀 punčáky to ozaj možem ale grilášky zjem ale nemusím .......máš pravdu jedným uchom dnu druhým von ved na koniec oni to vždy myslia len a len dobre 😝

janicca
23. okt 2010

ale tie tt tu na konovi ukazuju o týžden do predu a či sa mýlim ?

minka051
23. okt 2010

@janicca jasne že budem 🙂 🙂

@orsulka ty si nejaká maškrtnica 😀 😀 😀 ja som dnes robila lasagne a jablkový koláčik. A inak celý deň len nahodim pračku a oddychujem, drahý bol na dome boli kopať jamu na akumulačnú nádrž. Tak už prišiel najedol sa a už má hlbokú noc. 😀 No veď nech si len oddýchne. 🙂 No to máš ale šikovnú svokru.U mňa to asi tak nebude zas budem na všetko sama , ale mne to nevadí ja to zvládnem. 🙂

orsulka
23. okt 2010

@janicca ano aj podla mna je to tak...lebo onon to naskukakuje asi od pondelka hned....a ja sa napriklad posuvam až od stredy 😉 😉
ale pekné máš tie tt 😵 😵 😵

orsulka
23. okt 2010

@minka051 caves...no svokra sa v tom vyživa...včera ma zas prisli pozrieť a požehlili vsetko co séom mala v kosíku....inak by to ostalo na draheho.......no....ja nemožem povedať na nich krive slovo vlastne 😉 😉

lucula73
23. okt 2010

kuk 🙂

mňam punčáky,tie zbožnujem...ale nikdy som to nerobila ,len kupované,ale to je jedno 🙂

@orsulka,tak ty máš inú radosť,ti verím....už keď bude kde vecičky ukladať.... 😉

@janicca no my máme svokru o poschodie nižšie a moj mm nepribral nič 😀 ..ale je pravda,že nám svokra nepečie ani nevarí..takže somasi zlá gazdiná a moj mm potom hladuje 😀

orsulka
23. okt 2010

@janicca a inak co povedali v heliose??? tesili sa??? kto ta pozeral????
@lucula73 seeeeeeeeeeeeervus mamca 🙂)))))))))))

janicca
23. okt 2010

@orsulka jasné je fajn že máš taku svekrušu určite sa tešia velmi na babena ked sa narodia aj ja by som radšej taku bralu ako ........radšej to len vybodkujem 😝

lucula73
23. okt 2010

@orsulka a mená čo?už sa niečo rysuje? 😉

inak my sme dnes boli na oslave,synovec mal narodky,aj tortičku sme mali 🙂 ..ale som taká prejedená,že som práve nakladala do práčky veci posediačky 😠 ..nevládzem sa ani zohnúť 😝

janicca
23. okt 2010

@lucula73 ale moj drahý pribral pri mne a najlepšie ked niečo uvarím tak sa opýta či mi to jedol lebo že doma to nechcel ona s ním ako s malým decom čo sa týka jedenie mne to je niekedy až smiešne 😀 😀 a čo robí malý pecník či ako si ho to nazvala 😀 😀 😀 ja neviem ale mne sa zdá ten tvoj krásavec taký pohodáčik 🙂 😵

orsulka
23. okt 2010

@lucula73 😀 😀 😀 😀 😀 že po sediačky 🙂))) som zvedava ako to budš vešať 😀 😀 😀
mena sa tak trochu riskuje...len stále ich je šste nejak vela......hlavne dievčenských...chlapčenske nemáme skoro vobec.....

lucula73
23. okt 2010

@janicca aha...ja som to pochopila,že si ho vykrmila jeho mama... 🙂
a moj peceň chleba 😀 sa tu vála po zemi,aspoň chvílu,už presnoril všetky kúty v obývke,ale nei po štyroch,len sa gúľa 🙂

minka051
23. okt 2010

@orsulka no ja ešte vlastne svokru ani nepoznám. a ani nieje moja svokra lebo sme ešte neni zobratí. No ale drahý už špekuloval kedy to zorganizujeme, ale teraz to bude musieť počkať lebo, všetko naraz sa nedá.
Jja som vlastne svokru ani nikdy nemala ked som bola vydatá. Už nežili ked som sa spoznala z bývalým ex.

orsulka
23. okt 2010

moja svokruša, teiž na začiatku kontrolovala ci pribral, a furt vravela, že ako schudol...a ked zas pribral, tak mu vravela, aby schudol, že ani nebol tučny....... 😀 😀 😀

janicca
23. okt 2010

@orsulka ale hádam sa tešili pravdu poviem ja ked som tam ja som vždy ako vtranze ja neviem čo sam mám v tej rýchlosti pýtať ...pozerala ma Gatová ale že to vyzerá všetko super na dobrej ceste tak som spokojná a snažím sa neriešit že čo by sa mohlo stať ....3.11 ideme na utz a rozlučit sa konečne lebo nemienim plati za tie ich sona ....

minka051
23. okt 2010

@lucula73 tak aspoň nemusíš upratovať 😀 😀 😀

lucula73
23. okt 2010

@orsulka.... 🙂 no budem si to musieť vyložiť na stol a odtiaľ vešať 😀

janicca
23. okt 2010

@lucula73 bože mne sa to tak páči že peceň 😀 😀 😀 😀 segryn krátky sa posuval jednou nožkou akože štvornoškoval a my sme ho volali de pejrak 😀 😀 😀 😀

lucula73
23. okt 2010

@minka051 no ani nebudem,upratoval dnes doobedu mm...raz za čas ho chytí taká mánia... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre