Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
22. dec 2010

dobré ránko dievčence 😉
tak dnešná noc bola ukážková spala som skoro ako babatko 😵 😵 ako som zostala tehu nemožem spávat a potom som z toho dost vyčerpaná a nervozna 🙄
@komarik @orsulka @tija28 tak čo kočeny už odpočitávate ??? nech sa vám darí rok 2011 to istí verím tomu aj ja... 😵 😵 😵
@mzuzka ahoj mamina som rada že si nájdeš čas nás kuknut pri dvoch svištoch sa ani nečudujem ale su ozaj krásni že 10 mesiacov to si si určite do pasu pripísala 😀 😀 😀 ten čas tak letí 😉
@cikyta bratm tak dost že ta musím o priatelstvo žiadat ešte ta musim prosit aby si mi umožnila pristup ku komentárom k tvojím užasnim fotkám 😀 😀 😀
@minka051 moja samozrejme teba neobídem rok 2011 to istí ked to povie Ciky tak to musí byt pravda 😵 😵 😵

orsulka
22. dec 2010

@janicca dobre ranko bambulka......tak som rada, že ste sa pekne vyspali 😵 😵 😵 u nás je to každu noc podobne, v noci sa prebudime, buntošime zo dve hodinky a potom zas zaspime 😀 😀 😀

orsulka
22. dec 2010

Pre všetky Helinky, čakatelky, tehulky aj mamičky a tak isto aj pre celý kolektív Heliosu prajeme prekrásne čarovné Vianoce plné pohody, lásky, porozumenia........mám vas rada!!!!!
😵
😵

Ak láska topí lad čo pani Zima vyčarila,
ak dá človek viac čo v sebe skrýva,
ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz,
padajúce vločky a v detských očkácj je vidieť jas,
tak prišla doba, keď každý ma pre každého pár prívetivých viet,
a nad Vianoce nič krajšieho niet.

krásne Vianoce dievčatkááááá

kiara15
22. dec 2010

Aj ja zelam stastne a vesele vianoce vsetkym a nech sa kazdej splni po com tuzi 😉 🙂

tija28
22. dec 2010

ahojte bambulky 😉 ...sviatky su uz predo dvermi a ja vam takisto vsetkym zelam STASTNE A VESELE 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
22. dec 2010

Tuto pohladničku som poslala do heliosu celému užastnemu zdrav.kolektívu a posielam ju aj vám všetkím mile helinky:

tija28
22. dec 2010

@cikyta - no krasnu si vybrala 😀

lucula73
22. dec 2010

pekný večer

aj my sa pripájame ...želáme všetkým krásne vianoce ,veľa lásky a rodinnej pohodičky 😉

izzie27
22. dec 2010

ahojte aj ja sa pripájam a prajem všetkým krásne, šťastné a pokojné vianočné sviatky a nech ten nasledujúci rok bude pre nás tým naj..... 🙂

majka11
22. dec 2010

Ahojte, aj ja sa pripájam, prajem vám všetkým krásne Vianoce, snažilkám a budúcim mamičkám prajem, aby ten budúci rok bol pre nich najkrajší a najšťastnejší, a všetkým mamičkám, aby mali veľkú radosť zo svojich zlatíčok. Krásne sviatky.

orsulka
23. dec 2010

tak tu je ale tento predvianočný den pekne tichúčko. asi prebiehaju posledne prípravy na zajtrajšie varenie 😉 😉 😉 nákupy awpon na tri dni dopredu a podobne 😀 😀 😀 to my s neslanou dietou to máme jednoduchšie 😀 😀
ja som prave dozdobila stromček, a poobede sa chystame piecť...teda resp. iba jeden zákusok, ale čakam na draheho...on bude makať a ja organizovať......už teraz ma to baví 😀 😀 😀

surviver
23. dec 2010

čaute babulky 🙂

Tak aj ja sa pridavam a prajem vam krasne sviatky,plne pohody a lááásky 🙂 😵 🙂

@orsulka tak Ty sa teda maš 😉 ,až na tu neslanu dietu,tu by som nechcela....tak nech mužiček pekne poslucha 😉

kamka17
23. dec 2010

krásne Vianoce prajeme aj my všetkým helinkám 🙂 🙂 😉

janicca
23. dec 2010

ahojte moje krásne aj ja sa pripájam 😉
Prekrásne Vianoce prajeme Vám,
tiež šťastia v novom roku nech máte,
aby nikto z Vás už nikdy nebol sám,
a všetkým chorobám ľahko odoláte. 😵 😵 😵 😵

komarik
23. dec 2010

Všetkým prajem krásne a pokojné Vianoce prežité v kruhu najbližších....... 😵 😵 😵

cikyta
25. dec 2010

Ahojte helinky............ako sviatkujete? Pochválte sa..... 😉
Dufam,že všetky pekne oddychujete v kruhu svojich najbližších a máte sa výýýýýýýborne 😉

orsulka
25. dec 2010

ahojte

@cikyta ahoj rodinka...tak všetko si zvládla moja????? navariť napiecť, stromcek darceky a tak, a vsetko dopadlo supiš pupiš?????? 😕 😉 😉
tak u nás pohodička, aj včera aj dnes.....darčeky OK....

wolfskinka
25. dec 2010

ahojte

vsetkym krasne vianoce sice trosku oneskorene, ale zase nestihame, Matejko ma zase tie priedusky a zase chodime na inhalacie 2x do dna do nemocnice, dnes sme tam stravili 4 hodiny na detskom stacionari, chudiatko moje tak pritom placka ale musi to byt, je taky uplakany a uboleny a teraz ho este trapime aj s tou vojtovkou, predtym nam povedali ze nemame cvicit teraz povedali ze mame aj ked chodime na inhalacie, tak este 3x do dna cvicime a do toho je cely vyhadzany dostal ekzemik na brusku a chrbatiku tak mazeme smradlavymi mastickami uz tyzden .. no co Vam budem hovorit, dnes este ideme o 19,30 na inhalacie a zajtra o 9,00 ideme k doktorovi na detsky stacionar na kontrolu a potom zase na inhalacie a vecer znova na inhalacie ... tak miesto sviatkovanie behame po spitali ... no len aby sa matej z toho cim skor dostal

cikyta
25. dec 2010

@orsulka Orsulík,pravdu? 😅 Moj "hrdina" by nemohol byť bez domácej majonezy,ktoru musí robiť v zásade on sam,takže....krkolomne ale predsa,varil muž 😀 Ja som chodila len riady umývať 😀

@wolfskinka Bože Wolfi.....to je hrozne,čo všetko sa na Matejka lepí. Chudiatko maličke. Je mi ho hrozne luto 😢 Zelám mu,nech začne Nový rok zdravučký ako repa !!!

orsulka
25. dec 2010

@wolfskinka mooooooooooooja...tak vy teda mate fakt pekne sviatky.......ale naozaj je hlavne aby to drobcovi pomohlo...tak sa držte, a užite si to ako sa len da, co najlepsie....
@cikyta 😀 😀 😀 😀 takže v podstate sip sa tak cionak narobila....ved urcite bolo treba aj čo to pridržať a podobne 😉 😉 😉 a čo Sisa????? ako preživala Ježiska?????

cikyta
25. dec 2010

@orsulka Hej hej 😀 😀 😀 😀 Bolo toho hodne,čo bolo treba pridržať.... 😀 😀 😀 😀 😀 A skoro aj inšie mi hrozilo... 😀 (totižto ked bol na wc a potom ten zápas s toaletným 😀 ...)

lucula73
25. dec 2010

pekný večer 🙂

tak vidím,že ste všetky pekne sviatkovali,u niektorých aj veselo bolo,že ciky 😉

my sme tiež chorí,všetci štyria,niektorí viac,niektorí menej,tak sa kurírujeme 😠

@orsulka vy sa krásne držíte ,že 35tt.....ešte kúštik dobojovať a bude veselo aj u vás 😉

@wolfskinka no chúďam matej,viem si predstaviť..ja len dúfam,že aj my neskončíme podobne,lebo malý mi riadne kašle,raz sme už ležali skrz to v nemocke 😒

tija28
26. dec 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉
@wolfskinka - ja matejkovi, zelam tiez skore uzdravenie, aby ste novy rok zacali v perfektnej forme a uplne zdravucki 😉
@lucula - vy sa tiez rychlo popasujte s chorobou, aby ste tiez ten novy rok zacali bez bacilov 😉
.....................ostatne helinky pekne zdravim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
26. dec 2010

@cikyta dakujeme, no dufam, ze sa da dokopy, dnes nam doktorka na stacionari povedala, ze inhalacie este 4 dni, takze az do silvestra ☹
@orsulka dik pisala som ti aj mail
@tija28 dakujem
@lucula73 dakujem

ale cez to vsetko je matej vo forme, dnes sme jedli prvu mrkvu, moc mu to nebralo, hodil si hracku pod sedacku a vliezol nam v nepozorovanej chvili za nou a zaspriacoval si tam hlavu a ten krik to teda bol iny horor ked som ho tam zbadala

orsulka
27. dec 2010

čavo bambule......tak ako???? kde ste vsetky ha???????? este stále sviatkujete??????? či len prípravy na Silvestra zas???????

komarik
27. dec 2010

ahojte, asi všetky dovolenkujú alebo chodia ešte po návštevách.
Ja som včera mala blbý deň. Melinda tak veľmi kopala že ma to až štípalo tam dole. Dnes idem k lekárovi na kontrolu tak mu to poviem. Normálne som si včera myslela že budem rodiť. Večer sa ale upokojila a celú noc prespala. Čím viac sa to blíži tým väčší strach mám či sa zvládnem o ňu starať. Aj ostatné majú také pocity?
@orsulka, ležkala si poctivo? Ale asi áno keď ste ešte 3v1.
@tija28,a ty ako? Stále čakám keď nás prekvapíš
@wolfskinka, držkajte sa. Málý si chudák toho vytrpí...

tija28
27. dec 2010

ahojte 😉 😉 😉 .....................tak ja uz som dosviatkovana a poriadne prejedena 😀 😀 😀 ...................teraz sa chystam este na jedno vysetrenie kvoli tej sekcii a zajtra nas caka poradna, tak som zvedava, aky termin nam da doky 😉 😉 😉 ..........ja som si cez tychto par dni konecne poupratovala, co sa dalo a som spokojna, ze sme to nakoniec vsetko stihli pripravit pre maleho, aby dosiel uz pekne do noveho 🙂 🙂 🙂
@komarik - istotne si len melinda povedala, ze si troska zatancuje a zabavi sa, ked uz su tie sviatky 😉 ...........ja nemam take pocity z vychovy ako ty, ale mna zas prepada totalny strach z porodu, ci to prezijem a tak 😕 😕 😕

komarik
27. dec 2010

@tija28, aj z pôrodu mám veľký strach ale ešte väčší z kojenia a z toho že budem nervózna z nevyspatia. A keď nerváčim tak neviem triezvo uvažovať a stresujem

tija28
27. dec 2010

............................tak ja uz som aj naspat z vysetrenia 😉
@komarik - hlavne to musime uz nejako zvladnut, ked sme to dotiahli tak daleko 😉 dufam, ze ta melinda necha pekne pospat, ved ona je istotne dobrucka 😉 😉 😉 ...............ja sa nevyspatia nebojim, ale kojenia tiez veru ano 😉 .........no a pockaj, zachvilu budeme mat zase nove a nove obavy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........ale ved my sme silne bojovnicky, no nie ? (teda az na ten porod) 😉

kamka17
27. dec 2010

pekný deň prajem všetkým 😎 😎 dnes sme sa konečne aj vonku dostali, lebo včera sme si našli na kočíku defekt, tak som mala nervy tu zavretá v byte...ale už je dobre, kočík opravený 🙂 🙂
@tija28
@komarik len sa vy moje dopredu ničoho nestrachujte, všetko zvládnete ľavou zadnou, ani vám to nepríde, že niečo neviete alebo že sa neviete postarať...ono to príde všetko automaticky...len je dôležité, aby drobčekovia boli zdravučkí a dobrí a o ostatné sa predsa postará príroda v rámci materinského citu...tiež som tomu neverila ale funguje to 😉 😉
tak vám držím palce a prajem veľa sily do tých posledných tehu dní a týždňov 😉 😉
@wolfskinka bože môj, ten Matejko si toho fakt odžije až až, ale verím, že sa čo najskôr dá všetko do poriadku 😉 a bude už len zdravučký si užívať a bude ti robiť stres pod gaučom a podobne 😀 😅 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre