Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
2. júl 2009

kamka 😀 ja byvam pod Tatrami z okna v kuchyni pozeram do Tatier takže leto u nas trva kratšie ako by som chcela 😀
dnes u nas leje ako z krhle a to malo byť už pekne tak je to o ničom ja milujem slnko vodu (to bude asi tým že som rak) ale takto je to hruza ani ísť von ani nič 😒

orsulka
2. júl 2009

ahojček domika.......ale myslim, že na 11 DC ja 10 mm super.....ja som jed ethynolestradiol na podporu sliznice maternice pred KET...a na 13 DC som ju mala 14mm

wolfskinka
2. júl 2009

ale podla mna orsulke pasuju tie kucerky

domika9
2. júl 2009

hm tak to asi bude celkom fajn tak od príchodu mršky budem zase podctivo chrumať 🙂
teraz som sa vykašlala aj na všetky vytaminy ked viem že nič z toho nebude lebo tolko b-ečka som do seba džgala že až aspon do mrchy si dam pauzu apotom ich budem zase hltať

domika9
2. júl 2009

si pripadam ako stara mater ked sa pozriem čo všetko užívam - ako myslím počet liečikov takto beriem len na šž

domika9
2. júl 2009

hej kofi ta kde ste ušli 😀

orsulka
2. júl 2009

ta u som...🙂

domika9
2. júl 2009

ešte že tak 😀

domika9
2. júl 2009

ešte si v praci?

orsulka
2. júl 2009

neboj...a nezdrhnem ani na obed.... 😀 😀 nemám...
ty si kde....v robote??????

lucula73
2. júl 2009

domika ahoj - myslím že tých 10 mm je super....ja som mávala v druhej fáze cyklu okolo 10 mm a doki vravel,že to je dobre,takže tebe ešte sliznica po ovulke určite porastie. 😉

orsulka
2. júl 2009

lucula...pozivne spravicky....ani tu nepršalo aj slnko zasek svieti 🙂)))))))))))

wolfskinka
2. júl 2009

aj ja som tu ... ja este 1 hodinu a 42 minut a idem domov huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

orsulka
2. júl 2009

aj jaaaaaaaaaaaa....aj jaaaaaaaaaaaaaa....aj jaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!! 😉 😉 😉

lucula73
2. júl 2009

orsul - ja len pravdu,nič viac 😀 a pečiem si kuracie stehienka s novými zemiačkami na obed,lebo by som umrela od hladu...musela som sa prekonať a dačo vymyslieť,lebo potom chodím do baru na maškrty 😝

wolfskinka
2. júl 2009

a to so mnou tu akoze uz nikto nekomunikuje ????

domika9
2. júl 2009

no ja mam dovolenku ešte aj buduci týžden takže vegetím a o obed sa neboj ja ti pošlem robím živansku
ahoj lucul tak to je dobre aj som si myslela že ta vystelka by mohla byť ok pred tym ked som tam bola tak som mala 6 mm ale neviem ktory den cyklu to bolo ale aspon som spokojnejšia ale mm mi začal tie papričky jesť tak pokial ja dostanem mršku tak si pojdem kupiť aj nove 😀 a že prečo len po jednej jem že to nič nieje že mam zjesť aj 4 no dik neprosím 🙂 stači jedna denne

lucula73
2. júl 2009

wolfi čo moja?je ti smutno?ja som tu,len odbieham....tri krát na wcko a raz do kuchyne 😉

domika9
2. júl 2009

wolfi ako že nikto ? ta čo sme vzuch 😀

domika9
2. júl 2009

jaj už sa teším na obed ešte trošíčku a idem baštiť 😝

domika9
2. júl 2009

lucul je ti blivno?

lucula73
2. júl 2009

domika teraz už celkom ok,najhoršie je to doobedu a nesmeim byť hladná...
a ako dovolenkuješ?len tak domka?

wolfskinka
2. júl 2009

lucul hej je mi smutno budem tu az v pondelok

uz mam asi cestovnu horucku ci co , uz nech sedim v aute a vyrazime

lucula73
2. júl 2009

wolfi a ked idete?niečo mi ušlo? 😕

orsulka
2. júl 2009

a kam to idete wolfi????????????

orsulka
2. júl 2009

lucula...len ako možes doobeda jest, ked spiš???? 😀 😀 😀 😀 😀 tak si nastav budik...napapaj sa...a spi dalej 😉

lucula73
2. júl 2009

orsul - svatá pravda- ale keď spím,nemusím jesť 😀 veď budem ako sud zachvílu... ☹

lucula73
2. júl 2009

a kedy dnes mzuzka cestuje?možno sa večer ozve,ak už bude tam...

orsulka
2. júl 2009

mzuzka ide az večernym letom z BA....o 16,00 ide vlakom z PD do BA......takže najskor zajtra sa pripoji..... 😉

hovorila si s Kiarou??????

lucula73
2. júl 2009

nehovorila zatiaľ,ona sa ozve až večer,lebo večer má zadarmo,aj ja až večer,tak potom pokecáme....dúfam,že sa ozve sľúbila mi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre