Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
17. júl 2009

kamka, orsul nazdárek 😵

komarik
17. júl 2009

ozaj včera som sa donútila vypiť aspoň 1l vody ale večer som to aj poctivo vyvracala aj s červeným melónom. Poviem vám že červený melón už asi nebudem jesť brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

orsulka
17. júl 2009

komarik.......no ale to nevypi naraz ten liter 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ved aj ja už čakám na najnovšie info.....aj mzuzka sa este neohlasila z nočnej......asi chudatko dospava ten včerajsi den B.... 😉

komarik
17. júl 2009

skúsim ešte nakuknúť neskôr, dúfam že už budú nejaké novinky.

lucula73
17. júl 2009

ahojte babulky,

my sme doma už dávno,ale som varila obed..

takže v Helíku sme pochodili dobre,malé rastie,malo 24 mm...tak som veľmi rada,sme sa aj nasmiali,lebo doki vraví,že aké je veľké a ja že to po ocinovi,ten stál dokimu za chrbtom,tak sme sa zasmiali,že veď má byť po kom... 😀

janulu som stretla,ale my sme už 7.05 odchádzali,oni akurát prišli...tak neviem,hádam sa ozve....

no a bola som ešte na krv u mojho doktora...a tá čierna sestrička / prievidžanky od hudeca vedia/ mi dnes na 4 razy nebola schopná odobrať krv,normálne z nej tieklo asi od nervov...tak na 5.pokus mi tú krv zobrala Mífková,zlatá to žena,ešte mi aj napiť dali,aj cukrík,lebo videli,že mám dosť,mne zle už od rána a to som nalačno obišla Martin,aby som mohla na tie odbery potom...tak mám zážitok.. 😝

orsulka
17. júl 2009

luculka.......vyýborne moja,výborne...robiš nám radosť 🙂)))) a čo tá "čierna " sestrička....nemala svoj den???? 😀 😀 😀
Mifkova je super !!!!!! to už ja ale, aby si sama doktorka odoberala krv 😀 😀 😀

no nič doteraz sme sa vyhovárali na krízu, a teraz na teplo 😀 😀 😀

tija28
17. júl 2009

ahojte bambulky................................tak my sme mali par dni navstevu, tak som nestihala konikovat 😝 no ale uz som pri vas 🙂 🙂 🙂

inak dnes mam fakt divny den..............najskor moj nevlastny synator vytopil kupelku s wc-kom, lebo si pral tricko a zabudol vypnut vodu - no comment, a potom sa stala jedna nehoda jednej znamej, tak som hned volala zachranku, takze som taka bez nalady dneska..................a s mojim sa len stale teraz poslednu dobu hadame kvoli krize, a tak..............no co viac si mozem priat ??? 😀 😀 😀

katarina - gratulujeeeeeeeeeem k tehotenstvu 😉

chorale - pekne opatruj drobceka ............drz sa 😉

mzuzka - ja verim, ze si tehotna - istotne - a pekne dvojtehotna ................... 🙂

....................................ja zatial cakam a cakam a cakam na mrchu a ona nechodi, dneska som 32DC.....to je moj rekord v cakani, lebo mavam kratky cyklus - tak maximalne 28 dnovy............a robila som si zo zvedavosti aj dva testy, ale negativne 😉............aj som bola v teplej vode, aj pila hnusne cervene vino, a nic...........a to mame ist uz buduci tyzden na splav - no ked sa dari, tak sa dari - fasa 😎 😎 😎..........teraz vobec netusim, co mam robit, ked mi mrcha vobec nechce prist - poradte prosimmmmmmmmmm 😉 😉 😉

cikyta
17. júl 2009

Ahojte snažilky+tehulky! Ozýva sa mama!
No,Orsulík môj...nestíham ani fň !
😀
Som sama a malá si vyžaduje pozornosť.To je ťažko,ked ku nám nechodia žiadni surodenci,tety,ujovia,starý rodičia. 😔 Dnes mi na 5 minut pred obchodom strážila malú náhodná okoloiduca kamoška.Celých 5 minut prerevala hned , ako sa jej kamoška prihovorila.Toto si proste nesmu cudzí ludia dovoliť-prihovárať sa.Má 3 mesiace a už je to mamin cecok 😠
Som zvedavá,ako zareaguje dnes po týždni na ocka. 😖
Má bolavu prdelku,tak som ju nechala luftovať na postielke ALA Eva z raja.No či sa mi tam hned nepoliapala ako fuxo? A keby len to.Pokopkala si v "tom" aj nožičkami a rozfrkala o okolo seba! Potom som ju preložila na pult,riadne umyla a ked som jej išla zapnuť plienku...spustila na mna priam Niagarske vodopády!
Tak som ju obliekla do čisteho bodynka a utekala tie kakanice+cikanice namočiť.Kým som sa vrátila,stihla sa celá zagckať až po pupok! No coment.......... 🙄
No,teraz chvílu spinká,tak sa idem pokusiť uvariť aspon polievku.Ak sa mi to podarí,volajte ma pani Macher! 😀

cikyta
17. júl 2009

Lucul-CMUK a gratulujem k "valibucikovi".Len pekne raste (či jak sa to píše? 😅 )a budte zdravučkí....

cikyta
17. júl 2009

Ozaj.A pred tým obchodom bol taký opilec a ked malá revala,on hovorí:
-Treba jej dať po riti !
A ja že:
-Tebe,po prašine !!! 😠

cikyta
17. júl 2009

Tija-ja čítam,že si mala divný "sen". A to bol divný "den".No tak to máš ozaj tiež parádne zaujímave dnes 😒

lucula73
17. júl 2009

ciky ďakujem,...inak to máš fakt veselé.....no hádam už dogrckala a dokakala a bude len pekne spinkať,pani Machrová 😀

moja dcéra má 39 teplotu,včera boli v novákoch sa kúpať,no paráda,dúfam že to od nej nechytím,lebo som v prdeli... ☹

tija,orsul - ahojte 🙂

orsulka
17. júl 2009

cikyta........... 😀 😀 😀 😀 😀 tak z teba je už aj bitkárka....... 😀 😀 😀

ale pobavila si ma...len pekne funguj okolo Sisi......ved hádam i necakala že to bude ako med lízať 🙂)))))

tijuska.....mojko...nejako to preži dnes...... a hlavne v zdravi...... ak sa bude dat.....
tak niečo na tu tvoju mrchu neviem.........možno zázracne kvvapky od wolfi...... 😉

orsulka
17. júl 2009

lucula......ved bolo krasne a teplo...to preco ma teplotu?????? čo je voda studena, ci co???????
a tak moja...rusku na usta...bud tebe alebo malej.....a tak treba fungovat... 🙂 😉

tija28
17. júl 2009

lucul - ahoj 😉 citam, ze Ty uz mas velikeho drobceka........no po kom len to dite take vysoke bude, haaaa??? 🙂

zdravim aj pani MACHER !!!!! 😀 😀 😀

orsulka
17. júl 2009

cikytka....hahahahahaha...ja nemožem...ja už si ťa hned predstavujem pred tym obchodom ako mu to hovoriš!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tija28
17. júl 2009

orsul - ahooooooj 😉 ...........................kvapky ? zazracne ??? 😀

wolfi - kde sa zasivas !!!! 😉 😉 😉

orsulka
17. júl 2009

tijus...no joo... 😀 😀 😀 ved to má od toho zázračneho deduška.... 😀 😀 😀

inak neviem kde wolfi zaliezla!!!!!!!!! už musi byt po obede....aj keby mala zas ovocný den...... 😉

tija28
17. júl 2009

orsul - no podla mna uz je tak vypotena, ze uz nevladze ani tukat do klavesnice 😉

..........inak som uplne zabudla podotknut, ze dneska som vstavala dobrovolne uz o 7.00 a isla som si obriadit moju zahradku, posadit este redkvicky a moj milovany hrach, kym tam bol tien.............som ja ale sikovnica, co ??? len skoda, ze to nikto nevidi, kto by ma pochvalil 😀 😀 😀

orsulka
17. júl 2009

tijuš...ja ťa chválim...ty si super gazdinka!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 len teraz to budes musiet takto po ranu aj polievat a trhať burinku.....v skratke...kto nemá robotu ten si nájde 😀 😀 😀

tija28
17. júl 2009

orsul - dakujemko za pochvalu...........uz som ju normalne potrebovala 😀 😀 😀

orsulka
17. júl 2009

tijuš...ved to každy občas potrebuje....hlavne ked nase polovičky doma, už beru niektore veci ako samozrejmosť.......
ale ty si fakt šikovná baba!!!! 😉

orsulka
17. júl 2009

lucula...a čo si varila...potrebujem ispiraciu na nedelu......... ☹

tija28
17. júl 2009

orsul - tak veru, tak, tak...........a ved aj Ty si sikovnica sikovna pracovita, sportovita 😀 a ozaj, zumba ako ??? 😀

wolfskinka
17. júl 2009

tijka nezasivam sa bola som na obede

tak som sa konecne dovolala nasemu zlatemu doktorovi krajkovicovi , takze dalsi cyklus frcim na clostilbegyte a ked nic hned ten dalsi IVF ... tak som rada, len aby vsetko bolo ok

tija28
17. júl 2009

wolfi - a aky bol obedik ???? len mi pekne urob chute, lebo ja mam dneska dietuuuuu 😉 ............no Tebe sa to pekne pohlo vpred - k uspesnemu tehulkovaniu 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
17. júl 2009

no nic moc kuracie maso v omacke a k tomu kolienka

no pohlo ako pohlo ... teraz frcim na antibiotikach este mesiac, tak mame zakazane povolene az od 15.8.a to by som mala maty prvy den mrchy ... tak uvidime a potom budem frcat dalsi cykllus clostilbegyt, utrogestan, pregnyl a ak nic tak potom klasika IVF

orsulka
17. júl 2009

tijua...zumbra...ok.....tae-bo...dobre...ale BOSU.....tak to je bomba...to ma zatial najviac bavi 🙂)))))))

wolfiiiiiiiiii.....super zlatko.....tešim sa , že to vyslo......mas aj recept??????

tija28
17. júl 2009

wolfi - mnaaaaammmm 😀 ........tak snad sa Ti to zadari aj bez toho ivf-ka teraz, sak uz by bolo aj na case, ze ? 😉

orsul - no Ty si ina cviciaca masina 😀 😀 😀

wolfskinka
17. júl 2009

nie buduci tyzden tam pon pojde muz ked bude mat cestu cez martin, dnes mam 3dc ... takze mas este 25 dni cas kedy mi zacne dalsi cyklus 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre