Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
31. júl 2009

nie len jeden 🙂 ale hlavne že je
ked nič tak ešte jeden cyklus clostil
a na akom aute si bola ? špz ste mali PD? lebo take som tam ani nevidela my sme parkovali rovno pod oknom čakarne

kiara15
31. júl 2009

aj tak supeer tak zachvilu idete na to 😉 tak som si aj vsimla PP nebolo bordove?

domika9
31. júl 2009

nie čierne

kiara15
31. júl 2009

alebo to bolo cierne ale viem ze bolo pod oknami my sme parkovali az pri tom penzione take bledo modre dejvo

domika9
31. júl 2009

škoda že sme sa nestretli ☹
ale zato budeme spolu tehulkovať 🙂
ty ideš kedy cca na odber

kiara15
31. júl 2009

asi tak 10.8.to tak vyzera 🙂

domika9
31. júl 2009

jaj tak tam som až nepozerala ja len po tom parkovisku pred helikom tak isto sme sa minuli škoda ale nabuduce to bude tutofffka 😉
a možno si sa chystala v kabínke ked som ja bola dnu

domika9
31. júl 2009

ja som mala oblečeny taky zeleno -žlty karovany top tak možno podla toho by si ma mohla zazrieť ale isto som všade pozerala či ťa neuvidím aj za dvere či si sa neschovala 😀

kiara15
31. júl 2009

nie ja som az z krvy isla na sono a to som tam cakala dost ja som stala na boku a ty si bola dnu urcite.
a veru na buduce to bude len sono na mimco jedna aj druha 😉

domika9
31. júl 2009

prave som to chcela napísať že ked pojdeme na sono ked sa nam už budu ratať tt tak že sa istotne stretneme 🙂

kiara15
31. júl 2009

no taku som tam nevidela a ja som mala kremove tristvrtove gate a tricko kremovo hnede a drdol 🙂

domika9
31. júl 2009

tak tiež som ťa isto ani nezazrela ☹ tak zase nabuduce 🙂

lucula73
31. júl 2009

domika ahoj
no vidíš,akého fešáka tam máš,ešte podrastie a máte pekný víkend s mm 😉
a vy sa asi s kiarou nestretnete...to sa musíte deň vopred dohodnúť,čo si oblečiete,aby ste sa spoznali..

domika9
31. júl 2009

ale ved ja som ešte včera večer čumela janulke do albumu aby som pozrela fotky z ich stretka a aby som kiaru spoznala a takto sme sa minuli - no čo narobíme musíme si počkať na další termín 🙂
a ty ako lucul ešte chodíš do heliosu aleb ťa už dali k obvodnej gynek

lucula73
31. júl 2009

domika chodím aj obvodnému aj do helíka som ešte objednaná,na morfologický ultrazvuk v 13tt.na vývojové chyby...síce si to zaplatím,ale ak to bude negat. tak by som nešla potom na odber plodovej vody,kvoli veku...

komarik
31. júl 2009

lucul a to si sa tam sama objednala? Ja by som to tiež chcela. A koľko sa za to platí a ako to prebieha?

komarik
31. júl 2009

Práve mi baby v inom fóre vysvetľovali že by som mala mať v pase 11tt a od zajtra 12tt. Som z toho nejak mimo.

domika9
31. júl 2009

komarik kedy si mala prvy den poslednej menštruacie tak to je cečiatok tehotenstva tak sa to rata takže ked si v skutočnosti tehotna napr 8 týždnov tak sa ti rada 10tt -nepozerajuc sa na to kedy si mala ovulaciu

domika9
31. júl 2009

komarik tu si tovyrataš uplne presne aj si potommožeš pozrieť ako približne v ktorom tt vyzera tvoje babo http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=9

lucula73
31. júl 2009

komarik napísala som ti v tej téme o tých tt....mne nabieha nový tt vždy v pondelok...

lucula73
31. júl 2009

komarik objednala som sa ešte pred tromi týždňami...platí sa za sono 500 sk a za krv tuším 300,no neviem,či som ton nedoplietla,však uvidím...

tija28
31. júl 2009

dobry podvecer bambulky 😀 😀 😀 .........tak ja som bola dneska na kupku v TN, som sa vyvalovala ako tulen na slnku, ale nie je to na mne zatial vobec vidiet - zase ma to slnko pekne obchadzalo 😎 😎 😎

orsul - tak s Tebou by som sobotu veru hned menila..............my budeme zase grilovat, ale ja mam taku chut sa ist niekam vysantit, jooooooj, tak Ti zavidim 😉

domika - tak to mas krasnucke vajko, teraz sa uz len pekne snazilkujte k nemu dostat silneho bojovnika a sup a cary-mary fuk a nech je z Teba dalsia tehulka 🙂

kiarka - Ty si sa nam pekne rozbehla s folikmi..........len tak dalej 😉

mzuzka, komarik, lucula, chorale - len pekne grckajte tehulky, ved po tom ste cele tie roky tak velmi tuzili...........aj ja chcem 😉

kamka, wolfi - cavecte zilincanky 😉 .........ozaj a co je s tinkazou ? uz tu velmi dlho nebola, normalne mi chyba 😉 tak ju prosim pozdravte odo mna, ked s nou budete 😉

vsetky ostatne pekne zdravim 😉 a krasny teplucky vikendik zelam 😉

lucula73
31. júl 2009

tijka ahoj,aj ja som sa vyvalovala ako tulen ale na gauči... 😉 a neboj,aj na teba dojde s tým grckaním...nič príjemné....

a neviete čo je s cikytkou?dlho sa neukázala 😒

komarik
31. júl 2009

Domika dík - podľa toho som 11+6tt a v pase by som mala mať 12tt. Poslednú MS som mala od 9.5.-13.5. Písali tam že už by som mala mať malé bruško ale ja nič nemám. Dosť som z toho na mraky.

tija28
31. júl 2009

lucul - caves 😉 keby som vedela, ze ma slnko vobec nechyti, tak lezim aj ja dneska na gauci 😀 😀 😀 a aspon som mohla kukat telku 😉

komarik
31. júl 2009

lucul, tebe napíšem IP.

domika9
31. júl 2009

neboj komarik niekomu bruško vyskočí hned a inej zase trošku neskor ved niekroe žienky maju na konci tehotenstva menšie brucho akoja po lepšom obede 😀
neboj ved to je u každej individualne počkaj 2-3 týždne a pojdeš kupiť tehotenske nohavice že sa do ničoho nezmestíš 😉

chorale
31. júl 2009

lucul a čo tým všetko dokážu zistiť, uveď ma prosím trošku do obrazu.

mzuzka
1. aug 2009

pekne vikendove ranko a aj dnik.

domika caka vas krasny vikend ,tak tfuj tfuj

komarik, ja ked som sa prvy raz vydavala, bola som tehu na zaciatku 5 mesiaca a nikto to ani netusil. brucho som mala skoro ploche. pri dcere som za cele tehu pribrala niakych 7kg max. mala sa narodila a do 1mesiaca som znova nosila detske rifle 😀

lucul drzim palecky na scan, nech vsetko dopadne super (preco by nemalo, ze?) tu to robia bezne, amniocentezu robia iba vo velmi nutnych pripadoch.

tijus kasli na slnko, hlavne ze ta chyti manzel, keby nie on, to by bola vacsia tragedia 😅

orsulka
1. aug 2009

zdravim bambule..... 🙂 po prechodi pol okresu od siedmej rana hlasim, že uhorky som nezohnala, a tak sa zavaranie presuva na utorok...!!!!!! do prdele!!!!!!!!.........aaaale čo už, hlavne že budu.... 🙂
tak som sa pustila do upratovania, a už je hotovo, aj polievočka uvarena....

tijuska.....večer dobehni kludne, to jedno miestečko by som určite nasla na tej kubanskej noci......možes u mna prespat a zajtra sa ratis...hmmmm????????? 😉

mzuzka....posluchas?????????????????? 😉 😉 😉

domika...gratulujem..........a užite si vikendik -)))))))))))))))))) a inak pekne ste sa s Kiarkou asi pominali v tých "obroských" pristoroch Heliku 😀 😀 😀 😀 😀 kiari, kedy mas dalsiu kontolu??? v nedelu alebo až v pondelok????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre