Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
4. aug 2009

kiari...myslim na teba dnes 🙂)))))))))) a kto je este v Heliku?????????????? priznajte sa, dobrovolne....lebo určim !! 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
4. aug 2009

orsulik ahoj ... tu som varila som si kavu a mam nemcinu o 7.30 ☹

lucula73
4. aug 2009

dobré ránko 😉

vidím,že niektorí tú nemožu spávať.....že oršul...dnes ťa čakajú uhorečky? 😕

wolfi guten morgen ...wie geht es ihnen??? 😀

orsulka
4. aug 2009

luculka...ahoj moja..... tak ani dnes nie, tak až vo stvrtok.....dnes sice priniesol, ale take vačšie a chcela som menšie.......takže sme sa dohodli na utorok....a tak stále verim, že ich tento rok aj zvarim 😀 😀 😀

mám fofry a mesačnu uzavierku, neviem ako budem dnes stihat pisat a citať..... ☹

wolfi...danke shon ....gut..... 😉 aber ich mus viel arbait 😠 😠

lucula73
4. aug 2009

orsul - no keď budeš toľko vyberať,tak ich veru nezavaríš ani do vianoc........... 😉

orsulka
4. aug 2009

lucul...ja viem.......ale tieto fakt boli fakt take......hmmmmmm........no povedal, že v ten stvrtok budu mensie..... este pockam dva dni.....a ti už bude aj drahy doma, tak popracujeme spolocne....

iank sorry, že vam keacam do nemeckej konverzacie s wolfi...som sa nejak omylila 🙂))))))

lucula73
4. aug 2009

orsul - len si pokecaj s wolfi...ja si toho tak veľa nepamätám..1O rokov som nemčinu nepotrebovala...ale vedela som dobre.... 😒

kiarka ako úrodička????

mzuzka - inak na teba myslím vo dne v noci...už sa neviem dočkať na tých tvojich svištíkov.....

mzuzka
4. aug 2009

ahojteee. lucul len aby ich tam naozaj nebolo viac ako treba, ked na ne vsetky takto v myslienkach vplyvame 😀 😀

tak ma napada,co je so zbinkou, s jej dvojickami zazracnymi 🙂

orsul, ja som ti vravela, kup v tescu, a ty nie, ja mam vela roboty, chcem este viac 😀 😀

baby ja sa tu tak nudim, uz ma mrlle zeru. nemozem sa ani vychytit po obchodoch, nase auto sa neodvazim soferovat a sadnut do metra kde na mna ciha swina chripka v podobe milion ludi nechcem. takze tu sedim kym chlapi spia, ako taka drbosova sirota.

lucula73
4. aug 2009

zuzi a dokedy plánuješ byť PN?či nevieš ešte....
choď sa aspoň vonku prejsť....nie medzi ľudí veľmi.....

wolfskinka
4. aug 2009

lucula ... only for you, prijemnu zabavu ....

😀 😀 😀 😀
mir geht sehr schlecht, ich habe meines auto vor dem Firma geparkt und ich habe die Bremse gezudrehen und meines auto hat weg gefahrt dann habe ich die Kafee gefergosst.

orsulka ... du wirdst mir fehlen

a dnes uz nevypotim z nemciny nic ... dost bolo rozkose uz som sa strapnila dost

kiarka drz sa ....

mzuzka
4. aug 2009

neviem, uvidim ,ale uz by som sla do roboty. doma ma certi beru. uvidim zajtra na sone, potom idem mojej. ak bude vsetko v poriadku, tak mozno skusim ist od nedele do roboty. na tyzden a potom mam skoro 3tyzdne dovolenku.

len ma se...e to spinenie. v sobotu boli 2tyzdne, som uz z toho nervozna.

idem asi zobudit emana a aspon do potravin, kym su vsetci v robote a v posteliach.

mzuzka
4. aug 2009

lucka a tebe je ako? uz je to lepsie? uz ti nebyva tak zle?

wolfskinka
4. aug 2009

mzuzka zajtra mas velky den drzim palceky

mia1983
autor
4. aug 2009

Dobré ránko Heliosáčky, tak ja už od včera zarezávam v práci konečne. Dala som sa vypísať z PN aj keď doktorka moc nechcela ale doma mi už bolo veľmi dlho. Uvidím ako to pôjde v práci a ak by niečo šup šup späť na PN. 🙂 Pekný dník všetkým 😀

mzuzka
4. aug 2009

ahoj mia, prekrasne cisielko v pase. ty uz si krasne za vodou, ja uz tiez chcem 😒

mia1983
autor
4. aug 2009

ahoj mzuzka no je to ťažké teda bolo ale verím, že to najhoršie mám už za sebou. Dlho som len ležkala a bála som sa či bude všetko o.k. A ty si po nejakom zákroku momentálne, nestíham čítať lebo tu toľko píšete že až 🙂

lucula73
4. aug 2009

mia ahojček.....aj mňa žerú mrle doma...ale doki ma včera nechcel ešte vypísať...tak august ešte asi odmarodim a tiež by som šla najradšej do práce....

zuzka ja celkom ok...napíšem ti IP

lucula73
4. aug 2009

wolfi - teba už trápiť nebudeme ale pochopila som,jupí...nemám celkom prázdnu hlavu 😉

kiara15
4. aug 2009

pekny den vsetkym tak uz som tu zatial vsetko ok aspon mi tak povedala Gatova vyzera byt ich mozno viac ako pred tym ale este uvidim ked budu krvne vysledky 😉

mzuzi IP

orsul wolfi lucul diky za podporu vsak som isla taka ci vsetko bude ok ale bolo 😝

wolfskinka
4. aug 2009

lucula co hovoris na moju ubohu nemcinu ?

orsulka
4. aug 2009

ahojte mia a mzuzka.........mia, tak v praci bude trosku odreagovania, a ved ako pises....keby daco...PN!!! 😀 😀

mzuzka...kup aj mne niečo na ranajky......dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 😉

mzuzka
4. aug 2009

kiarka, nezlosti ma s tym ci bude a bla bla. BUDE!! jasne? od zaciatku po koniec, sme sa niako dohodli, Lucka pekne posluchla, otehu aj bez IVF, ja sa tiez drzim ,tak ty si proste na rade. co by nemalo byt? pekne pestuj vajka, a nepochybuj 😎

mia1983
autor
4. aug 2009

ahoj lucula a máš aj nejaké problémy?? Vlastne ja zajtra začínam 15tt takže zhruba asi tak vypisujú do práce po tom najobávanejšom období ale všade píšu, že tento druhý trimester by mal byť o.k. a ani si nevieš predstaviť aká je to zmena byť zase v práci 🙂 Ja už ani lieky od nedele neberiem žiadne konečne ten utroš mi už teda išiel riadne na nervy 😠

wolfskinka
4. aug 2009

kiara potesila si ma a kolko ich je ?

chorale
4. aug 2009

mzuzka aj ja sa miestami nudím, ty máš doma aspoň chlapov ale ja nikoho a tak si musím postačiť sama. ale radšej doma nech je všetko v poriadku.

orsulka
4. aug 2009

kiari...no vyborne mamča!!!!!!! vsetko ide ako ma......tak sa nenervuj,cobre??? posluchaj mzuzku.....lebo ked dojde, tak dostanes po riti 😀 😀 😀

lucula a kontorla dopadla dobre?????? len pekne oddychuj este, ked povedal doma...tak doma......a už más aspon tie vychádzky nejak lepsie napisane??????

wolfskinka
4. aug 2009

orsul a co ty hovoris na moju nemcinu pochopila si ?

lucula73
4. aug 2009

mia nemám,len mi býva ešte zle od žalúdka...tak mi je lepšie zatiaľ doma,možem si ľahnúť kedy chcem,hoci aj v robote máme jeden gaučík... 😀

kiara super...a žiadne bla bla....čo som ti vravela aj ja?pamätáš???

wolfi no super,veď nejde podľa mňa o to ovládať stopercentne gramatiku,ale o to,aby si sa dorozumela,nie?

lucula73
4. aug 2009

orsul kontrola dobre a na tie vychádzky som sa nepýtala...ja ich aj tak nedodržiavam,kašlem na to,kým na nenačápu.. 😒

orsulka
4. aug 2009

wolfi....nie...................ale vobec mi to nevadi 😀 😀 😀 😀 😀 v podstate mas problemy s Car-om ..... 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre