Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
4. aug 2009

chorale, jeden chlap v noci robi, cez den spi, druhy v noci hra hry, rano spi, poobede saa flaka. maminku navstivy s penazenkou v ruke (mojou) , ze nech nemusim vstavat, staci ked vyberem, odovzdam a mozem sediet na gauciku dalej 😀 😀

chorale
4. aug 2009

tak to si na tom ako ja - sama. aj ja idem zajtra na sono tak sa teším ako vyrástol drobec.

mia1983
autor
4. aug 2009

lucula aha no mne tiež ešte býva ale len ráno a to som zistila, že mi býva zle od hladu, tak sa vždy najem a je dobre. 🙂 Inak gaučík máme aj my v kancelárii tak keby niečo 😉 .

kiara15
4. aug 2009

babule diky ja nepochybujem snazim sa ved za par dni si idem po babo 😉 😉 😉
wolfi presne neviem na jednej strane som len pocula zo5
a na druhom zatim 3 ale este hovorila o nejakych drobnych lebo lavy mi je slabo vidiet no neviem presne.

tie cisla su 7mm9mm10mm11mm moze to tak byt?je to dobre na druhej kontrole?

wolfskinka
4. aug 2009

chorale no drzim palce, kedy si das tt do profilu ?

kiara to je super na druhej kontrole, oni este podrastu neboj

orsulka
4. aug 2009

kiari....ano je to fajn na druhej kontrole..... 😉

mzuzka
4. aug 2009

kiari, kedze chces mat odber az po 8 najskor, tak su to cisla akurat. keby boli vacsie, tak popukaju do vtedy. musela by si ist skvor, ako to bolo u mna

chorale, tak sme v tom rovnako. este aj to sono rovnako 😉

kiara15
4. aug 2009

tak dik som pokojnejsia 😉

😉 😉 😉

mia1983
autor
4. aug 2009

kiari inak ja som mala iba 5 vajok a všetky sa oplodnili na jednotky tak hádam aj menej lepšie ako viac či 😅

chorale
4. aug 2009

wolfi až neskôr asi až po srdiečku.
zuzka sme na tom rovnako len ty si 2 týždne popredu 😀 ale my ťa dobehneme 😉

kiara15
4. aug 2009

mia ja som tiez toho nazoru len nech su kvalitne 🙂 🙂 🙂

orsulka
4. aug 2009

tomu ver Kiari že su..... 🙂

chorale
4. aug 2009

kiari ani chvíľku nepochybuj o tom že sú kvalitné, a nedaj sa odradiť ničím a nikým. 😉

wolfskinka
4. aug 2009

chorake no uz sa tesim uz tu dlho ziadna cerstva ttckarka nebola, najblizsie budem ja ... od zajtra mam jonasa az do nedele .. tak to sa bude zem triast ... a si piste ze toho 11.8. nedostanem ani nahodou ...
ozaj kto bude potrebovat clostilbegyt darujem, lebo ja ho uz potrebovat nebudem 😀

mzuzka
4. aug 2009

halo halo, nepredbiehat, dodrziavat rdenie voznov poprosim, kiara je v rieseniiiiiiii 😀

orsulka
4. aug 2009

mzuzka..... 😀 😀 😀 😀

lucula73
4. aug 2009

mzuzka 😀

wolfskinka
4. aug 2009

mzuzka to si myslela na mna ze sa nemam predbiehat ??????????????????????? to snad nie, ja po tych 8 rokoch by som si to uz zasluzila nemyslis ??????????????? uz ma tolke predbehli .....
a ak by aj vysli // tak skor ako o 3 tyzdne to vediet nebudem ...

mzuzka
4. aug 2009

wolfi, zasluzit si zasluzis, o tom niet pochyb, ale ked uz sme sa niako rozbehli, netreba to znasilnovat a bola to reakcia na predoslu debatu asi spred mesiaca. o tehu vlaciku a tam idu vozniky pekne za sebou. sifu, sifu. no ale ak by si predsa len naskocila na priority, s radostou ta hociktora z nas pusti zaradit pred seba. my sme prajne, doprajeme aj tym co nemozu 10 rokov, aj tym co nemozu 10 mesiacov. kazda si zasluzi byt mamou.

wolfskinka
4. aug 2009

ale to by sa musel stat zazrak aby nam to tentokrat vyslo ☹

wolfskinka
4. aug 2009

kamka kde si???????????????????

mzuzka
4. aug 2009

uz ma nezlostite so zazrakmi. a co tebe ssa stat nemoze? deju sa , uz len na tomto fore sa to potvrdilo nie raz. ale len ten, kto necha pre zazrak otvorene srdiecko, ten ho vpusti dnu. preco to odmietat? ked sa mi mohlo rihodit to, ze nestaci na mna hodit trenky a som tehu, ale musime za to tvrdo nieco dat, tak preco by sa mi nemohol prihodit zazrak? ved preto je to zazrak, lebo pride necakane, neplanovane a hocikde a hocikomu. nema to logiku, je to len tak. tak ako nema logiku, neplodnost, je to len tak. proste sa nam to stalo a rovnako tak sa nam moze stat zazrak. a mozno prave ty si ta, na ktoru ciha za rohom , tak mu otvor srdce a kludne ver, ze ta stretnut moze.

orsulka
4. aug 2009

mzuzka..... 😉

wolfi.....čo to????? pises???????? jasne, že to vyjde, hlavne nechod do toho s tym, že by to musel byt zázrak...už vopred sa ovplyvnujes negativami....a to e-e....nie to dobre...

mzuzka
4. aug 2009

a tym padom mas od vsetkych priority radenie do naseho vlacika a nemusis cakat do poradia.
my sa budeme len tesit z tvojho uspechu.

orsulka
4. aug 2009

mzuzka......presne tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! talp-tlap-tlap-tlap 😉

wolfskinka
4. aug 2009

mzuzka no ved to .... no ved ja verim uz tolke roky a akosi nie a nie , stale ma obchadza a ked sa konecne stane tak to dopadne katastrofou .... ten pocit // na teste som zazila uz 2x a dvakrat to dopadlo zle

orsul ved myslim pozitivne snazim sa ... ten buduci tyzden bude iny napor na nervy ale to zvladneme a ak nedostanem buduci tyzden tak mozno testnem a mozno tam budu // a ked nebudu tak tu jednu dokreslim a hotovo 😠

orsulka
4. aug 2009

wolfi......ty to aj povieš, že myslim pozitivne, ale zas na druhej strane nie......

kiara15
4. aug 2009

wolfi sme sa dohodli tak ma nestvy ze ideme do toho spolu ? 😉

mzuzi mna aj vsetko zenie do vsetkehio azatial mi to vychadza tak tiez dufam ze do posledneho konca na 9mesiacov 😉

wolfskinka
4. aug 2009

kiara do coho ideme spolu ??? myslim ze v 1 den oznamime spolu // ??? no tak to urcite to si pis ..... a mozeme si dat porod niekde medzi prievidzou a zilinou .. cize porodnica v martine spicha dame o 9 mesiacov si za ?

kiara15
4. aug 2009

wolfi presne si to trafila len si pekne uzi dovcu a ked prides tak len s peknou spravou// 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre