Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
5. aug 2009

komarik len lezkaj a odychuj budeme na teba myslet 😉

orsulka
5. aug 2009

ciky......drobčuriatko 😀 😀 😀 😀 čo robite??? uživate si tatka?????????

minka051
5. aug 2009

Ahojte
Dlhšie som tu nebola, lebo som mala depky že s a mi nič nedarí , ale nakoniec hádam všetko dobre dopadne .V piatok idem do helíku a konečne už budem môcť začať. Tak mi držte palce. Nejde tam niektorá z vás náhodou ? ja tam mám byť o 10:00 u krajkoviča.

chorale
5. aug 2009

minka ale krajko ma dovolenku.

minka051
5. aug 2009

No ja mám stretnutie s koordinátorkou. tak hádam tam nemusí byť.

orsulka
5. aug 2009

minka....tak super, že už sa to pohlo......a to nevadi, take stavy mame skoro každa jedna.....som rada, že už ti je hádam lepsie 🙂))))))

kiara15
5. aug 2009

minka ja idem v piatok ale rano 7-8.00hod ale super dalsia ide do radu 🙂

minka051
5. aug 2009

orsulka
Dík za podporu.. No ked naprv čakáš na mršku dva mesiace a nič a potom zas príde 2x do mesiaca. Ale to som pripísala tomu že som vysadila lieky. teraz mi dali dufaston tak hádam to bude ok

minka051
5. aug 2009

kiara
No škoda, ale nevadí hlavne nech sa nám všetko podarí. Ako to prebieha s tou koordinátorkou. Vraj mi dohodne lieky. no teraz neviem ked vravíš že tam doki neni. A všetky výsledky už mám tak hádam budú vedieť. Porazilo by ma keby sme tam prišli po dvh hodinách cesty a nič z toho by nebolo. Ved mi dali kartičku z dátumom aj hodinou.

orsulka
5. aug 2009

minka....koordinátorka je tam od toho, aby ti vsetko vysvetlila, doktora k tomu nepotrebujes.....
nemaj strach...vybavis vsetko 🙂)))))) koordinatorky su OK....tak možno pani Mikulova alebo Janka Valchova.....vedia vsetko co aj lekari 🙂))))))

kiara15
5. aug 2009

mimka presne tak ako povedala orsul oni vedia ved ta maju poznacenu v pc a podla toho budu robit 🙂

orsulka
5. aug 2009

kiari...ty sa mas ako mojko???????? ok???? nic neboli?????

minka051
5. aug 2009

Jaj tak to ste ma potešili velmi dakujem. 🙂 🙂 Tak teraz sa už len psychicky pripraviť. Dúfam že lieky budem dobre znášať. Len si musím na ne zobrať asi poriadny balík penazí.Nemám zatail ani šajnu čo budem brať.

cikyta
5. aug 2009

Joj Orsulík.No tatko nám bol ráno chytiť pstružiky,tak mi aj hned upiekol teraz.A už letíme von s malou,lebo ma už vystiera z nej.V noci od 12 do 2 revy+usmevy len nie spánok a celé doobeda len nosenie na rukách! Vyšťavuje krpaňa jedna!
Tak zatial pa........... 😉

orsulka
5. aug 2009

ciky.............ja ti dám krpane!!!!!!!!!!!! pockaj...ty jedna mama !!!!!! to je Sisi a hotovo !!! 🙂)))))) 🙂

orsulka
5. aug 2009

ale kde je nase mzuzka ...... hortenzia jedna!!!!...už ccakam jak na ihlách.............. 😒 😒 😒

cikyta
5. aug 2009

Orsulík pardon 😅 Mne jej oslovenie Sisi napadne len ked poslucha a dnes si to ešte nezaslužila od božieho rána.Často si myslím,že tá nabrala tolko sily zo svojich šestnástich surodencov,čo to "vzdali". 😀

kiara15
5. aug 2009

orsulik mam sa zatial dobre ale vcera som mala zase to ze mi zostalo zle a triaska a oblieval ma pot no hruza a zase

mi brali krv asi to poslednej dobe zle znasam.A dnes uz citim vajecniky ako su uz nadute tak je to na dobrej ceste

len nech to tak ide dalej. 🙂 🙂 🙂

marcelkatt
5. aug 2009

MZUZKA spinká, 🙂

lucula73
5. aug 2009

a čo má nové tá naša mzuzka,veď nám bonzni... 😉

orsulka
5. aug 2009

kiari.......tak fajn....ja som nastastie taketo tiašky nemávala, ale možno fakt malo pijes vodičky, mineralky...straž si to pekne...a vela...vela.....teraz je teplo....... 😉

ciky.... 😀 😀 😀

marcelka........ahoj...ako vieš??????? 😕

marcelkatt
5. aug 2009

Nechcem , sama Vám povie. Teraz spinká, písala mi sms. Vydržte 🙂

marcelkatt
5. aug 2009

som jedna z jej sestier 😉

orsulka
5. aug 2009

tak teda ahoj marcelka .-)))) a dakujeme za info 🙂)))))))

marcelkatt
5. aug 2009

Držím vám všetkým palce, no hlavne Mzuzke, už si vytrpela dosť aj kvoli mne, čo mi je ľúto a mrzí ma to. Ale pevne verím, že bude dobre, musí!!!! Držte sa!

orsulka
5. aug 2009

marcelka...dik......zuzka to bude mat OK...ja tomu verim, urcite..... 😉 😉 😉

marcelkatt
5. aug 2009

Niet začo, len som sem mrkla a čakáte ju, tak aby ste dsa nebáli, odpočíva... ahojte, idem, moj krpec vstal.

marcelkatt
5. aug 2009

A vite bonzovať sa nepatrí, a nechcem, bude najlepšie nech vám všetko popíše samotná Zuzka. Tak sa nehnevkajte...

kiara15
5. aug 2009

orsul mas pravdu musim furt pit vsak aj teraz mam flasu pri sebe 😀

marcelkatt diky za info a vitaj medzi nami 😉

orsulka
5. aug 2009

kiara.....mam pravdu...ja viem 😉 😉 tak posluchaj,dobre?????

wolfi????? čo s tebou porobil ten PIVNY REZEN???????? kde si??????? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre