Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
25. sep 2009

romy to chce klud, nic neunahlis v tomto state vsetci maju na vsetko cas

surviver
25. sep 2009

ahojte,Orsulka pekna štatistika,ja musim ležat aj ked by som radšej sedela na nete a pismenkovala,alebo sa prechadzala vonku 😒 ale mojmu Dr. sa nezda moj krčok,tak ležim a ležim.....

ale svetly bod dneška,došla zasielka z kojenecke.eu. Objednavala som to 22.09./utorok/ no a 25.09/dnes/ to prišlo,tak celkom,rychly su. Prišlo všetko čo som objednala a čo sa tyka tej kvality,tak na dotyk je to taka prijemna,jemna bavlna,ale zda sa mi menej kvalitna ako vecičky čo už mam z Tesca alebo z H@m. Pride mi,že je to taka tenšia latka a že sa skor rozgajda,vyťaha... a som zvedava ako to bude vyzerat po vyprani 😅 A ešte jeden postreh--kupovala som veci čislo 62,čiže na 2-3mesiac a su menšie ,ako to iste čislo v Tescu. Takže dufam,že som vam trocha pomohla,ak vahate či objednat,hlavne čo sa tej velkosti tyka. A ešte som zabudla jednu podstatnu vec,všetky tie vecičky maju vysačku-made in Poland- 😉 takže toť moj nakup 😀

kamka17
25. sep 2009

orsul..štatistika eňo ňuňo...fakt sme mali trochu stres v práci...však piatok, tak všetci riešia nefunkčný internet 😎 😎 😠
a aj na obede na syr som bola...a teraz pomaly sa domov chystám...a neviem, čo mám dnes robiť...asi sa prejdem k našim na kafe...

kiara15
25. sep 2009

pekny den zelam vsetkym helinkam tak a zajtra uz uzivam 2tabletky denne 🙂 🙂 🙂

romy01
25. sep 2009

dobré info surviwer, veru ja osobne nálupy cez internet nerobiievam - moj mm ano ale co sa tyka oblecenia, obvykle si to pokukam a pozriem ceny a potom sa snažim najst vyhliadnuté alebop odbne veci v obchodoch a porovnavam ceny. Musim povedat ze oblecenie na nete nie je o moc lacnejsie ako v ochchodocha v obchode si to clovek moze " omakat" ALe co sa tyka konkretnych veci ako elektronika s urcitymi znackami sa oplati cez net

domika9
25. sep 2009

survitak dobre vedieť tak to musím omrknuť v tom obchode čo tam to stojí a kym ja sa tam dostanem teraz určite ešte nechcem cestovať a do vianoc nam isto nebudu vychadzať kroky 😉

surviver
25. sep 2009

kiara,tak zajtra tou spravnou nohou...tfuj,tfuj,tfuj.... 😵

romy ja tiež priliš cez net neobjednavam,akurat čo sa mi osvečilo,tak knihy z gorila.sk,ale teraz moc von nechodim tak som chcela skusit 😉

domika,no cez tie vianoce ak budeš ok,tak si tam do toho Polska zajdi,lebo sa to isto oplati,sudiac aj podla toho kočika

a dam tie veci z "eu" do albumu ,tak možte kuknut 😀 ,ale len tak narychlo,lebo s vybavičkou by som si potom ,ked toho bude viac chcela urobit novy album 😉

romy01
25. sep 2009

surviwer ale tie vecicky na fotoalbume su ozaj rozkosne 🙂

surviver
25. sep 2009

no su pekne,ale sfotila som ich este teraz,lebo ktovie čo z nich bude po vyprati 😀

surviver
25. sep 2009

len ma este troška hneva,že na vysačke je napisane,že prat na 40stupnoch a to sa mi zda malo,na to,že su to biele veci...ale asi ak dam vyššiu teplotu tak ..... 😠

domika9
25. sep 2009

ale zase ved to nebude zadubene zase ked si babo odgrcne tak to istohnednamočíš a potom možno stači aj na tu 40-tku a pozri pohosí to par krat a už mu to bude male takže možno to stihneš vyprať 5x a odložíš pre mladšieho surodenca ale sukrasne tie vecičky 😉

domika9
25. sep 2009

survi romy a kdeže mate vašu fotku namiesto tej ružovej čo ste ako dvojčata 🙂

romy01
25. sep 2009

ale surviver, ja som o tomto kecala so švagrinou a mamou a obe tvrdili ze tieto decke vecicky staci preprat v rukách a do pracky len ozaj obcas na 30 tku - lebo dietatko sa nezaspiní a ani sa poriadne nepotí. Ked das miminku podbradnicek a ked si odgrgne tak plienocku pod hlavu tak by sa nemalo zaspinit

surviver
25. sep 2009

domika,romy no normalne ste ma ukludnili,až som spokojnejšia,bo som si myslela,že som nie až tak dobre kupila 😎 Ale teraz už nepochybujem o spravnosti mojho vyberu 😀 dddaaakkkuuujjjeeemmm

domika a s tou fotkou to je trocha komplikovanejšie,nie som pod papučou 😉 ,ale moj mužiček si to nežela,tak ja ako poslušna žienka,ktora je teraz zavisla od neho,lebo už 6 mesiacov nepracujem,som ho pekne posluchla 😀 😀 😀 No čo by žena nespravila pre pokoj v rodine 😎 ,dufam,že je to dostatočne ospravedlnenie,ale hadam ho časom zlomim 😉

romy01
25. sep 2009

ja mam svoju fotecku v albumiku - inak ani moj nechcel aby som sa tam ukazala - ale co dala som to do albumu a on nevie ze tam mam album

domika9
25. sep 2009

jaj ved keby mna niektorastretla tak istoby ste nevedeli podla tej fotky že som to ja 😉
survi a poštovne si platila tak ako maju písane -2eura?

surviver
25. sep 2009

domika,hej 2 eura,a spolu to stalo 22,04eur

surviver
25. sep 2009

domika,ale este som zabuda,2eura balne 2eura poštovne...takže spolu 4 eura

lucula73
25. sep 2009

pekný večer 🙂

surviver - peknučké sú tie vecičky...ani do polska nemusíš chodiť.. 😀
a ty si bola u dokiho plánovane či neplánovane?čo ti vlastne povedal?ja idem v pondelok,som zvedavá,čo ma postretne... 😒

surviver
25. sep 2009

ja som bola minuly tyžden planovane,normalne na poradnu a citila som sa v pohode,ale ked ma vyšetril tak mi povedal,že sa mu nejako nepozdava krčok,že ake mam doma aktivity?? ja že žiadne ,ved som PN,len ked mam vychydzky tak idem von/prechadzky ,nakupy.../ a on ,že aj 15 minut statia mi stači ☹ Tak ma vystrašil...teraz len ležim,sem tam si sadnem k netu,ale neviem či sa už nejako priliš pozorujem,ale mam pocit akoby mi častejšie tvrdlo bruško...a čitala som,že to zle vplyva na krčok,tak sa normalne bojim a zvažujem,že nabuduci tyžden zajdem za Dr.

surviver
25. sep 2009

no Polsko nemame daleko,ale teraz asi z toho nič 😕 tak bude dobra aj zasielka 😉

romy01
25. sep 2009

surviver tak dufam ze budes OK a aj babatko

komarik
25. sep 2009

ahojte, tak ja som tu dnes prvý krát.

domika, aj mi sa chystáme do Poľska ale v októbri alebo novembri. Uvidíme podľa počasia a manželovej práce. 😅

survi, pekné vecičky ti prišli. Ja myslím že sa oplatí z tade objednať. Vieš že aj mňa straší krčok maternice? Niečo som o tom čítala a teraz si namýšľam že s ním budem mať aj ja problém. Aj susedka ktorá je o 2 mesiace dopredu s tehotenstvom mala s ním problém. Ale jej sa to upravilo a už sú v poriadku. 🙂

lucul, ja idem v utorok večer k dokimu. Som zvedavá ako dopadneme. 😉

romy, a čo by si si sem nedala fotečku? Veď aj tak to poriadne nevidno. 🙂

kiara, takže tfuj, tfuj, tfuj - nech všetko ide tak ako má. 😵

romy01
25. sep 2009

komarik ved nejaku tam hodim
inak baby neblaznite, myslite pozitivne aby ste si nejake problemy neprivolali

komarik
25. sep 2009

romy, neboj, to sú len také bleskové myšlienky ale snažíme sa ich zaháňať. A keď ideme od doktora ktorý nám povie že je všetko v poriadku tak minimálne týždeň sme v eufórii šťastia 😎 .

romy01
25. sep 2009

no vidis komarik -))) tak to ma byt

surviver
25. sep 2009

romy ,no aj ja dufam,že bude všetko o.k.

komarik,presne ako vraviš,ked idem od Dr. a je všetko fajn,tak normalne ma človek vačšiu chut do zivota a všetko sa Ti zda krajšie ako v skutočnosti je...ale ak sa Dr. niečo nepozdava,potom si už možno namyšlame a vidime problemy aj tam kde nie su....takže musime mysliet pozitivne 😉

monika99
25. sep 2009

Ahojte hokly,
konecne som sa odhodlala a isla do gyncare.
Ale prekvapil ma velky zaujem lekara o moje hrube crievko, ked mi robil sono tak sa ma vzdy vypitoval ci s nim nemam problemy a podobne ze cosi tam je sa mu nezda. Velmi ma vystrasil, skuste dat radu co tym myslel velmi ma vystrasil, a ked som sa ho opytala tak mi nic nechcel povedat

Dakujem velmi pekne

kiara15
25. sep 2009

suriver a komarik dakujem budem sa snazit 🙂 vam sa tie tt len tak kopia 😉

monika99 veru neviem co ti tym chcel povedat mne tak zbadali saptosalingi vajickovody take hrube 😒

lucula73
25. sep 2009

surviver,komarik - presne moje slová,týždeň po návšteve dokiho sme v pohode a ďaľšie dva tri nedočkavo čakáš a depkuješ,či je všetko ok... 😉
ale holky,musíme myslieť pozitívne a hotovo 🙂 hoci ja som mala problémy s krčkom aj pri prvom tehu...a čoraz viac som presvedčená,že za mojim bolavým bruchom je močový mechúr...tak uvidím...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre