Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
3. okt 2009

romy....super !!!!!!!!!!!!!!!! maj urcite kludovy režim...dnes aj zajtra len ležkaj, a nic nerob....potom sa da už skoro čokolvek okrem dvihania nejakych ťažsích veci, vešania pradla a natahovania sa niekam....
ako sa vravi, jednoducho sa spravaj ako tehu 🙂))))
myslím na teba....

Domika...ty to naozej neprehanaj.....varenie, alebo presadzanie kvetiniek a podobne.....lebo dostanes po zadku!!!!! oddych - oddych-oddych !!!

😉

mzuzka
3. okt 2009

romy velka gratulacia a posielam tie najvirusovejsie virusy co sa len poslat daju. sorry helinky,ale tato davka je sukromna delivery iba pre romy

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

domika9
3. okt 2009

snažím sa 🙂 rozmyšlala som či to nahodou nieje to čo mi spomínal doktor že budem citiť ked sa mi vyhupne maternica z tej mojej polohy ale to nemam ako zistiť 😒 tak len ležať asi dnes prehodím nejaky ten krížik a posedím pred tv ani obed somdnes nevarila ani nič nejdem pratať iba som dala prať

mzuzka
3. okt 2009

domika spravne, treba sa setrit. ja som zacala strikovat. mam tu uz aj stroj, ale mne sa tak nechce nic robit. mozno ked ostanem doma, ale to uz budem asi nadrozmerna a zase leniva 🙂

romy01
3. okt 2009

zuzka moooc ti dakujem a helinkam slubujem, že im o dva a pol tyždňa zašnem posielať virusiky aj ja 😀
Inak u nas dnes v kuchyni tancuje mm - boze je pol tretej a ešte len teraz dal do rúry kura- no čo bude zajtra obed 😀 😀 😀 Ja si ale tvrdošijne polihujem pri telke 🙂

kiara15
3. okt 2009

peknu sobotu zelam vsetkym 😉

romy gratulujem k drobcekovy len ty bud v kludne aspon prve tri dni a potom pomali a isto zacni zit normal zivot ale nieze budes sa niecim natahovat 🙂 😉

domika9
3. okt 2009

no tak som si fajne zdriemla niekolko hodín 😅 a čo budemrobiť v noci netuším 🙂

orsulka
3. okt 2009

ja som pozerala a este pozeram film 🙂))))) chcela som driemať ale nedalo sa 😀

orsulka
3. okt 2009

mzuzka....takže budu štrikované svetriky ??????? pre celu rodinku????? 🙂 🙂

kiari.....no čo ty????? ako????

kiara15
3. okt 2009

domi urcite vecer budes spat 😀

orsul ja uz stale myslim na tych mojich drobcov ako co bude??myslienky lietaju kade tade 😉 ukludnujem sa upratovanim 🙂

domika9
3. okt 2009

no veru že aj v noci budem spať už teraz sa mi zíva 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mzuzka
3. okt 2009

kiarka ty budes mat doma ako zo skatulky.

ahoj orsul 🙂

ahojte domi, katarinka, kamka, romy............ 😵

kiara15
3. okt 2009

mzuzi veru ano to preto aby som potom mohla v klude lezkat a vychutnavat si tehu 😉

mzuzka
3. okt 2009

pockaj pockaj, mi uniklo nieco? ty uz mas po KETe?

liviaf14
3. okt 2009

ahojte helinky, pekný večer a víkend vám želám.... 🙂
romy- tak sa opatruj, nech sa ti to pekne krásne uchytí.

kiara15
3. okt 2009

mzuzi nie az vstredu idem na vklad teraz este upratujem aby som potom mohla lezkat 😉 v stredu je moj den d aj janka valachova povedala ze dufa ze ta 7mi prinesie stastie 🙂

orsulka
4. okt 2009

dobre ranko Helinky......
zas sa ukazuje krasny den, presne ako predpovedali 🙂 🙂 tak si ho vsetky urcite užite......najlepsie ako viete...

domi...???? ty sa stále stri, presne tak ako mzuzka, a o romy ani nohovorim !!! 😀 😀 😀

kiari, ty už más upratane, a pohodu, čo sa tohto tyka.....je normálne, že tie myslienky kade tade lietaju, ale ak možeš tak im daj taký ten "správny smer".....ved vies 😉 😉

mzuzka
4. okt 2009

dobre ranko orsulka, kebz aj nevzsko slniecko, staci ked vidim tvoje pismenka a hned mam krajsi den pred sebou. 😅

lucula73
4. okt 2009

ahojte dievčatá 🙂

asi sa tu veru nechce sedieť nikomu,keď je tak krásne...tak si to užite,kým je slniečko...

romy- gratulujem ku krásnemu bobáčikovi,určite sa mu bude u maminky páčiť....

domi - no ty sa veru musíš šetriť,žiadne vyváranie a pod....ja som chcela včera piecť,po dllllhom čase,ale nakoniec som to vzdala,lebo ma bolelo brucho z varenia obedu...takže radšej robotu nabok...a oddychovať!! 😉

orsul ahoj...

lucula73
4. okt 2009

veru,orsul tu vždy dvihne náladičku,z jej písmenok ide len pozitívna energia,super.. 🙂

kiara15
4. okt 2009

peknu nedelu vsetkym 🙂 🙂

orsul vsak sa snazim preto si furt nieco hladam 😉

lucul veru ty len odychuj ked treba 🙂
mzuzi 🙂 🙂 🙂

mzuzka
4. okt 2009

no tak ja uz mam navarene, napecene, furt kukam to slniecko co tu spominate ,ale kde nic, tu nic ☹ len same mraky, vietor..... asi nedosvieti az ku mne 😀 mne zostavaju len helinkovske slniecka, lucka, kiarka, orsulka ...... 😵 😵

kamka17
4. okt 2009

žianky čaute...prajem dobrú chuť ke nedeľnému obedíku a krásny zvyšok nedele...u nás fučí ako choré, ale aspoň mi rýchlejšie prádlo uschne 😅

mzuzka...počasie tam síce nemáte pekné, ale ty si zas najšťastnejší človek v uk, lebo dvoch bobáčikov opatruješ a my ti zas posielame toľko slniečka, že ani tie mraky mu nemožu vadiť 😉

romy01
4. okt 2009

ahojte baby
dnes je ozaj krasny den, ale este sa bojim ist von na prechadzku. P. Gaťová mi sícepovedala že kkratke prechadzky môžem, ale ešte radšej počkam par dní - aspon do utorka.
domka, zuzka, lucula vy ste tehulky tak ppozor na námahu.
AHoj orsulka, kiara.
komarik, cikytka ako sa máte ? 😀

domika9
4. okt 2009

ahojte kočky 🙂
veru aj u nas je pekne slnečno
keby to chcelo vydržať až do novembra minimalne ale to sa mi može len snívať
dnes som obedík len tak narýchlo zbuchala a mam veget 😉

romy01
4. okt 2009

domka myslim ze tato jesen bude cela pekna, ved september je priam ukazkový 😀

domika9
4. okt 2009

krasny presne ako pred 4 rokmi 🙂 ked som sa vydavala tiež bol hic

kamka17
4. okt 2009

tehulky čaute...romy, domi...
podľa akejsi dlhodobej predpovede má byť celý október pekne, tak romy ty veru ešte dnes zajtra vegetuj, ležkaj...prechádzať sa budeš potom 😉

kamka17
4. okt 2009

domi čože čože, vy máte výročie svadby ?? ani si sa nepochválila... 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre