Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
15. okt 2009

Ahojte, ako sa máte?
ja mám pocit, že by som si mala vianočný stromček urobiť 😀
romy, gratulujem, super správa na dnešne ráno, počuj ty by si mala dať asi silnejšie tie bríle, 😀 lebo toto nie je žiadny duch, ale normálne pozitívny test. 🙂 dúfam, že ťa budem čoskoro následovať. v sobotu mám vklad,ta 😵 k mi držte palce.

kiara15
15. okt 2009

pekny den vsetkymm!!!no ja vas asi este ponatahujem lebo ja testnem mozno v sobotu 😉 😉 😉

romy velka gratuuulaaaaciaiaiaia!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lusi neboj budeme na teba mysliet 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

domika9
15. okt 2009

no dobre rano ešte som nebola ani sprchu hodiť a rovno som bežala k pc samozrejme som večer nemohla zaspať ale už sa to lepší
romy toto nieje duch je tam riadna dialnica velmi sa s tebou teším a verím že ti v pondelok v heliku len potvrdia velmi sa s tebou teším
no idem do vane zatial pa

domika9
15. okt 2009

inač u nas ešte stale neprestalo snežiť a na terase mame asi 3/4metra snehu niečo aj nafukalo ale inač vkuse sneží

minka051
15. okt 2009

No tak u nás to ako na vianoce nevyzerá ale von by ma asi nikto nedostal. Leda by som si do vreciek musela naložiť tehly aby ma neodfúklo. 😀 😀 😀 Ako tak pozerám von tak normálne nadvihuje autá. Dúfam že to moje zajtra nájdem tam kde som ho naposledy zaparkovala 😀

domika9
15. okt 2009

ja mam obrovsku chuť pustiť si nejaku vianočnu rozpravku 🙂

kamka17
15. okt 2009

domi...len do toho...netreba si odopierať, na čo máš chuť...takže nejaká tá popoluška alebo mrázik 🙂 🙂 😀 😀

domika9
15. okt 2009

aj aj len neviem či to doma mame keby som teraz začalaprehladavať cd-čka tak skončím poobede o piatej 😀 , musím nakazať mm nech mi nachysta
no kus neskoro ale idem ranajkovať (klavesnica ako jedalny lístok) chlieb vo vajíčku s kečupom

domika9
15. okt 2009

alebo Matísek se posral a to asi viem kde mame tak skusim pozrieť ale až neskor 🙂

domika9
15. okt 2009

kiara ale už si kup dnes aby si potom v sobotu nemala vyhovorky že sa ti nechce ísť vonku 😉

domika9
15. okt 2009

ach zase ta moja samomluva ale doktor slubil že mi na toniečo predpíše 😀 😀 😀 😀 😀

romy01
15. okt 2009

baby bola som si kupit este iny test na zajtra - je citlivejsi tak sa tesim na riadnu tlstu ciarku - 🙂 Viete čo je divné? Vždy keď som si predstavovala že uvidim tie dve ciarky že budem kricať od radosti a plakat a vsetko. Ale vecer som si fakt myslela ze mrcha je na ceste a dnes som si sla urobit test s tym ze tam nic nebude , proste tolko testov za tie tri roky boli negativne, ze som to br 🙂 la uplne samozrejme a ked sa tam ta ciarka objavila tak som bola skor prekvapena proste tomu stale neverim

domika9
15. okt 2009

romy ked tak nechaj test dlhšie namočeny v moči alebo ked maš taky na ktody sa kvapka tak tam daj viac kvapiek moču mne vtedy vyšieli riadne čiarky obe boli silnejšie ako ked som nechala len presne podla navodu

lucula73
15. okt 2009

romy neboj,zajtra bude čiarka určite silnejšia,lebo hcg stúpa každý deň............... 😉
inak ja som teda nepotrebovala okuliare na ten tvoj testík a to ich bežne nosím, 😀

domika9
15. okt 2009

romy ked si spomeniem ako si to vzdavala hned na začiatku a teraz mš bublinku uchytenu v brušku
vidíš že treba veriť

kamka17
15. okt 2009

asi mi začalo vyhrávať...kolega poslal link na nejakú matrac z babydirekt.eu a ja tam teraz kukám všetko možné...toto sa mi páči...
http://www.babydirekt.eu/sk/sedadlo-podlozka-do...
doteraz ma takéto stránky príliš nelákali, však načo, kým to nie je aktuálne...

domika9
15. okt 2009

pekne ale aj dosť drahe ale asi ako všetko okolo babenka

kamka už hladam tan film 🙂

romy01
15. okt 2009

domka mas pravdu, ked mi vtedy povedali ze z 11 odobratych vajicok bolo po ocisteni leb jedno tak som myslela že umriem, úplne ma to zničilo, bože ked si teraz spomeniem ako pri mne všetci stáli - vy baby na konikovi, moj mm povedal že čo plačem veď ten pravy žije, a potom aj pani embriologicka a pani Gaťova v Heliose - pri ET boli ako anjeli a ta pani embiologicka mi chodila stale dohovarat že ona mu veri, ze ona je presvedčena že to vyjde a zakryli ma na operacke perinkou aby mi nebola zima .

romy01
15. okt 2009

baby už som si vypočitala termin púrodu - 24.6.2010

surviver
15. okt 2009

Ahojte Helinky 🙂

romy velka gratulacia 😵 😵 😵 ,ved som Ti vravela,že bol sice iba jeden,ale ten naj..naj..naj..lepši 😵 Len sa pekne opatrujte aj s drobcom a davajte na seba pozor..

denkap
15. okt 2009

Zdravim vsetky Helinky
a pripajam sa k vam do diskusneho fora. Gratulujem vsetkym uspesnym helinkam 🙂
V skratke cosi o mne - pokusame sa o mimco cca 1,5roka, helios navstevujeme od augusta, mame za sebou zakladne vysetrenia a jeden neuspesny planovany sexik. Nas problem je zatial morfologia 2 alebo 3% a vcera mi manzel zahlasil, ci sa ma napchavat chemiou, ked som sa ho spytala, ci sa nechysta uzivat vit.E.
Takze mame doma teraz veselo, psychicka podpora zo strany manzela je neskutocne vysoka 😠
Rodine ani kamaratom sme zatial nehovorili, ze navstevujeme CAR, tak ani nie je sa komu postazovat, ked to kazdy mesiac dorazi, hadam si vylejem dusicku aspon medzi vami 🙂
Pekny den zelam, aj ked pocasie asi vyzera inak 😉

larati
15. okt 2009

denka- neboj v heliku vam pomozu. tomu tvojmu mm dohovor. moj sa napchaval profertilom pol roka a nic nezabralo, mozno len trosku, teraz ma cem m a je to ocosi lepsie, berie namiesto jednej az 3 denne.. my mame pomalych, zle tvarovanych, a v minimalnom pocte- bojovnikov 🙂...aaaale zo 4 kusov nam to stuplo na 9 meloooonov 🙂))
inak, by si mali vsetci muzi uvedomit ze ak je problem v nich, je to vzdy zena co si musi vsetko ,, vyzrat,,....sorry za vyraz ale je to tak. takze to najmenej co moze pre vase babatko urobit je papat vitaminky, a byt ticho.

kocky- ja mam zajtra opu a bojim bojim. som si na embryopohovore vypytala dvojnasobnu anestezu 🙂)))

denkap
15. okt 2009

dohovarat chlapovi je ako hrach o stenu hadzat...

larati - a zobudis sa este po dvojnasobnej davke? 🙂 🙂 🙂

larati
15. okt 2009

v to dufam denka, ja som totiz este ani raz nebola na operacii, tak mam strach...

kamka17
15. okt 2009

larati...držím palce na zajtra.. 😉 podľa mňa sa nemáš čoho báť, všetko bude ok 😉
lusina...tebe na sobotu, to je pekný dátum 17....moje šťastné číslo 😅

denkap...vítam ťa medzi nami snažilkami a tehulkami z helíku...a drahý asi musí rozchodiť to, že nie je 100% chlap, tak možno sa mu všetko uloží v hlávke a bude papať aspoň vitamíny...my to máme podobné, profertil sme zamietli kvoli vysokej cene a ostatné vitamíny kým mu nestrčím pod nos, tak si nevšimne...a osobne si myslím, že keď je problém len morfológia, tak ako u nás, tak tvar tým potvorkám neupraví žiadny vitamín ani neviem aký liek...asi len plastika 😉 😉
ja inak drahému vždy len oznámim, že vtedy a vtedy sa ide do martina a nemá šancu protestovať...poslúcha 😅
a hocikedy sa tu možeš posťažovať, pochváliť, dobré receptíky hodiť a tak...budeme sa tešiť...tak veľa zdaru 😎 😎 😉

denkap
15. okt 2009

ja som na tom podobne, k dokorom som nechodila ako bol rok dlhy, len na preventivne prehliadky a teraz zjem za mesiac tolko tabletiek ako za cely zivot nie...
Budeme ti drzat palce, nech vsetko dobre dopadne 🙂

kamka17
15. okt 2009

larati....neboj nič, dvakrát sa nadýchneš kyslíka a budeš spať... 😎

larati
15. okt 2009

kamka ahojky 🙂)) dakujem potom poinformujem .)))
tak ja mam asi stastie s tym chlapom. on si na tabletky dohlliadne sam, ked mu dochadzaju mi povie alebo kupime spolu.
moj exot ked mu oznamili, aky je jeho stav kamossov, tak skoro u doktora odpadol. sestricka mu musela priniest vodu, a rozdychaval tiez dlho.....muzi si to akosi nepripustaju ze aj v nich by mohla byt chyba, a ked to zistia tak im padne hrebienok....

kiara15
15. okt 2009

larity neboj to je super narkoza preberes sa az na posteli 😉 😉 😉

denkap vitaj medzi nami a schlapov si nic nerob jeho to prejde 🙂 🙂

romy01
15. okt 2009

larati nebojkaj, cele to trva asi 10 min a je to len velmi lahka narkozam mne sa pri preberani dokonca snival sen a ked som ho doktorke este skoro v bezvedomi vypravala, tak mali zo mna dobru show, tomu ver 😀
denkap, kolko mas rokov? mas uz nejake diaťatko? Ja myslim že to nebude len v spermijach vas pb, lebo moj mal morfologiu 1 a pol % a viaceri nezavisli lekari mi vraveli že to sice nie je výborne a je to pod normou ale kedze sa snazime 3 roky tak som mala byt uz viackrat tehotna, ze pri takom spg by to malol ist aj prirodzene a pri IVFku sa to potvrdilo - mala som pb s kvalitou vajicok aj ked hormony pri odberoch boli vraj na jednotku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre