Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
18. okt 2009

kiara drž sa , vypadá to ozaj nádejne ak ms nerozbehne tak si kludne zajtrfa môžeš urobiť testik 🙂
ahoj lusina čo mas nové ?

domika9
18. okt 2009

ahojte helinky tak kiara dufam že mrchu zaženieš a že budu //
lusina super tiež si pytaj v lekarni test s // nie s / 😉

kiara15
18. okt 2009

babulky dakujem vam swom bola stoho nadne 😒

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chorale
18. okt 2009

ahojte,romy držím palce ale všetko je už vlastne jasné, takže držkaj sa.
komárik neviem síce čo sa deje ale veľmi ti držím palce a verím že bude všetko v poriadku.
ostatné , držkajte sa. papa

domika9
18. okt 2009

kiari a ako to prave vyzera?

jena s troch tehotnych ma špinenie alebo mierne krvacanie takže nadej tu stale je 😉

kiara15
18. okt 2009

domi sa neviem raz mam raz nie ale teraz momentalne stale je tam ten vytok 2den 😒 bolesti su uz neni take intenzivne ako keby trochu ustupili 😉

domika9
18. okt 2009

kiari skus aj napriek tomu test

kiara15
18. okt 2009

uvidim ak sa mi nerozbehne tak zajtra rano spravym test 😒

domika9
18. okt 2009

a kedy maš ísť do heliku?

evulka777
18. okt 2009

Ahojte kočky. Som nová Heliosáčka (od novembra). Tak mi držte palce. Ideme k dr. Gaťovskej. Aká je?

domika9
18. okt 2009

inač žienky mna hocikedy ešte rozbolí brucho ako na ms ? je to ok? normalne niekedy taka bolesť že si myslím že isto krvacam ale o chvílu to prejde to dokedy ma tak bude pobolievať?

lusina
18. okt 2009

kiari, špinenie je povolene, tak hlavu hore, vidíš, ja som krvacala pri prvom vklade a testy boli pozitívne, aj ked to neskončilo tak ako som chcela 😔 , ale nádej umiera posledná. 😉
romy, nemám nič nove, myslím si, že naše bobátko je už zahryznute, lebo mi vkladali uplne hatchingovanu blastocystu a to je posledne štádium pre zahryznutie, takže už je král v maternici, aj ked dr. Gatova povedala, že to bude dievčatko. 😀 takže královná. mne je to uprimne, uplne jedno, len už aby niečo bolo. 🙂

domika9
18. okt 2009

evulka vitaj medzi nami ku dr. Gáťovej som chodila aj ja je uplne super mila usmiata take slniečko
nemaš sa čoho bať

lusina
18. okt 2009

evulka, dr. Gaťova je jedna úžasna ženska, v sobotu mi robila vklad emryka, bola taka skvela, že som jej to muslela povedať, je veľmi ľudská a dáva do svojej roboty srdce, čo je veľmi doležite, aj dr.Krajkovič, že dobrý lekár, ale z nej mám pocit, že vie viac žensky pochopiť. 😉 držím palce

lusina
18. okt 2009

domika,ja som teda ešte oficialne tehu ešte nebola, ale myslím si, že je bolesť ako pred ms normálna, aj ked si už tehu, myslím, že aj maska, čo tu písala, mala takého bolesti veľmi dlho a už ide pomaly rodiť 😉 , takže sa neboj

domika9
18. okt 2009

ved viem ja to ma od začiatku ale už som v 4 mesiaci a stale to citim tak preto sa pytam

maska1
18. okt 2009

ahojte heliosáčky 🙂 prišla som vás pozdraviť a oprskať vás vírusíkmi 😀 pomaly ale isto sa tu ztehotnieva, čo je naozaj supeeeeeeer 😵
presne tak lusinka aj ja som mala veľmi dlho takéto bolesti, takže domi neboj je to ok 😉
všetky vás veľmi zdravím
a chcela som sa opýtať, v ktorej téme písala komarik, že čo sa jej stalo, neviem to nájsť 😖

evulka777
18. okt 2009

OK, baby, som rada, že máme práve MUDr. Gáťovskú. Keď som sa objednávala, tak som nevedela ku komu sa objednať.

maska1
18. okt 2009

jáááj tie vírusy 😀 😀

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

domika9
18. okt 2009

ahoj maska fuha tak tebe sa to teda riadne krati strach ešte nemaš?

maska1
18. okt 2009

ahoj domi, mám, ale skôr z toho ako to všetko zvládnem, či sa budem vedieť o malého postarať, kojiť a tak, ale určite by som klamala, keby som tvrdila, že z pôrodu strach nemám, len si to ešte tak neuvedomujem 😎
stále si hovorím, že mám ešte mesiac čas 😀

a ty sa mi máš ako?? bruško rastie??
nevieš v ktorej téme je písané o komariku?? 😕

romy01
18. okt 2009

ahoj maska, dlho si nas nepozrela, Ja som na komarika natrafila hned v dvoch temacg na sore tehotenstvo, jedna sa volala tusin NT a nieco a druhu temu priamo zalozila nieco ako doporucenie na amnio po morfologickom UTZ
chorale dakujem a aj tebe drzim palceky

maska1
18. okt 2009

romy a tebe dodatočne gratulujem, verím, že to dotiahneš do úspešného konca 😉
a ďakujem, idem si to hneď nájsť 😉

domika9
18. okt 2009

no maska bruško mi veru rastie no ja mam ešte furu času ale už teraz sa tiež bojím či to zvladnem a tiež s tym kojením v hlave 1000 otazok ale stale si hovorím že zvladli to ine zvladnem to aj ja zajtra idem do poradne tak sa teším že drobca zase uvidím a snad bude všetko ok stale mam totiž obavy

lucula73
18. okt 2009

ahojte,

kiarka drž sa,veľmi dúfam,že sa tá mrcha nepustí.....spomeň si na mňa,čo som ti vravela,hoci špinenie som nemala 😉

maska - ahoj,bože tebe sa to teda blíži,zachvílku máš Jakubka na svete... 🙂

komarik - moja,stále na teba myslím,strašne ti držíme palčeky,aj modlitbičku som večer jednu hodila za teba,verím,že nakoniec to všetko bude ok a v poriadku.

evulka777
18. okt 2009

babuľky, chcem sa opýtať, či do jedného cyklu IVF sa počíta aj KET alebo to je už nový cyklus? Koľko KET môže byť?

katy7
18. okt 2009

Ahojte babulky, trosku som vas zas pocitala a vsetkym veeelmi drzim polceky, nech vam vsetkym vsetko dopadne na 1* 😉 😉 Ja cakam na koniec decembra, nech uz mozem zacat zas aj ja a pridat sa k vam.

romy01
18. okt 2009

ahoj evulka KET sa nerata do IVF ka - aspon si myslim

evulka777
18. okt 2009

katy, a čo už všetko máte za sebou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre