Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
23. okt 2009

už tu asi nikto neni,ale poviete mi,kde je tá tabulka?aby som si to overila... 😉

a dobrú nocku všetkým. 😔

domcek
24. okt 2009

AHOJTE,
denis amnio som neabsolvovala mam 31r.
Ja tiez tuzim po dievcatku tak uvidime. 😀

maska1
24. okt 2009

ahojte babulky 🙂 a peknú sobotu vám prajem 😉
čítala som, že včera ste sa bavili o pohlaví, tak pridávam sa.....ja som tiež grckala skoro do 4. mesiaca a budeme mať chlapa, žiadne zvláštne chute som vôbec nemala počas celého tehu a podľa tej čínskej tabuľky mi vyšla baba, takže tá tabuľka je náhoda, buď ti to sedí alebo nie 😀

kiara15
24. okt 2009

peknu uprsanu sobotu zelam 😉 😉 😉

kiara15
24. okt 2009

a este posielam pre nase stimulky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV 😉 😉
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

domcek
24. okt 2009

maska ahojki, sa ti to riadne krati. 😉
Ako sa mas? 😉
No dnes naozaj nadherne pocasie beeeee 😒

lucula73
24. okt 2009

ahojte,
aj u nás prší,otras.... ☹

maska ,no ty si nám vyvrátila naše predpoklady,že kto grcká,bude mať dievčatko.. 🙂
a ten kalnedár som našla,vyšlo mi dievčatko a to neni veru pravda..tak asi to niekomu vyjde a niekomu nie..

domcek ahoj

lucula73
24. okt 2009

a kiaru som nepozdravila,sory.. 😀 a tebe tuším nabehlo 6tt,to je nejaký rýchly priebeh 😀

domcek
24. okt 2009

Ahoj lucula ono to treba brat z rezervou.
Mne treba upratovat ale akosi to nejde ukladala som pradlo, upratovala trochu kupelne a uz ma boli cele podbrusko tak chvylu pauza a potom poracujem.

kiara15
24. okt 2009

lucul ahoj no dnes mi to nabehlo 😀
len chcem dodat ze pri dcere mi nebolo na vracanie a bola baba 😉 sice kazdy mi hovoril ze to bude chalan 😀

domika9
24. okt 2009

ahojte u nas tiež upršane ale čo už aspon že som si včera to okno umyla 🙂
ešte tu pobehujem v nočnej košeli sa mi nejako nechce rozhybať ale už sa budem musieť

domcek
24. okt 2009

Domika mi sme sa s malym tiez len nedavno prezliekli s pyzamka.. 😀

kiara15
24. okt 2009

dominka som rada ze som neni sama stym pyzamom? 😀 vsak toto pocsie je rovno n spanie 😉

domika9
24. okt 2009

joj strašne so mnou aka som zleniveta dnes 🙂

ale o chvílu si pojdem dať sprchu a potom sa snad už znormalizujem 😀

domcek
24. okt 2009

JA mam nastastie doma uvedomele dieta, co ma necha spinkat rano kolko chcem sice ked pride hlad krmi sa cokoladou a bavi ho ked ho mi akoze nepocujeme inac ho to dsot nastve ked je odhaleny. 😀 😅

kiara15
24. okt 2009

domcek to aj moja dcera robila sme sa len smialy ako kutre v skrinke 😀

domcek
24. okt 2009

NAs to robi od malicka a mam pocit ze coraz radsej. 😀

lucula73
24. okt 2009

ani mne sa nič nechce,tiež ma bolí spodok brucha,tak len polihujem,ešte že mi mamina obed doniesla...

dmcek a ty si spomínala volakedy dávnejšie,že si bola v nemocnici,lebo si sa začala otvárať?a čo ti pomohlo?lebo sa bojím,že ma budú zašívať,keď ma to brucho bolí 😒

kiara15
24. okt 2009

lucul aj mna stale pobolieva brusko asi budem na tom ako ty?dnes som mala zase rano taky vytok po stolici som sa aj zlakla ale teraz zase nic 😒

domika9
24. okt 2009

tak mna ešte nema kto budiť čo ma niekedy aj štve lebo potom ležím v posteli aj do pol desiatej 🙂
a potom to je škoda dna
postavila som na polievku brokolicovu a ešte mame placky zo včera tak nemusím variť jak fajne
dnes dam novy domček do albumu - rastie ako z vody čo den vidím zmenu
minule sme pozerali na jednotke s mm zmenaren a mi vraví že ma prihlasil do zmenarne a ja že nech si robi srandu ... a on že fakt či nevidím ako sa mením 😀 😀 😀
ale aj vy by ste mohli svoje domčeky dať do albumu takže šup šup

domcek
24. okt 2009

lucula sa som bola 2x v nemocnici. 1x koli krvacaniu a bolesti brucha teda mna bolelo brucho uplne od zaciatku. No a v 14tt mi nasli na maternici hematom. ALe vraj sa uz vstrebal. Od vtedy som beriem magnezium. V 17tt som bola u gyn v poradni a ten zisitil ze krcok je skrateny na 1cm, otvoreny na 1cm z vonkajsej strany a na 1.5cm z vnutornej. Keby som vtedy nebola u lekara je dost mozne ze by som potratila.Vtedy ma nezasivali krcok bol moc skrateny. Bola som v nemocnici dostala som akusi injekciu a infuziu. Nohy hore a preslo to dokonca sa krcok aj natiahol pekne. Teraz na poslednej kontrole mi povedal ze krcok uz je polotuhy co nieje moc dobre. Drobcek je moc nizko cize mi tlaci na krcok ktory moze kedykolvek povolit. Brusko ma boli velmi casto a aj krize.
Povedal mi ze ak v 31tt ked pojdem znovu do poradne bude krcok takyto asi pojdem na udrziavanie az do porodu.

domika9
24. okt 2009

uf domček tak to by som nechcela , a prečo ťa nezašiju teraz ked sa krčok kusok natiahol?

domcek
24. okt 2009

Ja neviem ci to este v zasivaju v takomto stadiu. Uz som sa na to ani nepytala lebo co poradna to daka negativna sprava. Teraz cakam na vysledky protilatok. Dufam ze to bude dobre lebo uz ma porazi.
No idem povysavat. Trochu som povegetila. Potom sa zasa ozvem.
Domika inac intenzivne na teba myslim stym kocikom bola som tam vo stvrtok ale mali zavrete ze preberaju tovar ci co. Tak najblyzsie pojdem tym smerom v stredu.

domika9
24. okt 2009

dakujem nemusíš sa ponahlať ja len informačne 🙂

domika9
24. okt 2009

neviete čo je so zuzkou? davno sa tu neukazala 😕

romy01
24. okt 2009

ahojte baby
sice vecer ale predsa posielam snazilkam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a prajem pekny zvysok vecera

domika9
24. okt 2009

romy no hura už som si myslela že ste dnes všetky predali počítače 😉 😀

romy01
24. okt 2009

ale domka, dnes som sa skoro cely den poflakovala po obchodoch a medzitym som lenosila - no teraz sa na seba hnevam lebo sa mi urobila taka mala horucka - skor je to asi kutik, tak som z toho na nervy lebo neviem, ci to moze ublizit miminku . predsa len je to virus

domika9
24. okt 2009

nemysli na to jedna moja znama ked bola na začiatku tehotenstva tak šla so synom na rendgen a uplne zabudla že je tehotna a bolo všetko v poriadku 😉
nemaj boja ja mam za sebou už druhu chorobu a ok 😉
čo som čítala o herpesoch v tehotenstve tak mi z toho vyšlo že pokial tonieje genitalny herpes a nejdeš prave rodiť tak to babu neublíži a kutik je ešte ovela menšie zlo tak bez strachu vpred 🙂

domika9
24. okt 2009

a čo si fajne pokupila?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre