Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

denis19
4. nov 2009

Romy
ahoj a rázná od rána, to ted to orsulka určite už pochopila a bere volno a letí pro postel
😀 😀 😀 😀 😀 😀 že ano

kamka17
4. nov 2009

denis...ja sa po práci chystám do sauny..konečne, lebo skoro mesiac som nebola skrz školenia a poobedné...tak sa fajne vyhrejem...wolfi...nepridáš sa ???

orsul mne naposledy ma kašel rýchlo zabrala kodynal, len neviem, či to nie je len na predpis...

bože, takú kosu čo tu máme 😒 😠 minulý týždeň prekúrené, teraz vyzerá, že nekúria vôbec... 😠 😠 😖

denis19
4. nov 2009

krize,šetrí se na všech frontech 😠

wolfskinka
4. nov 2009

ahojte ...

tak dobra spravicka je ze sa nam oplodnilo aspon jedno embryjko, to druhe vobec .. takze romy som na tom tak ako aj ty ... ty si mala ET na ktory den ?

kamka kde ja mozem ist teraz do sauny tak akurat nieco tam mozes nachytat.

denis19
4. nov 2009

wolfskinka
tak máš šampióna a je to vyrešeno,super!!!!!! ...a saunu ne!!!!

orsulka
4. nov 2009

wolfi........jasne.....šampion je jasny!!!!!!!!! a aj z neho možu byt este dve 🙂)))))
v piatok teda bude ET?????

wolfskinka
4. nov 2009

denis no snad mam sampiona ... dufam ze ano, som zvedava ako zabojuje sampion zajtra

denis19
4. nov 2009

zabojuje o duši a prežití!!!!!!

romy01
4. nov 2009

kamka - hmmmmm sauna - to by som aj ja riadne si prehriat kosti
wolfka, ja som mala OPU v stredu a ET v sobotu - takze tvoje ET bude zrejme v piatok

wolfskinka
4. nov 2009

deni no dufam a dik za podporu

osulik ja neptebjem dve mne bude bohate stacit aj jedno
zajtra mam volat a ak bude pekne tak v piatok ET

romy01
4. nov 2009

wolfka vysielam pozitivne myslienky k tvojmu vajickutttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

wolfskinka
4. nov 2009

romy dakujem .... ale uz k embryu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pocuvaj ako si to prezivala lebo ja som uplne vystresovana ci to chudiatko osamele prezije

denis19
4. nov 2009

wolfi
není to žádné chudiatko!!!!! je to tvá bublinka co bude v pátek v domečku!!!! mysli jen pozotivne, ikdyž se budeš do toho tlačit, žádné chudiatko tu není!!!! a hotovo 😝 určite je to náročné,ale s dobrým koncem, je to tvá zkouška trpelivosti a víry v bublinku

denis19
4. nov 2009

promiň mi tu otevrenost 🙂

lucula73
4. nov 2009

dobré ránko 😉

vidím,že tu srší dobrá náladička,hádam sa trošku z nej nakazím....

wolfi - posielam aj ja posilu
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a prečo máš až v piatok ET?veď si vravela,že nebude pk? 😕

orsul - a kto zastupoval PD v tých medziregionálnych stretkách? 😕

romy01
4. nov 2009

wolfka, neviem ci by som ti mala pisat - pre mna to bol sok, lebo po OPU mi najskor povedali ze tych vajicok je 11 - a to ze po ocisteni bolo len jedno a len to jedno oplodnovali som sa dozvedela az na druhy den. Bola som doma sama, mm bol v robote a ja som prerevala cely den. Plakala som tak ze som mala pb s dychanim a ked mm poobede zavolal, ze co a ako tak som mu revala do telefonu. On hned vypadol z roboty a mne sa ilavilo az ked ma vystiskal a povedal, že je to predsa dobre, ze co placem, ze ved to sme chceli a ze si mysli, ze to jedno prezilo lebo ono je to prave. Az potom som sa fakt ukludnila. No poviem ti, ze ked som volala dalsi den a potom este dalsi den ze ako sa mu dari, strasne som sa bála a este pred tym nez som tam volala som si porevala a neskutocne sa mi ulavilo ked povedali ze sa vyvija dobre. Potom pri ET ma v jednom kuse ukludnovala aj Gatova aj embriologicka a aj sestricka - teta embriologicka mi rozpravala ako vyberala spermijku a ako vzdy pozerala moje vajicko ako prve lebo ze ich to trapilo a tak. No az do testu som sa stale bala a moc nadeje som si nedavala. Napriek tomu to vyslo

wolfskinka
4. nov 2009

denis ja som to chudiatko myslela tak ze je samucke opustene vo velkom svete

lucul neviem preco v piatok ale ked tak povedali, ale vsetko zavisi od neho ako porastia, ak bude zajtra pekne tak ET bude v piatok

romy no snad to vyjde konecne uz aj nam kurnik musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii idem si uvarit kavicku a hned som pri vas

denis19
4. nov 2009

wolfskinka
není samo má vás 😀 🙂
a také si myslím, že to jednou vyjít musí a toto je fakt znamení, je jedno zrovinka pro vás!!!!
klidný den preji

orsulka
4. nov 2009

lucul.....bez PK sa vklada embryjko na 3 den......nepocita sa den odberu a oplodnenia.....ked OPU mala v utorok, tak prvy den je streda, druhy stvrtok a treti v piatok.....a v piatok bude transfer.....oki ?? 😀 😀 😀

romy...tak na to co tu pises, si teda pamatam.....sokovala som s tebou, že z 11 ostalo jdno.....a ahaaaa!!!!!!!! ako bojovnik!! 😉 😉

wolfskinka
4. nov 2009

denis dakujem ...

orsulik no ked to ty vravis ........

orsulka
4. nov 2009

wolfi...ako co myslis?????

lusina
4. nov 2009

wolfi, držím palce, ale ked Krajko povedal, že už ti nejake to mimi upatla, tak upalta, jasan? 😀 to je písmo svate.
ahojte všetky, romy, denis ,oršul.....a uplne všetky

domika9
4. nov 2009

no ahojte helinky
wolfi aj ciky ostalo len jedno aj romy ostalo len jedno a vidíš že to vyšlo -vyjde to aj tebe 😉

wolfskinka
4. nov 2009

lusina no tak snad upatlala gatova, krajko pri tom nebol ... xixi
domika dakujem za podporu .. no musi zabojovat baba jedna

romy01
4. nov 2009

ahoj lusina
wolfka ono nie je samo, neboj teta embriologicka ho tam čičíka a rozpráva mu.

wolfskinka
4. nov 2009

romy tak v to dufam, ze ho tam ofukuju

lusina
4. nov 2009

tak to je wolfi ešte lepšie, ona to vníma žensky, tak si dala viac záležať. 😉 chlap sa može snažiť, ale nevie sa vcítiť do našej dušičky, ona áno. tak ver, že teraz to bude to prave orechové a vieš ako sa hovorí, do tretice všetko dobre, aj ja si to hovorím, lebo budem mať tretí hokus-pokus 😀

wolfskinka
4. nov 2009

lusina no ved dufam, ze do tretice vsetko dobreeeeeee

idem si pospat chvilu papa zatial

kamka17
4. nov 2009

lucul...medziokresové stretko u vás zastrešila orsul s ferkom 😎 😎 strašne zlatí ľudia 🙂 🙂

lucula73
4. nov 2009

kamka aha 😀

ja som tiež v posteli,dostala som antibiotiká,tak sa musím liečiť....

orsul,dík za vysvetlenie,ja som to nejak zle rátala,teraz keď som doma,tak piatok -sviatok,všetko mi je jedno,ani neviem,aký je dnes deň 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre