Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
19. dec 2009

Romy-jediná a posledná vec,ktorá by ťa mala trápiť je to,že chce bábo jesť 😠 😅 To papá ono!

domika9
19. dec 2009

romy to nemachrujeme ja som pred časom pribrala vyše 20kg koli štitnej žlaze takže to že mam doteraz len tolko kolko mam naviac je pre mna až prekvapujuce

cikyta
19. dec 2009

Ja som pribrala 20kg aj schudla 20kg.

zuzanka.h
19. dec 2009

romy ani sa nepýtaj stále sa nosíme, kojíme a nespíme, ale je to super!!!! Už sa aj sem tam usmeje a reaguje na zvuky....
A kuspit mala ten cisarák lebo mala trošku problémy, ale všetko je v poriadku. Šak ona Vám napíše.

babulka123
20. dec 2009

kuspit... gratulujem.. som stastna za vas ze ste sa konecne dockali svojho drobca.. tebe aj Kamilke {aj tatikovi} hlavne veeela zdravia.. ostatne pride samo..

janicca
21. dec 2009

halooooooooooo to len sama pracujem no to hádam nie ... 😉

dobré ránko babule.... 😉 no dúfam ste mi nezamrzli aspoň nás posnuniem trošku ....tak ja ešte pracovne až do 23.12.09 ... 😠 ináč prajem krásny zasnežený deň ... 😉

kamka17
21. dec 2009

jani...neboj, nie si v tom sama, ja idem do poobednej 😒 😖

tiež prajem všetkým pekný a pohodový vianočný týždeň 😉 🙂

orsulka
21. dec 2009

dobry den...tak ja dens posledny den v praci, som sa rozhodla že od zajtra budem domka......sak piect treba 😀 😀 😀

janicca
21. dec 2009

kamka čauko tak ja budem s tebou trpieť ... 😉

heeeeeej orsul neprovokuj jasnéééééééé !!!!! ....... 😀 😀 mne už napiekli !!!

ninajana
21. dec 2009

Dievcata, mam na PREDAJ MENOPUR 2 balenia, DIPHERELINE 1 balenie a PREGNYL 2 injekcie, nebudem uz potrebovat, ak by ste niektora mali zaujem, mozeme sa dohodnut na super cene, je mi to luto vyhodit, stalo to strasne vela penazi. Som z Topolcian, tel.c. je 0908155284, alebo mail j.vozarova@orangemail.sk.

orsulka
21. dec 2009

janicca...tak som to nemyslela - provokačne 🙂)))) ja len aby ste vedeli🙂)))))))) ja sa tento rok idem aj sama posnažiť......jeden overeny recept a jeden novy.....tak sa sama nechám prekvapiť 😀 😀
a medzi sviatkami tiež pracujes??????

janicca
21. dec 2009

orsulik veď to mi je jasné že si to tak nemyslela... 😉 tak ale musím niečo napísať ta ne ??? 😀 jasné medzi sviatkami som doma tak to ma veľmi teší dáme s drahým lyžovačku už sa teším len to počasie či vydrží ....no dúfam hlásia všeliako ...a ty ako pracuješ medzi sviatkami ????????aj ja idem dnes piecť jeden koláčik tak dúfam že sa podarí o ostatné sa postarala mamina a babka.... 😉

orsulka
21. dec 2009

janica....tak vidis a ja medzi sviatkami pracujem.... 😠 😠 ale ideme od 25-27.12. na horehronie do Helpy, takže lyťovačka bude tiež .-)))))))

surviver
21. dec 2009

Pekny den prajem,hlavne pracujucim,nech vam to rychlo zbehne 😉

orsulka
21. dec 2009

AHOJ SURVI .....dakujeme.....mne to celkom ubieha...dá sa povedat .-))))) 😉

kamka17
21. dec 2009

neviete ako majú cez sviatky v helíku voľno??

kajka39
21. dec 2009

ninajana- hovorili sme spolu, ozvem sa zajtra, tak ako sme sa dohodli. Dik!! 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
21. dec 2009

ahojte

domika to si doba 23tt a plus 0,5 kila, ja mam zatial mínus 3 kg, uvidime dokedy si ich udrzim 😀 😀 😀 a pritom nejem ale zeriem, vsetko co pride pod ruku a hlavne kapustu a hit jedenia po polnoci, lebo potom mi je v noci od hladu zle

ciky tak to si dobra ze si to hned aj zhodila

janni aj ja som pracovala .. varila som francuzske zemiaky ... xixi

orsulka ty tajnostkárka tak ako neprezradis vysledocek ?

kamka su si zavolat ale myslim ze volno maju len 24.-27.12.

orsulka
21. dec 2009

kamka....ja teda neviem......ale niekto hádam napise .......

janicca
21. dec 2009

kamka veru neviem 😒 šak skús tam cink to máš najistejšie

orsulka
21. dec 2009

ani na stranke to nemaju zverejnene............ takže asi su tam normalne v pracovne dni........a cez sviatky - objednavky robia...asi...si myslím......

kamka17
21. dec 2009

šak nie je to až také súrne, to len tak ma napadlo, že či aj oni idú oddychovať 🙂
a za tú žiadosť zavolám asi až po novom roku, bohviekedy to posielali oni, tak nech ich nestresujem 😅

lucula73
21. dec 2009

ahojte,

kuspitke gratulujem k malej heliosáckej hviezdičke Kamilke 😉

orsul - ako ?hoď nám nejakú pozitívnu infošku 😉

a ostatným pekný zvyšok dňa.lebo už je takmer obed.....

surviver
21. dec 2009

orsulka ubieha,ubieha,ked zajtra už dovolenkuješ 😉

kamka ja som tam chodila,cez velkonočne sviatky a robili každy den,teda iba objednanych,ale ak Ti niečo doležite vyšlo na sviatok,tak tam vždy niekto bol...tak myslim,že aj vianoce budu take 😉

wolfskinka
21. dec 2009

kamka minnuly rok ked som stimulovala cez sviatky tak tam neboli 24.-26.12., inac kazdy den tam bol neikto
so raa ze uz mastu ziadost schvalenu

romy01
21. dec 2009

ajojte baby

zuzka - jeeej akoby som to videla, aj ja uz chcem nosit na rukach , neviem sa dockat. Vcera sme boli v BB pozriet denisu - super pocasicko ale trochu zima no a potom sme boli kuknut braskovcov - teda hlavne neter a synovca - skoro som si malu odniesla do auta - mala taku krasnu lienkovu sponku - akurat zajtra bude mat presne pol roka a je taka rozkosna.

wolfka ja zeda kapustu nemozem - teda v takom 5 tt som mala strasne chute na nu ale potom co mi raz bolo z nej zle tak ju nemozem.

kamka17
21. dec 2009

wolfi...neteš sa, ešte ju schválenú nemám...ani domov mi zatiaľ nič neprišlo...ale zas nevidím dovod, prečo by mi ju neschválili...
dnes som akurát premýšľala nad celým tým systémom, že síce ti poisťovňa niečo uhradí, ale tá pálka za lieky tiež nie je malá...a pritom na ivf nejde asi nikto dobrovoľne že to už asi je nejaká diagnóza, tak nechápem, prečo to nepreplácajú celé, napr aj poisťovne partnera...aj keď ktroý chlap by si verejene priznal, že má problém normálne spolodiť dieťa 😅 😕

janicca
21. dec 2009

kamka tak to máš úplnu pravdu ...veď vieš muži sú zákonom chránení oni nám vždy robia len spoločnosť pri tom oni nepotrebuju nič schvalovať veď na to sme tu my ženy .... 😉

wolfskinka
21. dec 2009

romy tak ja by som kapustu jedla naranajky na obed na vecru a este aj v noci

kamka a kolko mas od podania ziadosti ?

orsulka
21. dec 2009

ja nemám nic pozitivne, piatkovy test dopadol že /........ takže ništ...... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre