Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janula18
9. feb 2010

Oršul ahoj, tak ja už pichám dipherelin, včera som dobrala tu proveru tak mrchu čakám tak v sobotu. Dúfam že nepríde ani skôr ani neskôr

surviver
9. feb 2010

orsulka,na vas sa neda nespomenut si...ved som tu "prežila " kusok života s vami 🙂 a Ty ako,manžel je už fit??? a čo prerabka bytu ,ide podla planov 😉

ciky,no dnes mame mesiac,tak oslavujeme 😀 ...dnes maly asi prvy krat spal cez den 3 hodiny v kuse,tak sa vytešujeme,pekny darček nam dal 😉

domika,tak super,že bude drobec o tyžden skor doma 😉 ale myslim,že tehulkovanie je menej naročne ako maminkovanie.../ciky čo Ty na to???/ aj ked v tehu som si to nemyslela...

janulka,tak si sa predsa rozhodla...tak držim palce 🙂

krivka5
9. feb 2010

ahojte helijky!
dominka 16.4. pekny datumcek,mne sa syncek tak narodil 🙂

monita81
9. feb 2010

brmbolček práve som sa z inej témy dozvedela,že si mala OPU 11.1.,tak to som ťa určite stretla,lebo mne vtedy robili transfer.ležali ste tam tri,že? 😉aj som vas pekne pozdravila,ako to letí,už je tomu skoro mesiac!ale nech to pekne letí,už tam chcem ležať zase aj ja,dúfam,že s veselším koncom. 😔

janula18
9. feb 2010

Áno zdá sa že ideme do toho. Len dúfam že to bude teraz úspešné. A ak sa to podarí že sa to aj udrží. Vlastne mi nič nezistili prečo to vtedy odišlo, tak dúfam že to bola náhoda

surviver
9. feb 2010

janulka,treba verit,že to bola nahoda,a teraz to bude už s dobrym koncom 🙂 ak nezistili pričinu tak je nadej velka,že to bude OK 🙂 a zle nahody nech Ta obchadzaju 😉

cikyta
9. feb 2010

Survi-máš svätu pravdu 😉

janula18
9. feb 2010

Len sa obávam toho, že mne tie lieky neudržia mrchu. Tak ked je ET až na piaty den, ja mávam krátke cykly tak mrcha príde na piaty den a nestihne sa to zahniezdiť. Preto možno KET bol úspešný, lebo bol robený o dna dni skôr ten transfer

janula18
9. feb 2010

Však teraz uvidím ako to bude prebiehať.
Inak neviete či miesto utrogestanu môžem mať aj dufaston? Lebo mna to po tom utroše začne po pár dnoch štípať. A ja mávam problémy zospodu, tak to tam nechcem zase viacej dráždiť

krivka5
9. feb 2010

janulka...ahoj rodna prievidzanka 🙂 mne robili ET a na treti den som mala dostat mrsku,ale chvalabohu neprisla.budem ti drzat silno palce aby ti vsetko dopadlo na jednotku 🙂

surviver
9. feb 2010

janula,myslim,že možeš aj dufaston brat,len utroš nezatažuje žaludok ,kedže sa dava zo spodu,ale v podstate je u oboch učinna latka to iste 😉

lucula73
9. feb 2010

ahojte,
už tu asi nikto neni,no ja som sa sem dostala až teraz....áno,sme už domka odvčera,len asi som malého prechválila v nemocnici,lebo plakal celú prvú noc doma..........nakoniec sme zistili,že má v puse tú žabku či čo,to deti mávajú,tak preto plakal,asi ho to omínalo...

janulka držím palčeky,dnes som ťa videla z auta aj so Šimonkom... 😉

gratulujem mzuzke k chlapčekom,tak som rada,že to máš úspešne za sebou. 🙂

a zdravím všetky ostatné snažilky aj tehulky aj maminky 🙂

dobrú nocku.

marcelkatt
9. feb 2010

Ahojte, dnes som volala so Zuzkou, možno ich pustia tento týždeň. Počula som plakať Riška. Taký jemnulinký hlások 😉 všetky Vás pozdravuje a napíše hneď ako jej to krpčekovia doma umožnia 🙂

lucula73
9. feb 2010

marcelka a aký sú veľký nevieš?? 🙂

marcelkatt
9. feb 2010

V UK nemerajú detičky, ale vraj primerane k váhe. Mali 2kg myslím, Riško bol ľahší o niečo.

brmbolcek
10. feb 2010

Pekne dobre ranko 🙂 dnes je streda 😀 😀 😀 😀 , dnes by to slo 😀 😀 😀 sa hovori v kamenaku 😀 😀

Monita- dakujem , odpoved najdes v IP 😉

Domika- uzasny datum moj tatino je v tedy narodeniny a vobec , neni ze blaznivy ako april, ba pravy opak 😀 samy klua a rozvaha 😉

Janula- drzim palceky aby to dobre dopadlo, mne ked robili ET tak o 3 dni mi mal prist menzes , a chvalabohu sa to chnaplo 😉

Krivka- uz si bola na UTZ ?

Mzuzanka- myslime na vas 🙂

Luculka. Matusko ma zabku? moj , zlaty ved ti ho bocian doniesol maleho zabiacika 🙂 , treba mu dat asi nejaku vodicku aby mu to polavilo a nebolkalo

Kamka- halooooooooooooooooooooooooo, dievcinka este buvas ????? vstavat a cvicit 😀 😀 , pockaj ty uz nemozes ved ty mas o chvilku OPU , Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Orsulka , janica, martula a vsetky ostatne pekne ranecko 🙂

orsulka
10. feb 2010

ahojte dievčatka..... 🙂

marcelka dik za infošky ohladne Zuzanky a chlapcekov.....prosim velky pozdrv odo mna ...ja som jej pisala sms na jej mobil, ale neviem ci jej dosla.....nevadi, ved ked budu doma, hádam trosku dobehne pokecat 😉 😉

Janulka.....tak velmi držim place na ten najšťastnejsi koniec..... 😉 😉

orsulka
10. feb 2010

Brmbolcek.....krásne naladená......ako vždy.....ja sa dnes citim hrozne.......tak si beriem trošku od teba, ak ti to nevadi.... 😉 😉

janicca
10. feb 2010

ahojte slnečnice ...... 🙂 ))))))

brbmbolček dnes by to ozaj šlo len keby sa nám s drahým chcelo ......... 😀 😀 😀

monita vítam ťa medzi nami .. 😉

janulka tebe prajem úspešný koniec a tento raz nič iné ako dve koľajničky nečakáme ... 😉

Ciky to foto jeeeeeeeej Sisinka robí jarné upratovanie no ja zvädnem....... 😀 😀 😀

janicca
10. feb 2010

Orsul čo sa deje ty a na figu naladená ???? to mi nejde dokopy jasné že máš na to právo....veď nemôže každý deň slnko svietiť .......ale pár viet na konovi to spraví.....alebo kukni album malej Sisi a hneď máš funky náladu .. 😉 😉

marta222
10. feb 2010

ahojte hviezdičky... ááááááá, Janicca má zasa funky náladu 😀 😀 😀 . To je fajn. Ja mám tiež náladu na figu, už tretí deň mi tečie z nosa, slzia mi oči, nestíham vymieňať vreckovky. Takúto nádchu som už dávno nemala 😠 😠 😠 .

brmbolcek
10. feb 2010

Orsulka, tento krat iba pre teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ako sa ma ujo Ferino ? dala si mu vinove obkladiky ? 😉 orsulik ale ved zla nalada , ta musi ist prec ako zly bacil, 🙂 ak chces posleme ti malu Sisi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ani nebudes vediet, ze ta trapia zle myslienky 😉

Cikyyyyyyyy- haloooooooooooooooooo posli nam Sisinku a ty si urobis pekny dnik , ved je streda 😀 😀 a vies ako sa to hovori, bolo by treba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jannka- chcelo ? 😲 , ved staci ked prilahnes pana manzela a ono to pojde , ze .. ani nebudes vediet ako 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
10. feb 2010

Ahojte.
Luculka-chod za dr.tá ti dá tu fialovu vodičku na to.Tiež to Sisa dostala hned ako sme prišli domov 😀
Orsulík ☹ Ale ja mám také blbé tušenie,že tebe nieje dobre už dlhšie.Nahneval ťa niekto? ☹ Ak môžem,pomôžem.Ešte tento týžden určite. 😉
Už na druhý budem potrebovať pomoc ja. 😝 Ale ešte sa nejdem tým zaťažovať... 🙄

Orsulík-uuusmev!!!! Ten ti tak svedčal 🙂

marcelkatt
10. feb 2010

Oršulka pozdravím samozrejme.

cikyta
10. feb 2010

OK tak idem Sisu pobaliť.Velmi rada prerába.....kutre v skriniach,počíta šrobiky,takže ti pomôže s prerábkou Orsulík!!!

cikyta
10. feb 2010

Dnes sa 1.krát v živote vycikala do šerblíka.Ja som to od rozkoše odfotila a poslala mužovi mms.
Ten mi odpísal,že neverí,že to som sa tam musela ja... 😅

brmbolcek
10. feb 2010

ciky.. ver tomu, ze lepsieho pomocnika mat nebude ako je Sisi kralovnicka poriadku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a serblik- tak to je uzasne, boze to dieta z vecera na rano roby pokroky , sisu nebudes musiet davat do prveho rocnika , ale hned do druheho take bude uz vzdelane 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
10. feb 2010

dievčatka.......ja chvala bohu nie som chora, ani mi netečie z nosa, ani nič take zdravotne.....len som unavena...unavena...unavená...ako jeden kon... ja už okolo toho mojho fakt beham 3 týzdne, vsetko je na mne, služba v baraku, auto do servisu, auto zo servisu, nakupy, varenie...bla-bla-bla, vstavam každe rano do prace o 5,00 hod, aby som už o 14,45 mohla byt doma....
ale on si to uvedomuje, ako mu pomaham, ale s tymi barlami mi naozaj nič nepomože, kedže na tej nohe nemože stať... ale ja sa vam tu nestažujem, len vysvetlujem , prečo sa citim hrozne... 😉
v praci to tiež nejde ako by malo, tento tyzden dalsie tri vypovede ☹ ☹
vinove obklady este nedavam, zajtra uvidim co povie doktor na kontrole a hadam mu da tu dlahu už dole...potom asi rehabilitacie....ked bude dlaha dole, budu aj obklady...
🙂 😉 😉

brmbolcek....dakujeeeeeeeeeeeeeeem....beriem.... 😀 😀 😀 teraz tohto smailika potrebujem asi viac ako tehu virusiky...hihihihihihihih..... 😉

cikyta
10. feb 2010

Orsulka ☹

brmbolcek
10. feb 2010

orsulik- ty si statocna zena, ty si uz aj horsie, zazila tak toto je take mini ale dost narocne tiez, si sama na Ferka ale ty mas u nas silny obdiv 😉 Lebo , ved uznajme, to len zena dokaze taketo dlhe trate tahat sama, 😉 a preto posielame

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre