Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
30. mar 2010

ahojte babenky,

wolfi,aj mne sa páči ten kočík,ja plánujem kúpiť len športovú časť,je to zatiaľ moj favorit.Aj surviver ho má,v hnedej farbe.....
ale jednu vec ti poviem,tá autosedačka sa concordu moc nevydarila,ja ju mám a sme sa zhodli so survi,že neni moc dobrá,je dosť hlboká a detičky sú v nej totálne pokrčené....ale ja som to dnes konečne vyriešila,dali sme Matúškovi pod zadok taký malý akurátny vankúšik a tým,že nepadol tak hlboko,bolo to ok.... 😉

hádam vás aj dnes dočítam,lebo nejak nestíham 🙂

surviver
30. mar 2010

wolfi tak to budeme mat rovnake kočare 😉 😀 ,len my mame kapučinovo čierny,ale to je dobre ,že budete mat inu farbu,aspon sa nam pri tej stretavke na namesti deti nepopletu 😀

surviver
30. mar 2010

luculka čauko 🙂

wolfskinka
30. mar 2010

lucul no ja som bola zamilovana do toho V-maxu , ale kedze mam manzela technika tak ho v obchode rozobral a povedal ze nie, no a sme presli vsetky mozne obchody a toto bolo jedine co sa nam este ako tak pacilo a ked vyhodili nan zlavu z 980 na 660 tak nebolo co riesit, trosku ma odradzala ta cierna vanicka, ale potom muz rozhodol ze kupime farebnu deku a ze zvnutra je bledomodry ... tak som nakoniec poevdala ano, aj ked sa mi to zdalo dost ... ale ved sme na maleho cakali tolke roky tak cert to uz zober, nech paradne fáro

lucula73
30. mar 2010

čauko,ale už padám,ideme kúpať,potom nakuknem...

wolfskinka
30. mar 2010

papa a neutopte sa

surviver
30. mar 2010

no my už okupany aj spime na rukach 😅 tak paaa

wolfskinka
30. mar 2010

survi no esteze mas bledy, mne sa pacil ten bledy viac ale 980 euro oproti 600 je dost velky rozdiel za farbu

surviver
30. mar 2010

wolfi no hej,ale ked sme my kupovali stali všetky farby rovnako 😠

wolfskinka
30. mar 2010

ale zase ten modry je praktickejsi nebude sa tak spinit

surviver
30. mar 2010

ale z vnutra je taka svetla modra...ale ked mysliš 😀 ...ale je to taky material,že sa da dobre oprat,takže v pohode 😉

wolfskinka
30. mar 2010

to mas pravdu zvnutra je svetly

akosi som stale bola zalubena do toho Vmaxu, ale nakoniec sme kupili tento

surviver
30. mar 2010

mne sa V max velmi nepači... budete spokojni,uvidiš,len to vajičko je fakt trocha nepodarene pre upne male babatko,ale my našho aj tak prenašame vo vaničke zatial...

wolfskinka
30. mar 2010

survio no ved to asi budeme aj my v tej vanicke je to praktickejsie , ked sa aj ta vanicka da uchytit ako autosedacka

surviver
30. mar 2010

no hej ma take skuby,ktorymi to upevniš a aj vo vnutri taky akoby pas,aby babo nelietalo vo vaničke ,ked je ešte malinke...

wolfskinka
30. mar 2010

hej to sme si vsimli, moj muz to rozoberal v predajni, ta predavacka mu ho chcela napchat aj do auta nech si vyskusa, aby videl ako to tam ide, ale nakoniec povedal, ze sa mu to pozdava a design sa mu pacil, ja som anjskor ten kocik prehliadala, ale jeho uputal a potom sa zapacil aj mne ... no hadam sa bude matejovi pacit, ale veselo ma kopkal ked sme kocik skusali tak hadam hej

jerryjanka
30. mar 2010

ahojte
wolfi - pokial viem vyhlaška zakazuje vaničku ako autosedačku v aute - aj ked je na to homologizovana a da sa tak upevniť môžete za to dostať pokutu.

tak zajtra nas čaka prve IUI o 10 rano - tak na mna myslite 😅

wolfskinka
30. mar 2010

jerry ale tato vanicka je prisposobena ze sa da pouzivat aj ako autosedacka, ma vzadu a zospody popruhy na pasy na zadnej sedacke a je aj polohovatelna

drz sa na IUI a tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

jerryjanka
30. mar 2010

no aj tak sa to nesmie - neviem ktory debil to vymyslel ale je to tak 😅

dakujem

kiara15
30. mar 2010

pekny vecer vsetkym 😉

jery drzkam ti palceky zajtra 😉 😉 😉

brmbolcek veru stale v praci ale zajtra uz pride muzicek tak sa aj tesim 🙂

surviver
30. mar 2010

jerry tak držim palce na zajtra 🙂

a ohladom tej vaničky,tak prinajhoršom povieme ,že naše dieta nevie sediet vo vajičku,//čo je u nas aj pravda// a preto sme investovali dokočiara ,ktory ma vanu upevnitelnu,tak sa hadam poliši zlutuju..a ak nie ,tak čo už ,budeme o par euračov lahši 😠 .

wolfskinka
30. mar 2010

jerry ale tato vanicka je na to prisposobena aby sa dala pouzit aj ako autosedacka nielen ako vanicka

wolfskinka
30. mar 2010

survi vy ju ako upinate do auta ?

jerryjanka
30. mar 2010

kiarka, survi dakujem bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

survi je to strašne debilne pravidlo podla mna... niekedy fakt nevedia čo by vymysleli ako že nesmie byť gps pripevnene tak aby branilo priehladu cez sklo... aj to potom zrušili lebo to bola hrozna chujovina 😖

surviver
30. mar 2010

kiari ahoj 🙂 tak Zajtra už bude veselšie,ked bude muž doma 🙂 a na sviatky už napečene?

jerryjanka
30. mar 2010

ak je to robene systemom ako je matrix pro tak potom je to ok. ale ak je to naležato tak nie

lucula73
30. mar 2010

survi - a ,my ešte furt nespíme,ja v jednej ruke odsávačka,v druhej drobec...no sila.....ale som ho položila,sníd aj zaspí 😀 ☹ ...to sa etše nestalo... 🙂

jery držím palce...

lucula73
30. mar 2010

jery - može sa aj naležato,niektoeé vaničky sú na to povolené,aj táto.. 😉

surviver
30. mar 2010

wolfi na zadne sedadla pasmi a ja sedim vedla,aby som bola malemu na porudzi 😉

jery neboj,iui neboli a vysledok strachom len zhoršiš,takže pozitivne sa nalaď a bude všetko ok 🙂

surviver
30. mar 2010

luculka,my spime ,ale po napapani sme vyše hodinu nosili na rukach a bojovali s plačom,takže to mam vydrete //ten spanok,myslim 😉 // a o polnoci je koniec mojej noci 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre