Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
4. jún 2010

wolfi to ste si davali robiť na mieru?
pekne to bude mať Maťko

domika9
4. jún 2010

halo ženy ta kde ste všetky

čo ta orsul?

wolfskinka
4. jún 2010

domi ano na mieru, a ked uz nebudem potrebovat prebalovaci pult nad tymi suflikmi budu policky

wolfskinka
4. jún 2010

orsulka stale nic ? idem púiect strudlu na chatu a sem tam nakuknem ... spm z nej nervozna

domika9
4. jún 2010

dobre to mate , sa mi to pači

domika9
4. jún 2010

chcela som ísť s malym von no zase prší ... už davno nepadalo

brmbolcek
4. jún 2010

dievcatka Orsulik ma jedneho drobceka meria 4,7.... a krasne mu bije srdiecko, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

to som sa docitala v jednej teme, ale pockame si aj ona sama mamina nam to potvrdi 😀 😀 😀, uz terazky gratulujeme 😵 😵 😵 a do uspesneho 40tt 🙂 🙂 🙂

janicca
4. jún 2010

tešíííííííííííííím ............ 😵 😵 😵 😵 normálne aj slzičky musím skrývať a o zimomriavkach ani nevravím ........ 😵 😵

ORSULIK Z CELEHO SRDCA PRAJEM CMUUUUUUUUUUK FAZULKE POSIELAM........ 😉 ))))))))
lučim sa s vami a prajem krásny víkend .... 🙂

wolfskinka
4. jún 2010

orsulik gratulujem, ani nevies aku si mi urobila radost ... normalne sa tu vytesujem ..., ze tentokrat to vyslo, ved som to hovorila od zaciatku 😀 😵

janni krasny vikend

cikyta
4. jún 2010

Ano,Brmbolcek má pravdu s Orsulkou.

Ja som si myslela,že mi nejde net.No zrazu prišiel domov muž a vraj,že on ide,len mi Sisa volačo na PC vypla! A to práve vtedy,ked som vám chcela napísať o Orsulke.To mi urobila tá potvora naschvál !!! 😠

domika9
4. jún 2010

orsulík super som velmi šťastna juj to je super 🙂

lucula73
4. jún 2010

ano,je to pravda o orsuliatku,aj ja to už viem,mne volala janula 😀

orsulinka - veľmi ,veľmi veľkú radosť si nám tu všetkým urobila,ja ti želám krásne a bezproblémové tehulkovanie 🙂

domcek
4. jún 2010

Jaaaa so to vedela...jaaaa som to vedela ORSULKA uuuzasne tesim sa velmi. 😵 😵 😵
Si idem jednu becherovku lupnut na maleho bobacika.... 😝
Veelmi gratulujem sa tesim.

lucula73
4. jún 2010

domcek - ja som si švihla vajcového 😀 ..becherovku sa bojím..... 😀

domcek
4. jún 2010

No vajcovy mam rada ale neviem co by povedal moj zaludok..... 😝

domcek
4. jún 2010

No idme nase dieta od rana nespalo zaspala o 15,55 a uz mrkoce mna asi odvezu cafte....

katy7
4. jún 2010

orsulka supeeeeeer, obruvska gratulacia k srdiecku, pekne sa opatrujte ty aj fazulka 🙂

inak ta glukoza sa da zvladnut, len si to clovek nemoze este pred tym tak zhnusovat, jasne je to priserne sladke, ale stale lepsie, ako keby to bolo horke alebo slane... tak uz len aby vysledky boli OK

a vsetkym vam prajem krasny slnecny vikendik 🙂

tija28
5. jún 2010

ahojte bambulky 🙂 🙂 🙂

orsulka - velikanska gratulacia 😉 moc sa tesim 🙂 🙂 🙂

wolfi - moc pekne vyrieseny nabytok 😉 chvalim 😉

ciky - velmi utulna kuchynka - tam sa Ti musi s chutou varit 😉 a sisinkine oblecko - suprove 😉 😉 😉

ostatne zdravim a prajem slnieckovy vikend 😉

dunda80
5. jún 2010

Orsulka 🙂 aj ja moooooooooooc gratulujem a teším sa s Tebou.Dávaj na seba pozor a krásne tehulkovanie Ti prajem 😀
Ostatné babenky pozdravujem Vás a krásny slnečný víkend prajem 😉 😉

kiara15
5. jún 2010

orsuliiiik gratulujeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§sa strasne tesim ze sa to konecne podarilo 😉 😉 😉 😉

cikyta
5. jún 2010

Tijuš-dakujem 😵

Včera mi Sisa zaspala až 23:30 hod! A to mi 22:30 už buchali susedia zospodu (asi metlou 😠 ),nech už je ticho. 🙄
No nervy moje 😒

cikyta
5. jún 2010

Kde ste helinky,čo robkáte???

komarik
6. jún 2010

ahoj, ja práve varím segedín lebo mužíček sa vráti zo služobky zajtra, tak nech má dobré papaníčko 😎

domika9
6. jún 2010

ahoj komarik a ako? testík si nerobila?
mnam segedínsky by som si dala ale kapuostu nemožem ale ked prestanem kojiť tak si navarím na dva týždne a budem jesť len kapustu 😀 😀 😀

cikyta
6. jún 2010

Orsulka-Janula-Kamka

Strááááááááááááášne moc dakujem za návštevu,za darčeky,za všetko 😔
A ja sa vám stráááášne moc ospravedlnujem,že som nevitiahla ani slane veci na pohostenie a boli len chlebíky.Aj muž zabudol na to.Boli sme mimo z toho,aká super návšteva prišla a ukázali sme sa ako mizerný hostitelia. 😔 Ani neviete,ako nás to teraz trápi ☹

(Inak Sisa si stihla urobiť monoklík hned ako ste odišli.Šuchala sa na šmýkačke a kedže sa musí vrtieť ,ako Tatár v kukurici,tak si nabila pod očkom líčko.Zatial to mení farby dosť intenzívne.Som zvedavá,čo z toho bude do zajtra) 😒

kiara15
6. jún 2010

ciky tak si mala prepadovku??velmi ma mrzy ze som nemohla ☹ mohla som Sisi vidiet na zivo 😉 urcite bolo super a baby zabudli aj na slane 😀

lucula73
6. jún 2010

kiari ahojček..... 😉

ciky tak ty si mala prepadovku,aj ja by som rada videla tú tvoju čerticu naživo 😀

kiara15
6. jún 2010

lucul 😉 😉 😉

wolfskinka
6. jún 2010

dobry vecer, uz nikde nikoho,

tak my sme prisli z chaty, no oddychla som si veru dobre, vyvalovala sunky len to slnko bolo hnusne, ale grilovane masko, gulasik a aj spekacky boli mnam ...

idem uz zalahnut tak vsetkym sladke snicky ...

ciky a hlavne silvinke a na susedov kasli, ked su taki sikovni nech si ju skusia uspat miesto buchania metlou
😀

orsulka
7. jún 2010

dobre ranko prajem....🙂)))

vsetkym vsetkym vsetkyyyyyyyymmm velmi pekne dakujem .-))))))))) a este raz dakujem .-))))))) 😵 😵 😵 😵 😵

Ciky...ty si drnda.....ake slane a co ja viem co este????? ved my sme tam neprisli na chipsy...!!!!!!!!! my sme prisli len na tie chlebičky...... 😀 😀 😀 😀 aaaaaaale nie...ved sme dosli predovsetkym ,a by sme Vas videli 🙂))))))))
pekna rodinka...muism napisat vsetkym......-))))))
a princeznicka SISI - je prekrásna.....vlasky ma presne take ako na fotkách 🙂))) oci má este vačšie 😵 😵 😵 a teda poviem, ma sa celkom Ciky čo otačať....je to poriadne šidlo 🙂)))) ale vobec sa nas nebala, hend sa na nas usmievala, a rozpravala nám 😵 😵 😵 😵
PS: domov som dosla uplne v pohode 🙂))))

KAMKA,JANICA.....som rada, že som Vas mohla vidiet 🙂)))))) cmuuuuuuuuuuuuk
PS: tak to su ine pohočáčky 🙂)))) obe !!! 😵 😵 joooooooooooooooj...dobre nám bolo 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre