Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiara15
3. jún 2009

ano lebo by ta to potom na tom jednom bolelo.vsak aj ja si chcem pichat sama tak som zvedava ci to zvladnem lebo pry prvom mi pichala znama sestricka 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
3. jún 2009

katarina ahoj - no veru,na tom menopure sú hrubšie ihly,to som nedokázala sama pichnúť,dekapeptyl bol v pohode,no menopur mi pichal mm...

kiara15
3. jún 2009

no ja zacinam az v auguste ak vsetko dobre dopadne lebo musim ist na laparku ☹

lucula73
3. jún 2009

kamka ahoj - no tvoj výrok sa mi páčil - že hit mesiaca pregnyl 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamka17
3. jún 2009

lucul...ahojky...no však čo čítam, tak každá na tom fičí a potom nariadený sexík... 😎 😎 akosi ná učia samostantnosti, chcú asi spermoše donútiť k nejakej činnosti..

mzuzka
3. jún 2009

aahhhojjteeeeeeeeee,stihla som vas docitkat, a sup do prace. zajtra nas niektore caka stastna 4ka, tak ostatne myslite na nas. ja viem ze budete,ale ja len tak pre istotu. krasne snicky, ja sa dnes aj tesim do nocnej, lebo by som i tak nemohla spat. tak mi aspon rchlo ujde dnesna noc.

tijka, domika zajtra mame stastny den, tak hor sa na to. duufam ze som nikoho nevynechala. no a tie krtore vas caka planovany sexik, sup sup, ved to je to najkrajsie ,co mame v manzelstve. samozrejme okrem nas samotnych 😉 😉

wolfskinka
4. jún 2009

dobre ranko .... nikde nikoho zase .. no to je uroven ...

orsulka
4. jún 2009

dobrôôôôôôô eolfi...🙂)))) prišla som dokuknuť....a potom prchám do práce na chvilku...len potrebujem doprečitovať čo nove, lebo potom bysom to asi nezvladla..🙂))))

wolfskinka
4. jún 2009

orsul ... ja nie som eolfi ... 😀 😀 😀

orsulka
4. jún 2009

nie??????????? 😀 😀 😀 😀 pardooooon 🙂)))) wolfi

kamka...tie detušky su fakt super....su to hotoví umelci, už len podla toho ako sa tvárili na tom vystupení, je vidieť, že toho maju za sebou už dosť...čo fakt klobuk dole v takom veku......ale inak no Rusko, to sa nezaprie....Ruskí športovci boli vždy poriadne drezúrovaní....

orsulka
4. jún 2009

no..zatial idem.......ohlasim sa neskor................ 😉

wolfskinka
4. jún 2009

papa a ophlas sa skoro

kamka17
4. jún 2009

brééé ránko...je tu niekto?? teda okrem teba wolfi, lebo ty si tu isto 😎 😎
mne sa dnes tak hovadsky nič nechce, asi som sa nevyspala nejlepšie, tak dúfam, že kým pojdme do práce, tak to prejde 😅

wolfskinka
4. jún 2009

kamka neni ... uz od rana tu trcim uplne sama

cikyta
4. jún 2009

Ahojte.
Katarinka-aj ked su ihly na menopure väčšie,aj tak si ich nepicháš uplne celé do bruška.Len do trištvrte ihly dnu.Povedali ti to , nie? 🙂

wolfskinka
4. jún 2009

no dnes tu skapal pes, nikde nikoho ... no hroza ... ja tu sedim a cakam a nic

aduska222
4. jún 2009

Ahojte.

Cikyta ako sa máš? A čo malá? Mala by si nám napásať nejaké pikošky že šo ťa napríklad na nej prekvapilo a tak. Ja viem že je to asi ešte skoro, ale celkom by som si rada niečo počítala. 🙂 🙂 🙂
Inak ja idem v pondelok na krv že či to vyšlo, no moc tomu neverím.

wolfskinka
4. jún 2009

aduska a mrcha zatial nikde ??? tak to je dobry znak

aduska222
4. jún 2009

zatiaľ nikde ale v pondelok to bude 30 DC takže ešte má čas doraziť. Ja som stimulovala ale skušali sme normalne. Na IUI už neverím a ak to nevyjde zrejme v lete skusime IVF - aj keď sa tomu snažím vyhnuť

wolfskinka
4. jún 2009

aduska no budem drzat palce .. my sme tento mesiac isli po dlhej dobe bez lliekov ... tak snad ... u mne to plati naopak ... krajko povedal, ze ked mam najvacsiu sancu otehotniet tak neotehotniem a ked nemam ziadnu sancu tak vtedy otehotniem a potratim ... no co ti budem hovorti, je zo mna zufaly .. skratka vie ze dokazem otehotniet ale akosi to nejde vtedy ked to ma ist

aduska222
4. jún 2009

no vidiš, každá to máme inak, ale aspoň vieš žže mmožeš otehotnieť, ja s tym mam problem a už mi aj povedali, že keď otehotniem, tak tiež budem mať pb dieťa udržať - hormony su sviňa. 🙂 🙂 🙂 Ale čo nam ine ostáva ako bokjovať?
Inak som z toho čakania na nervy najradšej by som už kupovala kočik 🙂 🙂 🙂

cikyta
4. jún 2009

Aduska-ooooo tak ti držím silno palčeky.

Aké pikošky by si chcela počuť?
Vieš čo? Ked som bola tehotná,vedela som,že bude mať niečo z nožičkami.Sono neukazovalo nič zlé,ale pár krát nechcela ukázať pohlavie,ked mala spolu nôžky,velmi nekopala-skôr ma udierali ručky a na poslednom sone mi dr.povedal,že má nožičky zaborene v placente.Nebolo to nič zlé,ale....Ked sa narodila,ukázalo sa,že má ploche nôžky a su vytočene ako žabka,lebo ich tak mala v maternici natlačene....takže musím cvičiť povinne.Za týžden ideme na ortopediu,tak som zvedavá,aké to bude vážne... ☹ A tak je pravda,že matka najlepšie cíti,ako na tom bábo je,ešte sa ani narodiť nemusí.Vedela som to. 😨

No a pikošky.....má koliky,reflux,takže žiadne spanie,iba plač.Teraz ju kolíšem jednou nohou v lehátku a píšem.Akonáhle prestanem a chcela by som sa už konečne najesť....budu revy!
Včera si doniesol muž z roboty štuple do uší.A aký bol spokojný,ked ju čičíkal 😀
No a čo ešte.........už má len polovicu vláskov,s ktorými sa narodila 😀
V lete urobíme fotkové akty a pôjdeme zaniesť foto aj do Helíku na nástenku.
Inak je zlatá a vždy si vravím,že ona je vážne jediná dobrá vec v živote,čo som urobila 😵

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orsulka
4. jún 2009

no som spať z práce...všetko som sa snažila urobiť ajto čo nebolo treba....a na varila som obed.....
kurrnik, šikovná som 😀 😀 😀
aduska...tak to tam na kontrole v pondelok budeme dve🙂)))))) k mojmu vysledku sa vyjdarovať nebudem 😉 radšej 🙂 🙂

orsulka
4. jún 2009

no a čo sa práve teraz prehá)na Prievidzou!!! neskutočne...vichrica s daž)dom...bňrňrňrňrňrňr- naštastie, e už som doma.....
ciky..........a čo materské znamienko????????????? je tam?????????????? 😕 😕 😕

orsulka
4. jún 2009

kde nikto...tu nikto...idem fuč....zatím..................................
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

fuč......

už som het

😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre