Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
11. júl 2010

@domika9 aj to teplo dosť unavuje....aj moj dnes veľa spal,ale v noci buntošil a táto noc bude asi tiež veselá,lebo som už bola pri ňom dva razy 😝
ale u toho doktora-to je fakt sila 😉

kiara15
11. júl 2010

@wolfskinka aqko sa citis uz aby to bolo co??? 😉
@orsulka ako sa mas mojko??ja som bola cez vikend na chvojnici tak som sa trosku oprazila 😀 😀
@lucula73 😉 😉 ahojko

@surviver nadherna torta 🙂

lucula73
11. júl 2010

@kiara15 ahoooj 🙂 ...aj dovča sa ti blíži,budeš mať aspoň dobrý základ 🙂

katy7
11. júl 2010

Ahojte babulky, idem ako vzdy ked uz tu asi nikto nieje, tak vas aspon srdecne zdravim a prajem krasny nastavajuci tyzden. Snad uz nebude take velke teplo, lebo mi to vobec nerobi dobre na moje kotniky 😖 Ani saticky si nemozem obliect, take mam opuchnute nozky, tak sa parim v nohaviciach sice letnych, ale sukna alebo kratasy by boli prijemnejsie...

kuspitka
12. júl 2010

ahojte dievcata ako sa mate.

toto je moja male zlaticko

surviver
12. júl 2010

pekne ranko 🙂
@kiara15 dakujem a vidim ,že robiš zaklad na dovču,dobry napad 😉
@kuspitka mala je zlata,najmä v tom kresielku sa mi pači 🙂

kuspitka
12. júl 2010

@surviver hej je zlata.
sme od piatej hore...teraz pozera rozpravku a keca....
a vy sa mate ako????

surviver
12. júl 2010

@kuspitka my mame tiež budiček každy den 5.00,no nič s tym neviem spravit a telka nas tiež bavi,ked už neviem čo s nim,tak ho dam pred telku,aj ked som si vždy vravela,že televizor najskôr od troch rokov 😀

lucula73
12. júl 2010

ahojte dievčatá... 🙂

kuspit,survi - tak vidím,že s tou telkou si rozumejú naše detičky 😀 ...ja som tiež nechcela,ale keď chcem chvílku pokoj a už neviem čo s ním,tak mu pustíma je ticho 😠 😝

a pekný týždeň všetkým.............

wolfi kde si?no tento týždeň pribudne babatenko 😉

janula18
12. júl 2010

@lucula73 ahoj moja, tak ako prázdninujete?
Mne sa to už kráti už len mesiac 😉
dúfam že to dopadne dobre, vo štvrtok idem za Hudecom tak som zvedavá čo povie.

kamka17
12. júl 2010

"Matej sa narodil 11.7.2010 o 6.05, vážil 3620g a meral 48cm, má veľa čiernych vláskov a modré oči."

čiže wolfi sa dočkala 😉 😉

kuspitka
12. júl 2010

my pustame malej pocoya velmi zboznuje tu rozpravku smeje sa nanej.
aky caj davate detom????

lucula73
12. júl 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej kamka ....aká krásna infoška

gratulujem wolfi a Matejkovi želáme veľa zdravíčka ,šťastíčka a lásky 😉
🙂

tija28
12. júl 2010

dobre ranko bambulky 😉 😉 😉 ......................................v nedelu sme oslavovali az do vecera, aj sme sa s drahym pohadali na zivot a na smrt (kvoli torte - no hotova hovadina, ale kedze sme obaja tvrdohlavi skorpioni, bola to vymena nazorov az kym som nemala posledne slovo - no proste fuska), a ajsme sa v zapati pomerili - no zaujimavy to bol dnicek....................to male vo mne malo vcera bujare chvilky, no ale uz mame dneska zase iny den, tak som zvedava, co prinesie - ake zaujimave situacie pre tu nasu malu hviezdicku 😀 😀 😀

@wolfskinka - gratulujem k matejovi - ma krasny datum narodenia - presne taky som mala na mysli 😀 hlavne nech je cely celucky zivot zdravucky, plny energie a nech ste vsetci stale stastni a veseli 🙂 🙂 🙂

@kuspitka - mala je krasnucka usmievava hviezdicka........a na tej fotke s tatinom vyzera ako ozajstna babika 😉 😉 😉

ozaj bambulky.............uz mi dosli skoro vsetky vitaminy, co mi predpisal hudec, a aj ked vravel, ze potom uz nemusim uzivat ziadne, rozhodla som sa kupit si predsa len nejake...................ja uvazujem o centrum materna s dha..........je to dobra volba ???

a inak zacinam mat dost silny vytok - ale taky svetly - je to o.k. ?

lucula73
12. júl 2010

@tija28 ahoj,svetlý výtok býva v tehui často...ak nie je krvyvý,je to ok 😉 ..a tú maternu možeš kludne,alebo papaj aspoň kys.listovú...

tija28
12. júl 2010

@lucula73 - diky s tym vytokom...........a doteraz som brala solo kyselinu listovu a ostatne vitaminy.................ale teraz by som to mala najradsej v jednej alebo dvoch tabletkach vsetko a hotovo 😉 😉 😉 a ty si co brala v tehotenstve ? 😉

lucula73
12. júl 2010

@tija28 ja som mal doma zbytok calibrum babyplan,ked som to dojedla,tak som užívala iba k.listovú a vit. E...

tija28
12. júl 2010

@lucula73............................a ten calibrum si brala dokedy ?...........a to ti tak povedal hudec, ci ty sama ? 😉

kuspitka
12. júl 2010

@lucuka73 ako sa mate?
pekne uz aj vy rastiete

lucula73
12. júl 2010

@tija28 takto...ja som brala calibrum babyplan do konca 3.mesiaca,potom calibrum mami ,neviem kolko,asi dve balenia a potom už len tú k.l. a vit.E. 🙂 a doktor s tým nemá nič,to sú vitamíny,čo sa možu v tehu a je na tebe,či ich budeš alebo nie 😉
@kuspitka veru rastieme,riadne to uteká 😉

tija28
12. júl 2010

@lucula73 - diky za poradenstvo 😉 😉 😉 .................vasi drobci aj s kuspitkou uz maju viac ako pol rocka - pekne rychlo ten cas leti 🙂 🙂 🙂

kuspitka
12. júl 2010

hej utekana nam to poriadne.....
uz nasa stale chce behat aj ,ked sa jej neda....

orsulka
12. júl 2010

ahojte dievčatka.....🙂)))

WOLFIIIIIIIIIIIIII......gratulujem maminka a vitam medzi nami Mateja 🙂))))) asi asi sa nedočkala svojej doktorky, ale hádam bol porod OK...teraz nech rastiete do zdravia a do krásy pre radosť 🙂)))))

orsulka
12. júl 2010

@kuspitka mal aje peknunká velmi......sa vam vydarila 🙂)))))

@kiara15
@janula18 baby nemate utroš ????? ja by som potrebovala tak 6 guličiek, aby som vydržala do pondelku.... 😕

kuspitka
12. júl 2010

@orsulka dakujeme moja.
len neznasa teplo a place nam

orsulka
12. júl 2010

@kuspitka tak s tymto teplom maju problem aj dospelí, nie toeste pol rocne deťusky..... !!!!!! 😉 tak hádam to niekde v chládku pekne zvládnete 🙂))))

kuspitka
12. júl 2010

@orsulka tak to mas pravdu...ved ja som spotena ,ako mys teraz....a co ako sa maju dropci????

komarik
12. júl 2010

ahojte baby, prepáčte že ruším ale mám otázočku. Keď vám robili v Heliose NT testy tak vám brali aj krv? Ja som sa dnes pýtala a vraj mi krv nebudú brať. Nerozumiem tomu lebo všade čítam že na NT testy treba aj výsledky krvi.

maska1
12. júl 2010

ahojte 😉
gratulujem wolfi, nech je Matejko zdravučký a ty aby si mala veľaaaaa mliečka 😵
všetky dievčatá zdravím, čítam vás viac menej pravidelne ale nejako nemám čas prispievať a teraz už vôbec nie, mangelík má 3 týždne dovču, tak sa vytešujem 😎

@komarik ani mne v 12. týždni krv dr. nebral, len na sone mi niečo zmeral tú šiju, či čo, krv mi brali až na tie tripple testy v 16. tt. držkaj sa 🙂

orsulka
12. júl 2010

@kuspitka verim, že dobre 🙂 😉 asi im je tiež trosku teplo... 🙂

@komarik no ahoj moja, ako sa mávate???? stale chodiš do Heliku????? mne teraz na kontrole v pondelok budu brať krv, lebo este som sa pytala, či mám prist na lacno, ale povedali, že nemusim....a este mám priniesť aj moc....

TIJA - ty si už bola na týchto prvých testoch ??????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre