Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
22. júl 2009

ja ti dam testy o 2 dni ...

baby ma ide drbnut z tych cestoviek, ten isty hotel ten isty termin v roznych cestovkach rozdiel aj 200 euro .. uz mi z tych cestoviek drbe na dobro

orsulka
22. júl 2009

wolfi....pri laparke pokial niečo videli, a ak tam niečo bolo, tak to máš určite preč......a mala by si to mat aj v sprave.....
mne to povedal Dr. ked som sa prebrala a prisiel mi podat spravu.....tak povedal, že vsetko OK, a tu malu endo...čo tam bola odstranil preč.....

kamka...čo moja???????? nepises????? robiš si "vycuc" z prednásky?????? 😀 😀 alebo už pišeš ťahák !!!! 😀 😀 😀 😀

lusina
22. júl 2009

Ahojte babulienky-heliosové 😉
chcem vám popriať krásne júlové ránko a spýtať sa vas IVF- káriek, že koľko cca dní ste pichali decapeptyl.
lebo picham ho len pár dní a už mi ide krkom 😀

wolfskinka
22. júl 2009

tak asi ano .. ja si to uz nepamatam

kamka sa vadi s debilmi na linke

orsulka
22. júl 2009

lusina...no ja pri kratkom protokole 15 dni.....
ešte vydrž moja.....to sa dá zvládnuť.... 😉

wolfskinka
22. júl 2009

lusina pri prvom IVF 21 dni a pri druhom 28 dni

lusina
22. júl 2009

ahoj oršulka, to myslíš vážne? 15dní? ma picne.ja mám dlhý protokol, s proverou som už skončila.tak zatiaľ len decapeptyl.

lusina
22. júl 2009

wolfi... 🙄 , to je celá večnosť

wolfskinka
22. júl 2009

lusina no rataj minimalne 21 dni pri dlhom protokole ... zial musis to vydrzat, kolko si si ich uz napichala ?

lusina
22. júl 2009

wolfi, 6. ja viem, že ešte málo. Ale vydržím, lebo na konci bude čerešnička na torte.
ďakujem vám babulky za rady a určite ešte medzi vás sem zavítam, čítam vás stále, len nemam zatiaľ s čím prispievať. držím vám palce.pa

wolfskinka
22. júl 2009

lusina no vidis na konci bude ceresnicka na torte ... Pregnyl do zadku 😀 😀 😀

wolfskinka
22. júl 2009

lusina co nemas co prispievat, napis hocijaku haluz aspon sa pobavime 😀

orsulka
22. júl 2009

wolfi.........pregnyl ako čerešničkaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
22. júl 2009

no ved to .. pregnyl ja nelubim, ostatne mi nevadi ale pregnyl by si mohli odpustit, ani neviem na co je a pichaju ho do mna furt

orsulka
22. júl 2009

wolfi.......ako že nevieš????????? to je fakt tá čerešnička........aby sa vsetulinkooooo uvolnilo, tak ako sa ma..... 😉

na fun-ku dali novinku od Cmorika - nova pesnička.......zase pekna 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
22. júl 2009

orsul ja cmorika nemusim, zaspavam

orsulka
22. júl 2009

ja zas ano......bol na festivalu v PD.....a boli velmi dobrí.....komplet celá kapela... 😉

ja neviem...nejak som dnes plná energie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak fajn...mne...je.....dneskaj 😉 🙂 😀 😅

wolfskinka
22. júl 2009

orsul posli trochu zisla by sa mi ... mi rano napisala ta kamoska, co som ti napisala do IP, ma to vytocilo

orsulka
22. júl 2009

vytocilo???????????????????????????? to ťa malo potešiť!!!! 😕 😕

a pozoooooooooooooooooooor!!!!!!!!!!!!!§ posielam lavinu energieeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

otvor rýchlo okno !!!! ( teda ak nemáš, co by som sa pri tomto počasi asi čudovala 😉 )

😀 😀 😀

gabika24
22. júl 2009

ahojte.
no vy ste toho popísali 😵 . a ako čítam, vtipné ste hneď " po ránu" - že pregnyl ako čerešnička... 😀 😀 😀 wolfi, s tými cestovkami to je fakt - tá istá destinácia, iná cestovka a kamoška zaplatila viac než o 100 euro viac, než tí, s ktorými tam boli a mali tam to isté. takže to treba riadne popozerať... ale hlavne si to potom užiť 😉
orsul, wolfi a všetky ostatné, želám pekný deň, idem poupratovať (v rámci možností, zas sa nepôjdem pretrhnúť, lebo až tak sa mi nechce - včera som robila výživu - zas 😝 ). nechcete k nám niektorá prísť urobiť poriadok? 😀

orsulka
22. júl 2009

gai...čavko.......ja by som prisla...ale možem až po 15-tej hodine....nevadi???????????????? a ešte sa budem musieť vypytať z domu..... 😀 😀

gabika24
22. júl 2009

to vieš, že nevadí... len neviem, či nás v tom bordeli ešte nájdeš, lebo chalani usilovne pomáhajú v jeho zvyšovaní, už mi stihli vyhádzať všetky hračky z krabíc, kým som sedela za pc 😀 - tak tu kľučkujem, že až... takže poznávacie znamenie kooooooooooopec hračiek a niekde my 😀 😀 😀

jajulaa
22. júl 2009

Dobré ránko dievčatá,
mne dnes operujú maminu, práve leží na stole, tak som taká nervózna a k tomu idem ešte k zubárovi blééé.
Ale zvládnem 😉 .

Wofli, a kde sa chystáte na dovolenku?

Inak baby a boli ste už niektorá v kúpeľoch, pri neplodnosti máme nárok 3x za život do 38. roka.
Síce sa platí za ubytko a stravu, ale fakt to stojí zato. Ja som bola už dva krát.
Dokonca pri endometrióze je to myslím na Á-čko.
Všetkým odporúčam je to fakt super oddych.

orsulka
22. júl 2009

ja som bola........v Luckach....bolo super...vkuse 5 týždnov.....tam ma dobre prevetrali s vysetrenia krvi...každy druhy den odber....celych 5 týždnov....vyzerala som jak narkoman 😀 😀 😀

som nevedela......to len do 38 rokov sa dava?????

a inak ja som neplatila ani korunu!!!!!!!!!!!! všetko som vtedy mala uhradene.....

jajulaa
22. júl 2009

Orsul, ale to si asi bola po operácii alebo také niečo?
No pri tej neplodnosti je to 38. roka 😒

orsulka
22. júl 2009

do prčic...tak to už nestihnem dalsiu rekreáciu .-)))))))) ale nevadi....

vlastne bola som konizácii krčka maternice, a už s diagnozou neplodnosti......
dostala som sa tam skor ako ženy, ktoré mali po ťažkých operáciach maternice......vraj vtedy vláda začala velmi podporovať rodenie deti...a tak dokonca ženy s diagnozov neplodnosť dostavali prednost.... 😉 ja som po padani žiadosti o mesiac už dostala termin.....a fakt komplet zadara.....akurát tam som minula kope penazi 🙂) 😀 😀

orsulka
22. júl 2009

jajula....kde si bola ty?????? v kupeloch? lebo vtedy tusim nukali Lucky, Nimnicu...a este nieco...... už si nepamatam......

jajulaa
22. júl 2009

Ja som bola v Lúčkach, mám to čoby kameňom dohodil 😀 😀 😀 .
No a bola som teraz marec-apríl, takže čerstvé 🙂 .

orsulka
22. júl 2009

tak si mala super oddych....a kolko 4 týždne????????

jajulaa
22. júl 2009

Hej, hej 4 týždne.
Mala som super spolubývajúcu, tak sme si sadli, ako keby sme sa poznali "odjakživa". Dokonca sme sa narodili v ten istý deň, ibaže ona bola o rok mladšia. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre