Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
3. aug 2009

wolfi v stredu idem na sono

wolfskinka
3. aug 2009

mzuzka no som zvedava na tych tvojich 2 krpcov ...

mzuzka
3. aug 2009

no, tak wolfi, to aj ja veru 😒

mzuzka
3. aug 2009

dnes som odhryzla prvy den z 8tyzdna a este nic poriadne neviem 😠 😖

wolfskinka
3. aug 2009

mzuzka neboj je to jasne ako facka .. kramy nemas, testy mas pozitivne tak co mas za problem

kiara15
3. aug 2009

wolfi diky ved aj ja som zvedava 😉

mzuzi neboj vsetko bude ok svisti sa drzkaju ale tiez uz som zvedava ako a co??? 😉 😉

wolfskinka
3. aug 2009

no som zvedava na tych dvoch svistov .... na koho sa budu podobat ci na teba alebo na tvojho muza ..... 😀 😀 😀 😀

mzuzka
3. aug 2009

my sme s muzom podobne tipy, tmave vlasy,tmave oci,obaja snedi, stihli,akurat on je o pol metra vyssi

mzuzka
3. aug 2009

dvoch malych modrookych blondavych anjelikov by mi musei v heliose veru vysvetlit 😀

kiara15
3. aug 2009

mzuzi 😀 😀 😀

a co mam ja hovorit muz hnede oci ja zelene a dcera krasne jasne modre 😀 😀

mzuzka
3. aug 2009

no kiarka cucat a dufat,ze ked to doteraz neprasklo,tak si toho suseda uz nikto nevsimne 😀 😀

kiara15
3. aug 2009

mzuzi 😀 😀 😀
ale zatial sa nikto nic nepytal? 😀 😎 😎

orsul a wolfi volako ste sa odmlcali co ste isli papat? 😝

wolfskinka
3. aug 2009

kiara uz som tu z obeda kym som tam dopajdala a zase naspat .. no nic musim to rozchodit

mzuzka
3. aug 2009

pytal kiari, ale hram partizana 😀

wolfi ty doslova potvrdzujes sportom k trvalej invalidite 😀

wolfskinka
3. aug 2009

mzuzka no ved treba si uzit kym sme mladi ... a kym este mozeme na buduci rok kde budem chodit s miminom ???

plan na najblizsi mesiac ...

8.8. buduca sobota ... tura Vratna cez Dolne, Horne na Medzirosutce potom na Velky Rozsutec odtial na Maly Rozsutec a odtial spat k autu cez Nove Diery .... take kolecko na cely den .. pohodicka
nedela oddych

15.-16.8. mame cely vikend zabity na rodicovskej priprave kvoli adopcii

22.8. ak bude pekne tak Vysoke Tatry Strbske pleso - Popradske pleso - Hincove plesa

28.8.-30.8. ideme na bicykle do Valtic

3.9.-14.9. budem valat sunky na plazi v egypte ....

19.9. tura Vratna - Krivan - hrebenovkou na chatu pod suchym - strecno a autobusom domov

no a to dalsie nemam domyslene, moj muz ma zabije ked sa toto dozvie, ale pomalicky si zvykne ... musim mu to pomalicky naservirovat .... zatial vie len o Rozsutci a valticiach ... to ostatne pomalicky pokrajicku ... xixi 😀 😀

mzuzka
3. aug 2009

no mimi do nose na chrbat a davaj... 😀

wolfskinka
3. aug 2009

no to zase nie .. take mimino do polroka sa neda niekde takto vlacit si fandim co ... no teraz by sa to dalo zvladnut ... ale v septembri ked budem tehotna tak tu turu na suchy asi vynechame ...

ja som asi debil, lebo to beriem ako samozrejmost ze teraz otehotniem ...

mzuzka
3. aug 2009

a preco by si bola debil? ved to tak treba brat. je to realna moznost a hotovo.

tija28
3. aug 2009

caute bambulky 😀 😀 😀 ..............tak ako ste vikendovali ???? .............idem si vas docitat - nestihammmm 😀

mzuzka
3. aug 2009

achooooj tijus, u mna vobec ale vobec nic nove. drepim doma jak torta, uz som sama zo seba nervozna. vy si tam uzivate zivot, na tej druhej strane mlaky

wolfskinka
3. aug 2009

mzuzka no len aby som potom nebola moc sklamana

tija28
3. aug 2009

tak som vas konecne docitala, takze 😉

kiarka - drzim palceky na zajtra, nech mas tu urodicku uz pekne bohatu a vela vela folikov 🙂 a vcera som aj ja videla bociana a aj som mu dohovarala, tak uvidim, kedy sa uraci dojst aj k nam 🙂

lusina - tak Ty mas uz tiez paradnu urodicku, pekne, len tak dalej 😀

mzuzi - Tebe drzim palceky na stredu, a nech su tam obaja svisti - dievcatko a chlapec 😉 😉 😉 a len pekne tortuj domka, ved drobci teraz potrebuju vela oddychu, aby pekne rastli 🙂

wolfi - Ty si ina turistka, ........si musela mat teda paradny vikend......no a to co mas naplanovane, tak to by som ja veru nezvladla, a esteze si to muzovi nepovedala naraz, ale hovoris mu to priebezne, lebo sak by ho isto trhlo hned z tolkeho programu 🙂 🙂 🙂

orsul - tak na dalsiu kubansku noc isto dojdem..............ja kubanske mozem a milujem, tak daj potom vediet 😉

domika - tak dufam, ze si tentoraz poriadne precvicite telicka, aby uz o par dni drobec vegetil v Tvojom brusku......a z toho, ze ho nedokazes nikam vytiahnut si nic nerob - ja to mam doma podobne 🙂

komarik, lucula - ahojte tehulky 🙂

lusina
3. aug 2009

ahoj kočky, tak až teraz od rána som sa dostala k tomu, že vás tu kuknem, od rána máme v robote chaos, najskor nekonečná porada, potom som sa vyhrabávala z papierov, ani na obede som nebola a že,kľudový režim 😀 , keby ma videla dr. by mi dala. 😀
ďakujem, za povzbudzujúce slová, potešia. 🙂
wolfi, ty iná turist-žena, by si si rozumela s mojím mužom, on zbožňuje hory, ja len tak skôr na obrázku, ale minule som sa dala nahovoriť na západne tatry, no tož boli pekne, čož oto,ale aka som ja bola narobená 😀 , takže asi zostanem pri tých obrázkoch. 😀 ...aj ked raz za čas by mi neuškodil pohyb.som lenivá ako voška.
mzuzka, to by bola iná haluz, že moodroké mimi a vy dvaja hnedí. 😀

wolfskinka
3. aug 2009

tija, lusina ... vobec to nie je vela da sa vsetko len treba chciet ... no musim to muzovi davkovat po kvapkach aj ked hundrie nakoniec sa mu to vzdy paci ...

lusina
3. aug 2009

baby, teraz mi volala Janka Valachová a povedala mi, že pichám polovičnu dávku, lebo že som mala veľmi vysoke hormony z krvi a že ak to nepôjde dole, že budu to musieť zastaviť, že mám veľa piť, ale ved ja denne vypijem 4-5 litrov vody a že jesť bielkoviny. normálne som z toho mimo.ja to nechcem zastaviť. ☹

wolfskinka
3. aug 2009

lusina tak sup sup 9 litrov vypi .... kolko pichas, ja som pichala zo zaciatku 150 potom 112.5 a ku koncu iba 75 jednotiek a bolo dobre a pri druhoom IVF 112.5 cele IVf

lusina
3. aug 2009

wolfi, 9 litrov, asi ma roztrhne, pichala som 5 dni 150 IU a teraz mám 75 IU, som kukala na nete príznaky OHSS a skoro polovica sedela na mňa. kázali mi prísť v stredu, myslíš, že to by už mohlo byť ok? ako rýchlo klesnu tie hormony? fakt som z hoho mimo, mám strach, že ma stopnu 😢

lusina
3. aug 2009

neviem ako to vydržím do stredy 😒

wolfskinka
3. aug 2009

ja som pichala tiez tak nejako 150 asi 5 dni a potom 5 dni 112.5 a potom zbytok 75

lusina nestresuj prosim ta .... vydrz do stredy .... ked ta stopnu tak dalsi mesiac pojdes kratky cyklus, hlavne sa neboj vsetko bude dobre ....

domika9
3. aug 2009

ahojte
žienky tak ma napadlo čo je s ciky? už tu dlho nebola

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre